PDA

View Full Version : днешните атеисти



Страници : [1] 2

haritov
04-15-2015, 05:31
са много интересни люде

празнуват коледа кога имат имен ден че и яйца боядисват

много интересни хора ама атеисти бе

че и се сърдят като не им честитиш га имат имен ден

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 06:12
празнуват те... има работодатели и институции, които грам не им пука за празници и традиции..

dreamwalker
04-15-2015, 06:44
?

haritov
04-15-2015, 07:22
мани казах им че Христос въкръснал те отвориха една уста

накрая се оказа че празнуват само рождеството му :D

espada
04-15-2015, 07:56
Алхимиците са интересни люде и те. Ама Харитов, ти си много просто куче. :D

FemaleEyes
04-15-2015, 12:25
За някои мечта, за други проблем. Атеистите търсят доказателство че Бог съществува... а аз искам да избягам от него. Веднъж щом повярваш че той съществува, вече нищо не може да ти убие вярата. Аз бих дал какво ли не за да стана невярващ отново.

dreamwalker
04-15-2015, 12:33
За някои мечта, за други проблем. Атеистите търсят доказателство че Бог съществува... а аз искам да избягам от него. Веднъж щом повярваш че той съществува, вече нищо не може да ти убие вярата. Аз бих дал какво ли не за да стана невярващ отново.

За пореден път доказваш, че си фейк.

П.П. Само се чудя на кой от двамата си фейк.

anonymous895156
04-15-2015, 12:40
са много интересни люде

празнуват коледа кога имат имен ден че и яйца боядисват

много интересни хора ама атеисти бе

че и се сърдят като не им честитиш га имат имен ден

какво общо има житейската ти философия с това кога се забавляваш и ядеш
може при хора като теб тези неща да вървят ръка за ръка, но атеистите сме по-различни

dreamwalker
04-15-2015, 12:47
какво общо има житейската ти философия с това кога се забавляваш и ядеш
може при хора като теб тези неща да вървят ръка за ръка, но атеистите сме по-различни

http://media.giphy.com/media/CyNwabts0egVy/giphy.gif

anonymous895156
04-15-2015, 12:56
извинявай, ако "просто се ебаваш"

haritov
04-15-2015, 13:01
какво общо има житейската ти философия с това кога се забавляваш и ядеш
може при хора като теб тези неща да вървят ръка за ръка, но атеистите сме по-различни

коу речи?

DoctorSatan666
04-15-2015, 14:15
са много интересни люде

празнуват коледа кога имат имен ден че и яйца боядисват

много интересни хора ама атеисти бе

че и се сърдят като не им честитиш га имат имен ден

Аз не празнувам никакви празници, включително и рожден ден. Цялата практика ми изглежда крайно детска. Защо ти е определен ден, в който трябва, може, позволено е или е задължително да правиш едни или други неща, или да се чувстваш по определен начин , след като можеш да правиш същите неща, когато си поискаш?

Също така, само да вметна. Празнуването е само бегло свързано с религията. Това че някой не вярва в измислен персонализиран бог и в практиките произхождащите от това, не значи че не вярва в социално-обособените илюзии и практики, които също както Бог, отреждат някаква роля на човека, спрямо нещо по-голямо от него. Това което искам да кажа е че едното не изключва другото. Пък и социалният филм е много по-стар от божествения.

Юлиян
04-15-2015, 14:21
защо всички сте с аватара на dreamwalker :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 15:16
Аз не празнувам никакви празници, включително и рожден ден. Цялата практика ми изглежда крайно детска. Защо ти е определен ден, в който трябва, може, позволено е или е задължително да правиш едни или други неща, или да се чувстваш по определен начин , след като можеш да правиш същите неща, когато си поискаш?

Също така, само да вметна. Празнуването е само бегло свързано с религията. Това че някой не вярва в измислен персонализиран бог и в практиките произхождащите от това, не значи че не вярва в социално-обособените илюзии и практики, които също както Бог, отреждат някаква роля на човека, спрямо нещо по-голямо от него. Това което искам да кажа е че едното не изключва другото. Пък и социалният филм е много по-стар от божествения.ооо докторе, домъчня ми за теб.

Прав си
сега кажи ни какви предмети учите по филосфия, каква ти е целта в личното израстване, как виждат човечеството и хората като социални индивиди, до какви нови заключения си стигнал ?

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 15:17
защо всички сте с аватара на dreamwalker :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
защо мислиш, че е неин?
защо не си с аватара й?
Защо мислиш, че ще ти се размине ? :Д

haritov
04-15-2015, 15:20
защо всички сте с аватара на dreamwalker :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

вече тя е с нашия

Юлиян
04-15-2015, 15:46
vie ste ludi

Юлиян
04-15-2015, 15:48
а FemaleEyes пък защо е с този прословут аватар :Д

anonymous895156
04-15-2015, 15:53
Също така, само да вметна. Празнуването е само бегло свързано с религията. Това че някой не вярва в измислен персонализиран бог и в практиките произхождащите от това, не значи че не вярва в социално-обособените илюзии и практики, които също както Бог, отреждат някаква роля на човека, спрямо нещо по-голямо от него. Това което искам да кажа е че едното не изключва другото. Пък и социалният филм е много по-стар от божествения.

