PDA

View Full Version : Нормално ли е да се чувствам така?



ednagolqmataina
04-14-2015, 00:10
От както съм заедно с приятеля ми (повече от година), съм чула много пъти името на неговата бивша и много техни спомени заедно, но в един момент всичко започна да ми идва в повече. Сякаш всяко мое действие се сравнява с нея- когато нещо стане веднага се започва, че тя е постъпвала еди как си в дадена ситуация, а аз постъпвам така..не че казва, че е постъпила по-добре от мен, но просто я намества в нашите отношения.. постоянно вече чувам техните моменти в главата си..но още по-гадното е, че той е правил всичко за нея, а сякаш за мен никога не би го направил и не мога да си обясня защо. Обвинявах се постоянно- с какво тя е повече от мен и не заслужавам и с мен да се държи така? За нея е правел всичко, което иска, за всяко нейно сърдене й се е молел с часове, извинявал се е, с мен като се скара казва прави каквото искаш и това е всичко и не ме търси. Когато я е обидел, винаги й се е извинявал, а на мен казва заслужила си си го, ти си си виновна. Нея я е търсел, за да излизат всеки ден, аз постоянно му се моля да излизаме, а той все няма желание и му е омръзнало..Мисля и мисля, винаги съм била добра с него и съм го уважавала, а тя му е изневерила и се е държала ужасно с него, наранила го е много, но въпреки това ето го разликата в държанието спрямо нея и мен.. Вие защо мислите че е така ?

paradosou
04-14-2015, 06:27
Нормално е да се чувстваш така, да. Отговорът няма да ти хареса, обаче спрямо написаното е очевиден - предишната приятелка му е влязла повече под кожата. Със сигурност и ти имаш грешки във връзката - малки, големи, не мога да знам, но е нормално и съвсем не оправдава момчето да ти натяква миналото си с другата. Замисли се - този ли е смисълът на една връзка - все да се питаш дали си достатъчно добра, да имаш съмнения, да си подкопаваш самочувствието, да настоявяш за излизания докато отсрещната страна не се трогва особено и явно е по-незаинтересована...? Защо ти е някой, който няма желание заедно да решавате проблемите и вм. тва казва "Прави каквото искаш и не ме търси"?! В бонус даже те обижда и се измъква с оправданието, че вината е в теб...?!
Спри да се тормозиш със сенки от изживяна история. Не си бившата му и няма защо да бъдеш; заслужаваш много повече от калпаво подобие на гадже. Този е някакъв неосъзнат и си губиш времето като инвестираш във връзка с него. Без значение на колко сте и колко време ти се струва че имаш за грешки - спри просто, сложи край на всичко. Давам ти 200% гаранция, че ако си подсилиш гордостта и самоуважението + го скъсаш и същевременно целенасочено ускориш темповете, с които се развиваш, ще бъдеш изненадана от резултатите. Има достатъчно момчета, пък и хора, които биха се отнасяли с теб стотици пъти по-добре. Ясно, че опитът ти във връзките не е солиден и вярно имаш време тепърва да го трупаш, ама гледай да не навлизаш в груби грешки като сегашната. Сега ти се градят представите просто и ще е жалко в един момент да се събудиш като поредната примирена. Повече си преследвай собственото щастие и успех! :)

RapExotic
04-14-2015, 09:12
Това се дължи на неизживяна любов. Среща се и при момчетата и при момичетата.
Когато се разделиш с някого, когото обичаш започваш да търсиш негов заместител в лицето на друг човек. Явно твоя човек е тръгнал с теб само за да забрави нея. Нищо не можеш да направиш по въпроса.

SHPAIdURmeN
04-14-2015, 17:46
Това се дължи на неизживяна любов. Среща се и при момчетата и при момичетата.
Когато се разделиш с някого, когото обичаш започваш да търсиш негов заместител в лицето на друг човек. Явно твоя човек е тръгнал с теб само за да забрави нея. Нищо не можеш да направиш по въпроса.

Йеп + :/


Авторке, това което RapExotic го написа, кажи същото(парафразирай) на гаджето си.

tonybadams
04-15-2015, 21:24
Опитай да се държиш така както той се държи с теб. И според реакциите му ще разбереш колко те е приел !

говори му за бивше гадже, дори ида нямаш такова си измисли .Просто го тествай .
УСмихни се ,време ти е да порастеш :)

SheIsWolf
04-16-2015, 14:34
Зарежи го.

mcfe
04-16-2015, 18:13
Нормално е. Моята приятелка също ми дърдореше за бившия, но и казах да спре. Не е хубаво, а като говореше за него, гласа и се променяше и звучеше весела, все едно на седмото небе.