PDA

View Full Version : Как да си върна старите отношения с нея?



MariqnMitkov
04-14-2015, 21:14
Здравейте. На 16 години съм и никога досега не съм се влюбвал толкова много. За нея мисля по цял ден и нощ само тя ми е в главата но това не ми е темата. Та преди си бяхме по - близки смисъл ни сме в една компания всяка вечер я прегръщах но тя си има и гадже, но както и да е. Това продължава близо 5 месеца. И преди нямаше нищо напротив да я прегръщам, а сега се дърпа само здравей, здрасти и ако се заприказваме нещо и това благодерение на мой "приятел" . Казал им е че я харесвам и тя вече почти не ми обръща внимание било като шок за нея само защото имала гадже и аз я харесвам това не знам какъв проблем е но както и да е. Преди са ми казвали че ако скъса с гаджето си имам голям процент шанс но след това вече е никакъв и сащо така бяхме се събрали в нас и се беше леко напила и тогава идваше при мен целуше ме прегръщаше ме и то само мен та и аз тогава си мислех че има някакъв шанс НО.... Та въпросът ми е има ли някакъв шанс да си върнем старите отношения или поне да се подобри, защото напрово се побърквам?

Azoria
04-15-2015, 17:35
Хвани си гадже.

RapExotic
04-15-2015, 19:43
И преди нямаше нищо напротив да я прегръщам, а сега се дърпа само здравей, здрасти и ако се заприказваме нещо и това благодерение на мой "приятел". Казал им е че я харесвам и тя вече почти не ми обръща внимание било като шок за нея само защото имала гадже и аз я харесвам това не знам какъв проблем е но както и да е.

А на теб приятно ли ще ти е ако някой прегръща и целува твоето гадже?

Спри да мислиш за нея. Губиш си времето. Нямаш никакъв шанс. Дори да се разделят тя няма да избере теб.

MariqnMitkov
04-15-2015, 20:06
Не съм я целувал и както вече казах тя нямаше нищо напротив. А защо да не тръгне с мен?? А и сега в момента си пиша с един приятел и, каза че тя е казала, че това го прави нарочно само за да ме дразни, а именно има същите отношения с другите момчета както ние преди тя ги прегръща, те я прегръщат и така айде някой да каже някакъв начин колкото и нелеп да е, аз гадже си имам ама не мога да си извадя от главата това момиче и знам че звучи смешно и жалко но не си избираш в кой да се влюбиш.

fein
04-17-2015, 14:14
Хах, покани ги и двамата с приятеля й на вечеря. Напий ги и ги чукай и двамата.