празнуването със или без вкарване на нещо, различно от "охо, днес ще намажа", в цялата дандания покрай "честването"?

haritov
04-15-2015, 16:00
За пореден път доказваш, че си фейк.

П.П. Само се чудя на кой от двамата си фейк.
твой фейк :cool:

producenta
04-15-2015, 16:06
Атеизмът представлява светоглед, убеждение, което изключва съществуването на каквото и да е свръхестествено същество - божество, дух, нематериални сили или задгробен живот. Терминът атеизъм (на френски: athéisme, от athée, което означава атеист, на гръцки: Αθεος, атеос, което означава безбожен: образува се от гръцката представка α- (а-), която значи без или не + Θεός, теос, значещо бог; думата има индоевропейски корени) в буквален превод означава „без вяра в който и да е бог“.

Атеизмът отрича съществуването не само на личен бог или богове, но и наличността на други свръхестествени реалности от всякакъв вид, които нямат своето обективно основание в материята и не се подчиняват на законите на природата в тяхното взаимодействие.[1][2][3]. Различните богословски определения на атеизма допускат охарактеризирането на някои религии като атеистични поради отсъствието в тях на персонален Бог (като например будизма)[3][4]. С това атеизмът се обявява не само против религиите в техния класически вид, но и против всички форми на пантеизъм, спиритуализъм, идеализъм и други подобни, включително против вярата в чудеса. Заедно с отричането на „безсмъртната душа“ атеизмът не признава и личното безсмъртие. За него битието на отделния човек е само миг от потока на битието на цялото човечество, устремен към бъдещето.

Fisherman
04-15-2015, 16:07
митко го е яд,че живее в християнска държава

an7raks
04-15-2015, 17:01
митко го е яд,че живее в християнска държава

Мен ме е яд, че живеем в държава, която ти определя правата според религията и етноса. Още повече ме е яд, че уж е демокрация, а са на почит малцинствата, ама тва е друга тема...

defender
04-15-2015, 17:08
Празнувам само християнски празници и то не по задължение, та нали вярващите са супер свободни пичове.

Само свободата в Бога е истинската свобода. Само в условия и взаимоотношения на база вяра, човек може да има лична свобода.

Мани ги атеистите, някои от тях са супер арогантни парчета.

NomNomNom
04-15-2015, 17:08
хахахах, фимейл айс е фейк ххахахах

tori
04-15-2015, 17:09
Такива сме, да. :д Отказвам да си празнувам именните дни, но разни десетина човека из нас настоятелно вече 19та година ме карат да черпя на Великден, щото съм Виктория и така било наречено. Мразя варени яйца, но ме кефи да ги боядисвам и снимам, щот са клясивички. :3 Обаче ям козунаци на поразия пък. И не харесвам комерсиалната Коледа, а тази, която събира цялото семейство на едно, за да се видим, а няма да ти казвам колко ми е все тая, че някой бог се бил пръкнал и оттогава насетне хората му празнуват РДто. И на Заговезни тъпча халва, щото обичам халва. Пък! И на Никулден ям риба и честитя именния ден на дядо, щото от уважение - и към дядото, и към рибите, щото са вкусни.

defender
04-15-2015, 17:23
И не харесвам комерсиалната Коледа.

Не Бог е измислил комерсиалната Коледа, а търговците.
Рождеството е преди всичко ден за уединение и размисъл, не за забава, пиячка и кебапчета.

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 17:27
Нали казвате, че събитието нямало смисъл, ами всеки ден можело да е празник?

Ами защо тогава не се събирате семейно когато ви хрумне, ми чакате някой празник?

И ако нямаше празници, вие въобще щяхте ли да се събирате?

npp
04-15-2015, 17:34
ако трябва да сме честни, атеизмът малко или много се явява вследствие на лошото отношение от страна на вярващи към невярващи, защо например в Св. Писание не се вижда някой от невярващите да е гонил Исус и другите Светии на Новия Завет?!, защото истинските Светии никога не са се отнасяли лошо към невярващите, иначе имаше и сатанисти и др. подобни, които подклаждаха омраза срещу религията/религиозността, затова и атеизмът е малко или много субпродукт на самата човешка(666) религия

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 17:35
Аз направимер не виждам смисъл в това да ходя на църква или да вечерям със семейството заедно (по традиция), но има едно голямо НО.

Дали нямаше да забравите добродетелските си мисли?
Дали въобще щеше да се задържи семейството ЦЯЛО?

defender
04-15-2015, 17:39
защо например в Св. Писание не се вижда някой от невярващите да е гонил Исус

не са ли го гонили тези, които не са вярвали в Него, защото как може да вярваш, че Иисус е Син Божи и в същото време да го гониш, от тази гледна точка излиза, че са го гонили неверниците в Него.

Ти какво разбираш под невярващ.

npp
04-15-2015, 17:45
не са ли го гонили тези, които не са вярвали в Него, как може да вярваш, че Иисус е Син Божи и да го гониш, от тази гледна точка естествено, че са го гонили неверниците в Него.

Ти какво разбираш под невярващ.

а не правиш ли разлика между вярващ/духовен/религиозен/окултист и невярващ/нерелигиозен/неокултист?!, това се имаше предвид, че никога невярващи/нерелигиозни/неокултисти не са гонили истински(те) Светии (само защото са вярващи)

defender
04-15-2015, 17:48
ми хората се делят на вярващи и невярващи на базата на дали вярват в Христос или не.

