PDA

View Full Version : Моята ''най-добра приятелка''



sewuna
04-14-2015, 15:52
Попринцип двете сме в един клас. Вече 2-3 години става се водим заедно.. Всичко си споделяме всеки ден излизаме заедно.. Но тя тази година много се промени, стана една такава критична и негативен човек. Винаги когато й споделя нещо гледа откъм лошата страна. Имам връзка от разстояние и с него имаме планове лятото да се видим и тя ''до тогава могат да се променят много неща'' колкото и да е вярно но все пак е гадно. Веднъж когато излязохме с една компания и правихме щуротии влизахме в изоставени къщи и училище и аз снимах всичко и после по фейсбука й пращам снимки и клипове и ми вика, че съм баси забилото същество и ако не снимам няма да съм аз.. Какво да кажа не знам.. Беше ми казала ''то ти си смешна не аз''. Винаги когато си вземам да ям нещо ме обижда, че ще стана дебела, а после иска да й давам малко храна. Винаги й помагам а после ме напада. Като съм се снимала на еди коя си снимка кифленско ама до такава степен започва да ме храни, че просто не е истина. Та кажете ми според вас истинска приятелка ли е и какво да правя.. :D :D :D ..

AmxModx
04-14-2015, 16:05
В пубертета всички са така.

RapExotic
04-15-2015, 19:47
Сигурно ти завижда. Или е в цикъл. Или няма цикъл и ти завижда, че ти имаш..

Абе в тази възраст някой хора стават много заядливи.

jghgh
04-15-2015, 20:45
конфронтирай я
изразявай себе си също.. тя може да не предполага че те обижда с поведението си (примерно)

за всеки случай ако в мнозинството случаи се чувстваш натоварена или обидена в компанията й, може би е добре да се позамислиш да не общуваш с нея. ддз о.0

smilessy
04-16-2015, 16:01
Ако не ти харесва държанието и просто отбягвай да излизаш с нея. Мисля ,че е малко грубо да наречеш някого ,,забило същество '' . :)

anonymous908491
04-16-2015, 16:27
Като съм се снимала на еди коя си снимка кифленско ама до такава степен започва да ме храни, че просто не е истина.

Храни те с истината, не се надебелява от това

DEPRE$$ED OCEAN
04-18-2015, 15:04
Пусни и един език и ще се оправи :)

Zombie girl
04-21-2015, 09:09
Започни да бъдеш откровена, кажи `и че ти е писнало да се държи така с теб. Ако се държи така с всички значи просто се е променила, не мога да ти помогна. Но ако се държи така само с теб може би вече не си `и интересна , писнало и е от теб и иска нещо ново - значи не ти е истинска приятелка -или просто ти в провокираш с нещо да се държи така.