PDA

View Full Version : Любов Как ви боли незнам



Martyyy2
04-13-2015, 08:06
Имам един въпрос когато скъсате примерно с Гаджето си какво почвате да викате ооо колко боли какво ви боли незнам
някой ще ми обясни ли защото не знам за каква болка говорите и как така ви боли моля някой да ми отговори защото допреди 1 ден гаджето ми скъса с мене аз го приех съвсем спокойно
-Марти ще трябва да скъсаме
-щом това искаш ок
и го приех съвсем спокойно и не ме е заболяло за какво болка ми говорите така и не знам единствено ме заболя когато загубих една битка в Goodgame Empire така че какво ви боли не знам

Kitty Bloom
04-13-2015, 08:48
Явно просто сте били заедно ей така колкото да се водите обвързани и не е имало истински чувства.
Не приемай болката, за която се говори като физическа. Просто се чувстваш предаден, намираш си всякакви недостатъци и вярваш, че проблема е в теб. С две думи, наранен си. Няма как да се чувстваш така след раздяла, ако не си държал на въпросния човек и не си обичал истински. На колко години си между другото?

Martyyy2
04-13-2015, 08:54
На 16 всъщност като се замисля ходих с това момиче само за да се натискам с нея всички викат в училището че е най готина и аз реших да се пробвам......Не знам защо тя скъса с мене аз нямах никакви проблеми отделях и на ден 4 часа внимание не я биех не я псувах нищо не съм и направил........Така че не съм аз виновния 3 пъти се сбих заради нея един 12 клас я сваляше вкарах се в бой и този ме наби:Поражение....................... един 7 клас се опита да я целуне пребих го:Победа.............Даже веднъж се сбих и с брат ми тъй като ги видях да говорят:Поражение

А тя да скъса с мене направо ми се иска да я убия да отида и да я убия..............Аз в тази връзка нямах никакви проблеми.

Kitty Bloom
04-13-2015, 09:09
Сам каза, че си бил с нея за едното натискане. Разбрала е и с право те е зарязала. А теб те е яд на нея, понеже ти си зарязания и се чувстваш тъпо от това. Ако ти ѝ беше бил шута да не мислиш, че нямаше да ѝ е гадно...

obicham69
04-13-2015, 10:07
като се влюбиш истински ще разбереш!

Ivaaaaa
04-13-2015, 10:24
takiva li sa segashnite lapetii ;/

Lilanda
04-13-2015, 10:36
Той сам каза в кофата, че е трол, пък вие му обръщате внимание.

Не че няма нищо общо с реалността де, ама това е друг въпрос.

SheIsWolf
04-13-2015, 17:37
Човек, без думи съм.Ти си от малкото хора, които ме смазват с тъп въпрос.

BooBooKitty
04-14-2015, 17:20
Мисля че си малко трол ти :D :D :D

Martyyy2
04-14-2015, 17:29
Мисля че си малко трол ти :D :D :D

Мисля че майка ти докато е била бременна с тебе е спала с един куп нацисти а :D :D :D

BooBooKitty
04-14-2015, 18:04
Може да е спала ама не се е ебала с тях за разлика от твоята.Сигурно е наследствено във вашата рода така като те гледам.

bomar00
04-14-2015, 18:07

Martyyy2
04-14-2015, 18:10
Може да е спала ама не се е ебала с тях за разлика от твоята.Сигурно е наследствено във вашата рода така като те гледам.

Абе тъпак под спала имам предвид чука ла бе е не е лесно да си тъп нали копеле а и кой ти дава право да обиждаш майка ми
или искаш да те пална а хитлеристце

BooBooKitty
04-14-2015, 18:28
Ходи на психолог помага за личните проблеми с аз-а, а за умствения капацитет не мисля че има кой да ти помогне.

lubovvv
04-15-2015, 18:40
Ако наистина си държал на този човек и си го обичал и изведнъж се окаже, че се налага да се лишиш от него...ей това е болката, но тя отминава с времето като не се виждате