за тебе каква е чертата за вярващ или невярващ.

Юлиян
04-15-2015, 17:49
виждам dreamwalker в всеки един от вас и се обърквам всеки път :Д

dreamwalker
04-15-2015, 17:51
виждам dreamwalker в всеки един от вас и се обърквам всеки път :Д

Това е целта ми.

haritov
04-15-2015, 17:53
Това е целта ми.

не това е целта ми

dreamwalker
04-15-2015, 17:54
не това е целта ми

Ти си мой фейк, всички го знаят.

haritov
04-15-2015, 17:57
Ти си мой фейк, всички го знаят.
даже съм фейк на фейка ти

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 18:04

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 18:04
аз също съм фейк

dreamwalker
04-15-2015, 18:11
аз също съм фейк

Мой.

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 18:12
на фейка ти

dreamwalker
04-15-2015, 18:17
https://www.youtube.com/watch?v=NSrljn3B9i8

Defender, каква е тази профилна снимка! Това не е библейско.

defender
04-15-2015, 18:19
кое не е библейско.

dreamwalker
04-15-2015, 18:22
кое не е библейско.

Поведението на момичето в клипа.

П.П. Първоначално си мислех, че това на профилната ти снимка си ти.

LoadRunner
04-15-2015, 18:25
Хора вече сте с единия крак в сектата
Махайте ги тея аватари!
То така невинно се почва

haritov
04-15-2015, 18:26
аз съм заклет ученик на dreamwalker

dreamwalker
04-15-2015, 18:27
Махайте ги тея аватари!


Не ги махайте!

an7raks
04-15-2015, 18:29
Нали казвате, че събитието нямало смисъл, ами всеки ден можело да е празник?

Ами защо тогава не се събирате семейно когато ви хрумне, ми чакате някой празник?

Щото няма пари за всеки ден йеденье и пиенье... :D

tori
04-15-2015, 18:31
И ако нямаше празници, вие въобще щяхте ли да се събирате?
Не, аз и по празници трудно търпя родата. Виж, семейството го понасям, даже време не ми достига с нашите и бабини. Та по Коледа успяваме да си откраднем по някой и друг ден за общ мързел, особено сега, както татито е в командировка и се прибира на двайсетина дни. Реално на празниците, пък били те и религиозни, най-хубавото им е, че имаш мааааалко повече време да се видиш със семейството и приятелите, да отделиш някой и друг час за себе си за почивка, за разходки. Имаш повод да извадиш хубавото дядово вино и да се почнат едни задушевни приказки, гледайки Слави. Реално повечето хора, включвам И атеистите по разбирания (щото тия, които реално са се отказали от религията са малко - дори аз съм кръщавана), празнуват заради това, а не толко, щото им дреме особено, че някой се бил родил или уж възкръснал от нищото. Искам да кажа следното: не бъркайте вярата с кефа от двете седмици свободно време, в което да се видиш с тоя и оня, примерно. Празника не е толкова, че исус се бил появил непорочно или станал зомби, другаде е и ако не загрявате за кво говоря, не знам как бих могла да го обясня по-идиотски. Хайде сега - не всеки ден имаш желание, сили и възможност да зарадваш някого от близките си с малък подарък или час разговор на по кафе.

defender
04-15-2015, 18:32
Поведението на момичето
ми не знам какво й е поведението, аз нося отговорност за моето поведение, снимката не мисля, че е нецензурна и не вреди на останалите.

DarkTemplar
04-15-2015, 18:35
Дефенди, ти целомъдрен ли си?

dreamwalker
04-15-2015, 18:36
Момичето е красиво обаче defender. Въпреки че поради някаква причина ми прилича на мъж.

defender
04-15-2015, 18:37
^^ а ти да не си някой изповедник?

има пред кой да се изповядвам.

LoadRunner
04-15-2015, 18:38
Не ги махайте!



Видяхте ли кво прави с вас, превърна ви в нейни слуги и пропагандисти на същността и.
Обърна нещата в своя полза

defender
04-15-2015, 18:38
Момичето е красиво обаче defender. Въпреки че поради някаква причина ми прилича на мъж.

е, и какъв е проблема.
аз мисля, че ти имаш проблем с момичето и се опитваш да си го изкараш на мен.

откога красотата е зло.

LoadRunner
04-15-2015, 18:41
Има ли Дядо Коледа?- няма Дядо Коледа
По- голямо доказателство от това че няма бог няма
всичко е една долна лъжа да те държат вързан по някакъв начин, както и наще са ме контролирали да слушам преди, иначе няма да има подарък, помня го от детската градина.
Цялата тая идея с бог и църквите са направени за контрол над хората

