PDA

View Full Version : Възможно ли е просто да ми е зле от първия път,а не от това,че съм бременна ?



momichetootflma
04-13-2015, 19:08
Здравейте сигурно ще започнете да ме ругаете,но искам да ви попитам дали е възможно да съм бременна или просто се чувства некомфортно зле понеже вчера за първи път го направих - с момче,което почти не познавам....Решихме да излезнем,разхождахме се и извенъж се оказахме във входа му,започнахме да се натискаме и....просто се случи,въпреки че аз не съм си и мислила,че очно с това момче ще ми е първия път..Впрочем беше без презерватив,стори ми се внимателен,но все пак ми е притеснено

papitu
04-13-2015, 19:28
значи много е сложно това положение. първо, може да си яла нещо, от което да ти е lo6o. второ, може да не си пила достатъяно аспирин, алиразин. трето може да си бременна, ако си му го пипала и после си си пипала вагината. трето, мако му е бил голям може да: а) lo6о ти е, защото си си изкълчила/ разтегнала/ охлузила/ счупила/ навехнала/ наранила/ нящо друго вагината си или б) да си се заразила от сексуално предавани болест или болест, предавана по полов път, или венерическа болест, или срамна болест, или подобно. може също така да си се заразила от неполово-предавана болест или болест от друг вид, и затова да ти е lo6o. също така може да не си яла и затова. може би просто ти се сере. най те съветвам да си направиш всички възможни тестове, да се наядеш, да се изсереш и т.н. за да си напълно сигурна. възможно е всичко това да е илюзия и всичко да е на психична основа. първо помисли, дали нямаш лоши моменти от детството, и отиди на психолог. също така помисли дали не си взимала алкохол, трева, коко, хероин, опиати, кофеин, гъби, сънотворни или транквиланти, амфетамини и метамфетамини, халюциногени, никотин, или каквито и да било други наркотични вещества. ако не помниш да си взимала, то най-вероятно си забравила, под действието им. а може и всичко това да не се е случило ако си била под действието на силни наркотични вещества, и сцената с момчето да е била халюцинация, и да няма нужда да се притесняваш. така че, направи тестове и за наркотици. така че, не се притеснявай, всичко ще се оправи, няма вечни неща. надявам се много да съм помогнал и да съм ти спасил живота, така че си ми задължена :)

momichetootflma
04-13-2015, 19:40
като гледам си доста запознат с наркотичните вещества,но не не съм взимала нищо ;)