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 18:44
Не, аз и по празници трудно търпя родата. Виж, семейството го понасям, даже време не ми достига с нашите и бабини. Та по Коледа успяваме да си откраднем по някой и друг ден за общ мързел, особено сега, както татито е в командировка и се прибира на двайсетина дни. Реално на празниците, пък били те и религиозни, най-хубавото им е, че имаш мааааалко повече време да се видиш със семейството и приятелите, да отделиш някой и друг час за себе си за почивка, за разходки. Имаш повод да извадиш хубавото дядово вино и да се почнат едни задушевни приказки, гледайки Слави. Реално повечето хора, включвам И атеистите по разбирания (щото тия, които реално са се отказали от религията са малко - дори аз съм кръщавана), празнуват заради това, а не толко, щото им дреме особено, че някой се бил родил или уж възкръснал от нищото. Искам да кажа следното: не бъркайте вярата с кефа от двете седмици свободно време, в което да се видиш с тоя и оня, примерно. Празника не е толкова, че исус се бил появил непорочно или станал зомби, другаде е и ако не загрявате за кво говоря, не знам как бих могла да го обясня по-идиотски. Хайде сега - не всеки ден имаш желание, сили и възможност да зарадваш някого от близките си с малък подарък или час разговор на по кафе.
Малки сте още, пубери, но ще ви дойде акъла.
Празника и не е бил за товам че некав исус се бил възкръснал, ами за да се съберете и обедините, защото Исус така е искал. Нямаше ли го, нямаше да има празник.

defender
04-15-2015, 18:44
всичко е една долна лъжа да те държат вързан по някакъв начин,

и как те държат вързан, ае стига с клишетата.
Простия човек е вързан, включително и когато се прави на вярващ.

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 18:46
Има ли Дядо Коледа?- няма Дядо Коледа
По- голямо доказателство от това че няма бог няма
всичко е една долна лъжа да те държат вързан по някакъв начин, както и наще са ме контролирали да слушам преди, иначе няма да има подарък, помня го от детската градина.
Цялата тая идея с бог и църквите са направени за контрол над хората
лошо в контрола ли има ? :Д
църквата е целяла подредено социално общество
иначе майна, не съм казал, че няма и ДЯВОЛ 666

npp
04-15-2015, 18:48
ми хората се делят на вярващи и невярващи на базата на дали вярват в Христос или не.

за тебе каква е чертата за вярващ или невярващ.

това че ако ти ги делиш на такива категории по този начин не зачитайки представените свидетелства в Библията, не означава, че истинският Бог ги дели така, въпросът много повече е кой причинява зло на ближния, отколкото кои са вярващи и кои - невярващи, какво ако има хиляди, които признават, че Исус е Господът, Божият Син, и пр., но вършат неправда и така вместо да са полезни на Бог, се оказват всъщност Негови врагове, които съсипват имотът Му, а най-вече човекът създаден по Божий образ и подобие?!

"езика(т.е. човешката(666) вяра/духовност/религия) никой човек не може да укроти; буйно зло е, пълен е със смъртоносна отрова. С него благославяме Господа и Отца, и с него кълнем човеците създадени по Божие подобие! От същите уста излизат благословение и проклетия! Братя мои, не трябва това така да бъде." Яков 3: 8-10

например вижте се само как досега не сте вършили нито едно от делата на Исус и Неговите истински ученици вие, които си казвате, "днес или утре ще отидем в тази или онази религия/деноминация/секта, ще се кръстим/посветим там, и ще припечелим вечна награда за себе си"

"Слушайте сега вие, които казвате: Днес или утре ще отидем в еди-кой-си град, ще преседим там една година, и ще търгуваме и ще спечелим, - когато вие не знаете какво ще бъде утре. Що е животът ви? Защото вие сте пара, която се явява, и после изчезва. Вместо това, вие трябва да казвате: Ако ще Господ, ние ще живеем и ще направим това или онова. Но сега славно ви е да се хвалите. Всяка такава хвалба е зло. Прочее, ако някой знае да прави добро и го не прави, грях е нему." Яков 4: 13-17

защото и предупрежденията на самия Христос са насочени към вярващите:

"Не всеки, който Ми казва: Господи! Господи! ще влезе в небесното царство, но който върши волята на Отца Ми, Който е на небесата. В онзи ден мнозина ще Ми рекат: Господи! Господи! не в Твоето ли име пророкувахме, не в Твоето ли име бесове изгонвахме, и не в Твоето ли име направихме много велики дела? Но тогава ще им заявя: Аз никога не съм ви познавал; махнете се от Мене вие, които вършите беззаконие." Матей 7: 21-23

че как е възможно хора, които са невярващи и неокултисти да пророчествуват/проповядват за Бог и вярата, да изгонват бесовете т.е. да упражняват/практикуват екзорсизъм професионално, и да вършат славни дела сиреч духовни?!, та виждаш ли сега колко жалки могат да се окажат такива вярващи и окултисти, които бързат да съдят невярващите/неокултистите, а не вършат нито едно от делата на Исус и Неговите истински ученици, които са представени в Библията - а Техните дела са все добри, или къде въобще в Евангелията може да се види как Исус причинява зло на някого (който и да е той/тя)?!

понеже дори и невярващите/неокултистите, които не са вършили духовно беззаконие и неправда ще бъдат признати за верни от истинския Господ Бог, понеже заповедта не казва: "всеки човек на вселената трябва задължително да бъде вярващ(религиозен) и поклонник на Бог", но: "да нямаш други богове/христоси освен Онзи, Който наистина е истинският Господ Бог", така и всяка друга от десетте заповеди посочва, че не трябва да се върши духовно беззаконие и неправда, а не че всеки човек на вселената трябва задължително да бъде вяращ(религиозен) и поклонник/духовен служител на истинския Господ Бог, понеже не напразно всяка заповед е с условие: "не прави...", а не: "прави..."

defender
04-15-2015, 18:48
не може да ме вържат чрез един милостив Бог, що за глупав опит да ме вържат.
а връзването става със заплахи.

LoadRunner
04-15-2015, 18:51
Простия човек е тоя който вярва в нещо несъществуващо и недоказуемо, лъжовно, илюзорно, измислено, смехотворно, базиращо се само на няква легенда, просто щото не иска, страх го е да приеме че като умре умира завинаги. Нещо писано някога си измислено от някой си. Украсено х10 с поколенията.

LoadRunner
04-15-2015, 18:52
лошо в контрола ли има ? :Д


Бойко, много ясно че има

defender
04-15-2015, 18:53
Простия човек е тоя който вярва в нещо несъществуващо и недоказуемо, лъжовно, илюзорно, измислено, смехотворно, базиращо се само на няква легенда, просто щото не иска, страх го е да приеме че като умре умира завинаги. Нещо писано някога си измислено от някой си. Украсено х10 с поколенията.

Какво значение има когато ми носи свобода.

dreamwalker
04-15-2015, 18:55
е, и какъв е проблема.
аз мисля, че ти имаш проблем с момичето и се опитваш да си го изкараш на мен.

откога красотата е зло.


Момичето е красиво обаче defender.

Откога да кажеш, че някой е красив, се смята за "проблем с въпросния човек"?

dreamwalker
04-15-2015, 18:56
Малки сте още, пубери, но ще ви дойде акъла.
Празника и не е бил за товам че некав исус се бил възкръснал, ами за да се съберете и обедините, защото Исус така е искал. Нямаше ли го, нямаше да има празник.

Sums it all up.

LoadRunner
04-15-2015, 18:57
Sums it all up.

Така ли те привлякоха в сектата, с безплатен 6 месечен курс по Английски?
Ама искам да ми отговориш сериозно.

dreamwalker
04-15-2015, 18:58
Така ли те привлякоха в сектата, с безплатен 6 месечен курс по Английски?
Ама искам да ми отговориш сериозно.

Ти можеш ли да четеш?

tori
04-15-2015, 19:00
Нямаше ли го, нямаше да има празник.
Нямаше ли го, щеше да има друг уж родил се и станал след смъртта си, зимно/лятно слънцестоене, празник на сакурите, шива, аллах, моисей и празник на мръсните чорапи на Мерлин. Все тая, важен е повода. Виж, не отричам, че точно заради религията са се запазили много традиции. Не отричам и, че едно време хората са имали страх от бог. Темата е за празнуващите религиозни празници атеисти, не за тва кой в какво вярва и защо, нито да ме убеждаваш, че ако не бил нам-кой, нямало да има нам-ко.

LoadRunner
04-15-2015, 19:01
Обвиниха те някъде че вкарваш английски фрази и чак сега ми просветна, понеже една от стратегиите на мормоните е такава, смисъл че така доста са тръгвали с тоя безплатен курс по английски който предлагат.
Отговори кратко и ясно като те питат, трудно ли ти е?

Fisherman
04-15-2015, 19:03
Мен ме е яд

добре

npp
04-15-2015, 19:03
това че разни вярващи/религиозни превърнаха тези неща в суета като ги раздуха всемирно по този начин, не означава, че истинският Господ Бог или някой от Неговите Светии е виновен за това, защото наистина няма нищо лошо в Тяхната победа над смъртта, понеже това означава вечно безсмъртие и изобилен живот за всички до края на вечността

dreamwalker
04-15-2015, 19:04
Обвиниха те някъде че вкарваш английски фрази и чак сега ми просветна, понеже една от стратегиите на мормоните е такава, смисъл че така доста са тръгвали с тоя безплатен курс по английски който предлагат.
Отговори кратко и ясно като те питат, трудно ли ти е?

Аз къде съм казвала, че съм от мормоните, Айнщайн?

LoadRunner
04-15-2015, 19:08
никъде не си го отрекла, + че ги защитаваш + че пусна тема +че никъде не си се разграничила от тях след 1000дите ми нападки към теб и тях
що тр да го казваш като действията ти говорят за самата ти същност

dreamwalker
04-15-2015, 19:12
никъде не си го отрекла, + че ги защитаваш + че пусна тема +че никъде не си се разграничила от тях след 1000дите ми нападки към теб и тях
що тр да го казваш като действията ти говорят за самата ти същност

Попитах дали има мормони, които посещават форума. Според теб това означава, че съм мормон. Интересно.

Къде съм ги защитавала? :lol:

Какви нападки?

Откъде знаеш кой съм аз всъщност? От коментарите ми във форум? Интересно.

LoadRunner
04-15-2015, 19:13
Попитах дали има мормони, които посещават форума. Според теб това означава, че съм мормон. Интересно.

интересно защо не отрази мнение по другите +ове

dreamwalker
04-15-2015, 19:16
интересно защо не отрази мнение по другите +ове

Ти не си ли на 25? Защо имам чувството, че си с 20 години по-млад?

LoadRunner
04-15-2015, 19:20
Дримоци тук няма изплъзване.
Мормон си!

dreamwalker
04-15-2015, 19:22
Дримоци тук няма изплъзване.
Мормон си!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3b/Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 19:27
Нямаше ли го, щеше да има друг уж родил се и станал след смъртта си, зимно/лятно слънцестоене, празник на сакурите, шива, аллах, моисей и празник на мръсните чорапи на Мерлин. Все тая, важен е повода. Виж, не отричам, че точно заради религията са се запазили много традиции. Не отричам и, че едно време хората са имали страх от бог. Темата е за празнуващите религиозни празници атеисти, не за тва кой в какво вярва и защо, нито да ме убеждаваш, че ако не бил нам-кой, нямало да има нам-ко.

но щеше да има, защото.. повода е важен

tori
04-15-2015, 19:29
Да, щеше да има нещо, в което да вярваш.

dreamwalker
04-15-2015, 19:32
Да, щеше да има нещо, в което да вярваш.

Тори, как така ЕДНО ВРЕМЕ хората са имали страх от Бог? И сега имат. Това, че някои индивиди отказват да го признаят, е друг въпрос.

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 19:32
всеки вярва в нещо , аз вярвам, че има нещо повече от нас

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 19:33
https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=video&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CB4QtwIwAA&url=http%3A%2F%2Fvbox7.com%2Fplay%3A5cf938c8e3&ei=9LwuVfztJsOYsAHztoFw&usg=AFQjCNEeaAUxWFpGU7pZJhHWIDJjoxep3g&sig2=YGsHfhEbGfE9T0xmWK6ZQg&bvm=bv.90790515,d.bGg

LoadRunner
04-15-2015, 19:36
Знам коя си от Октомври

dreamwalker
04-15-2015, 19:37
Знам коя си от Октомври

Този смешник ли?

И кое те кара да му вярваш?

LoadRunner
04-15-2015, 19:38
Откъде знаеш кой съм аз всъщност? От коментарите ми във форум? Интересно.

Е ти кво искаш да кажеш, че заблуждаваш хората с коментарите си ли? Това е невъзможно за дълъг период от време. Ти си си ти.

LoadRunner
04-15-2015, 19:40
Писа ми че щял да ти намери адреса щото така нямало да стане
ама мислих да ти спестя тая крипи информация :д

Auriss
04-15-2015, 19:40
като 'атеист' - не празнувам и не познавам 'атеисти', които да празнуват - било то Коледа, Великден, Гергьовден или тем подобни глупости
Съгласен съм и с мнението на доктора - на рождени дни купуваме по бира на околните единствено за да не изглеждаме като дебили. Същото и с на религиозните празниците.

Дрийм още не съм сигурен трол ли е или крайно тъп и самозабравил се индивид -.- Не че има разлика, де.

dreamwalker
04-15-2015, 19:42
Дрийм още не съм сигурен трол ли е или крайно тъп и самозабравил се индивид -.- Не че има разлика, де.

Това го пише човек, който се опитва да направи на морето дупка.

dreamwalker
04-15-2015, 19:42
Писа ми че щял да ти намери адреса щото така нямало да стане
ама мислих да ти спестя тая крипи информация :д

W...T...F...

Auriss
04-15-2015, 19:44
Това го пише човек, който се опитва да направи на морето дупка.

от опит глава не боли

tori
04-15-2015, 19:44
Тори, как така ЕДНО ВРЕМЕ хората са имали страх от Бог? И сега имат. Това, че отказват да го признаят, е друг въпрос.
Едно време, защото точно сега ти, например, не се чудиш бог кво би ти направил, ако откраднеш един шоколад от Кауфланд. Реално в момента наистина вярващи има адски малко (другото е по-скоро двуличие по Великден и Коледа), съответно и мислим повече за охраната, камерите, не-чекнатите баркодове и други технически глупости, които да те разобличат, че си свил една Милка с лешници.

dreamwalker
04-15-2015, 19:44
от опит глава не боли

Млади и наивни.

dreamwalker
04-15-2015, 19:45
Едно време, защото точно сега ти, например, не се чудиш бог кво би ти направил, ако откраднеш един шоколад от Кауфланд. Реално в момента наистина вярващи има адски малко (другото е по-скоро двуличие по Великден и Коледа), съответно и мислим повече за охраната, камерите, не-чекнатите баркодове и други технически глупости, които да те разобличат, че си свил една Милка с лешници.

:lol: :lol: :lol:

Auriss
04-15-2015, 19:47
съответно и мислим повече за охраната, камерите, не-чекнатите баркодове и други технически глупости, които да те разобличат, че си свил една Милка с лешници.

това независимо дали е религиозен човек е доста обидно да го кажеш. За повечето хора е неестествено да вземат нещо без да са го заслужили.

LoadRunner
04-15-2015, 19:48
Това го пише човек, който се опитва да направи на морето дупка.

Не той иска да разтвори морето, за да минем на другия бряг :д
Дрим само не ми казвай че това е невъзможно защото вече не знам
Гледал съм го на филм все пак, базиран на религията
т.е. по действителен случай

dreamwalker
04-15-2015, 19:49
Не той иска да разтвори морето, за да минем на другия бряг :д
Дрим само не ми казвай че това е невъзможно защото вече не знам
Гледал съм го на филм все пак, базиран на религията
т.е. по действителен случай

Ахахахахаха.

npp
04-15-2015, 19:55
страх от това да причиниш зло другиму, да, но защо да имаш страх от Бога в буквалния смисъл, т.е. несмислено/неоснователно?!, Бог да не е (примерно) тиранозавър, че да се страхуваш от Него както от звяр?!

an7raks
04-15-2015, 19:56
това независимо дали е религиозен човек е доста обидно да го кажеш. За повечето хора е неестествено да вземат нещо без да са го заслужили.

+
И няма нищо общо със страха от каквото и да било...

tori
04-15-2015, 19:56
това независимо дали е религиозен човек е доста обидно да го кажеш. За повечето хора е неестествено да вземат нещо без да са го заслужили.
Принципно да - моралния компас го има в повечето случаи. Ама не можеш да кажеш, че средностатистическия българин в момента изпитва по-голям страх от тва, че ще го повали светкавица от бога, отколкото че някой нацепен охранител ще го улови да върши нередни работи.

dreamwalker
04-15-2015, 19:58
Принципно да - моралния компас го има в повечето случаи. Ама не можеш да кажеш, че средностатистическия българин в момента изпитва по-голям страх от тва, че ще го повали светкавица от бога, отколкото че някой нацепен охранител ще го улови да върши нередни работи.

O tempora, o mores!

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 19:58
Едно време, защото точно сега ти, например, не се чудиш бог кво би ти направил, ако откраднеш един шоколад от Кауфланд. Реално в момента наистина вярващи има адски малко (другото е по-скоро двуличие по Великден и Коледа), съответно и мислим повече за охраната, камерите, не-чекнатите баркодове и други технически глупости, които да те разобличат, че си свил една Милка с лешници.
викаш, по-лесно е да не вярваме и да не ни тежи на съвестта нищо?

права си, за това отиваме към трета световна...

без страх

Auriss
04-15-2015, 20:01
по-зле е от тиранозавър
зачети малко бибилията ,деа

Auriss
04-15-2015, 20:04
викаш, по-лесно е да не вярваме и да не ни тежи на съвестта нищо?

права си, за това отиваме към трета световна...

без страх

отиваме към трета световна щото любимеца ти путлер поощрява хомофобията, затри 50 милиарда в Сочи, прати армия в Украйна, обяснява наляво-надясно колко хубав бил съветския съюз, реабилитира Гулаг-а, цензурира медиите, цензурира блогърите, а наскоро реши да цензурира и обикновените интернет потребители.

С удоволствие ще умра в третата световна ако това означава един огромен кратер в северна Азия

ту ту рууу

dreamwalker
04-15-2015, 20:09
С удоволствие ще умра

Wh...

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 20:10
отиваме към трета световна щото любимеца ти путлер поощрява хомофобията, затри 50 милиарда в Сочи, прати армия в Украйна, обяснява наляво-надясно колко хубав бил съветския съюз, реабилитира Гулаг-а, цензурира медиите, цензурира блогърите, а наскоро реши да цензурира и обикновените интернет потребители.

С удоволствие ще умра в третата световна ако това означава един огромен кратер в северна Азия

ту ту рууу
Отиваме към трета световна, защото всички искаме да живеем в лукс и пари, пари , пари и петрол. Не можем да игнорираме успешно агресията и отвръщаме с нова такава.

Путин забрани порното. Да не си за тва сецнат?

tori
04-15-2015, 20:10
викаш, по-лесно е да не вярваме и да не ни тежи на съвестта нищо?
Не, не, не. Моралния компас е нещо, което не всеки има. Едно време, когато моите баба и дядо са били мънички, техните родители са ги учили да вярват, да се страхуват, поставяли са граници на морала им, учили са ги кое е правилно и кое - не баш. Заради това бабите сега не перат на задушници и се карат когато ти го правиш, щото господ бил виждал и пишел.
Ако си достатъчно трезво-мислещ няма да откраднеш, но не щото те е страх от бог, а щото знаеш, че не е правилно. Ако обаче не си или нещо ти липсва в ценностите/криви са ти, то страха от нещо ти бива пътеводител. Ако не е господ, то поне страха от батките в магазина го има. Знаеш, че е наказуемо и трябва да си платиш глобата в магазина, не че ще те порази светкавица.

dreamwalker
04-15-2015, 20:11
Путин забрани порното. Да не си за тва сецнат?

Не, заради хомофобията.

50/50

Auriss
04-15-2015, 20:13
Отиваме към трета световна, защото всички искаме да живеем в лукс и пари, пари , пари и петрол. Не можем да игнорираме успешно агресията и отвръщаме с нова такава.

Путин забрани порното. Да не си за тва сецнат?

путин забравни мемента, принуди блогърите да се регистрират като журналисти и ограничи достъпа до куп западни сайтове.

т'ва не е 'забрани порното', другарю.

ама тебе кво ти дреме - да ти даде човек да рупаш зелки по цял ден и една овца да се задоволяваш ; кво те занимавам със свобода на словото

dreamwalker
04-15-2015, 20:15
путин забравни мемента, принуди блогърите да се регистрират като журналисти и ограничи достъпа до куп западни сайтове.

т'ва не е 'забрани порното', другарю.

ама тебе кво ти дреме - да ти даде човек да рупаш зелки по цял ден и една овца да се задоволяваш ; кво те занимавам със свобода на словото

България е на 106. място в класацията на RSF за тази година, защо се занимаваш с Русия.

Auriss
04-15-2015, 20:17
тая класация могат познай къде да си я бутнеш.

за разлика от немалко западни държави, пък и Русия, в България всичко се знае за почти всеки. Тази класация показва единствено колко подкупни са родните ни медии, не колко зависими са от властта.

Има разлика между това да си алчен и това някой да ти е опрял пистолет в главата. Питай руская газета, те ще ти обяснят.

едит; новая газета беше, извинявам се

an7raks
04-15-2015, 20:19
Съвестта няма нищо общо с Бог и с евентуалното наказание... Точно тези, които се възспират от вършене на зло единствено чрез страх, нямат съвест.

Жабе, все още съвестта на средностатистическия българин работи и това е и единствената причина да не сме се затрили съвсем, щото е очевидно, че страх от Бог и от закони тук няма.

dreamwalker
04-15-2015, 20:20
тая класация могат познай къде да си я бутнеш.

за разлика от немалко западни държави, пък и Русия, в България всичко се знае за почти всеки. Тази класация показва единствено колко подкупни са родните ни медии, не колко зависими са от властта.

Има разлика между това да си алчен и това някой да ти е опрял пистолет в главата. Питай руская газета, те ще ти обяснят.

едит; новая газета беше, извинявам се

Кои са немалкото западни държави?

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 20:23
путин забравни мемента, принуди блогърите да се регистрират като журналисти и ограничи достъпа до куп западни сайтове.

т'ва не е 'забрани порното', другарю.

ама тебе кво ти дреме - да ти даде човек да рупаш зелки по цял ден и една овца да се задоволяваш ; кво те занимавам със свобода на словото
А ти какво очакваш да направи, след като са във война със Запада и от интернет има голям шпионаж?
всяка власт ще бъде принудена да ограничи свободата на словото в тежки моменти, когато на лице е война мойто момче
що нищо не казваш за украйната?

пречината не е в една нация, още по-малко в един човек.
разум няма. нито вяра.

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 20:24
тая класация могат познай къде да си я бутнеш.

за разлика от немалко западни държави, пък и Русия, в България всичко се знае за почти всеки. Тази класация показва единствено колко подкупни са родните ни медии, не колко зависими са от властта.

Има разлика между това да си алчен и това някой да ти е опрял пистолет в главата. Питай руская газета, те ще ти обяснят.

едит; новая газета беше, извинявам се
по-добре пистолет в главата, отколкото да грабят от всякъде и да няма никакъв контрол.

Auriss
04-15-2015, 20:25
Франция в която лъсна колосален скандал с онази банка, чието име дори не помня. Или леПен, която се оказа, че получава пари от Русия.

Англия в която се оказа, че полицията покровителства педофили с власт, а и престъпници от малцинствата

Норвегия, в която детските служби крадат деца

Швеция, в която затварят училища заради децата на мюсюлмански имигранти и никой не поема отговорност

Германия, чийто бивш канцлер в момента работи в Газпром.

Италия, корупцията където дори е излишно да се коментира. Същото с Гърция, същото с Португалия.

А Ирландия, в която корпорациите не плащат данъци в определени зони ?

Или Дания с партията на педофилите -- отново, никой не поема отговорност.


Нищо не ме спира да продължа, ама и ти четеш вестници, та предполагам е излишно. Тук такива неща не лъсват, тъй като на всички ни е пределно ясно кой какво върши и как. От Бивол, а и още няколко малки сайтчета, си вършат работата достатъчно прилично.

tori
04-15-2015, 20:30
Съвестта няма нищо общо с Бог и с евентуалното наказание... Точно тези, които се възспират от вършене на зло единствено чрез страх, нямат съвест.

Жабе, все още съвестта на средностатистическия българин работи и това е и единствената причина да не сме се затрили съвсем, щото е очевидно, че страх от Бог и от закони тук няма.
Хубаво, така да е.

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 20:31
Ако си достатъчно трезво-мислещ няма да откраднеш, но не щото те е страх от бог, а щото знаеш, че не е правилно. .

Защо да не е правилно тогава? Защо да ти пука? Защо, кажи? Вземаш едно зайче, и го одираш живо, защото ти си по-умна и всемогъща от него, никой няма да те хване, нали? Закона ли те спира за всичко? У нас съдебната система не работи.

Да те светна. Повечето хора нямат правилно изградени ценности и не са мислещи.

Auriss
04-15-2015, 20:35
Да те светна. Повечето хора нямат правилно изградени ценности и не са мислещи.

да ти си блестящ пример за последен стадий олигофренизъм

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 20:39
да ти си блестящ пример за последен стадий олигофренизъм

Отивай да викаш пред парламента, свободен си.

Може и в Брюкесл да идеш.

Auriss
04-15-2015, 20:42
мислех пред кремъл ама се сетих, че ще ме заплюят, арестуват, пребият и осъдят.

деа верно може в Брюксел. почвам да разбирам в Украйна що бутат статуи и забравяват всичко руско. Един геноцид над руското население и всичко е на 6 ахуаха.

an7raks
04-15-2015, 20:45
Да те светна. Повечето хора нямат правилно изградени ценности и не са мислещи.

Може и така да е, но защо онези били те и 5% от хората с правилни ценности, които не се нуждаят от страх, за да са в правият път, да са лоши?

tori
04-15-2015, 20:46
Защо да не е правилно тогава? Защо да ти пука? Защо, кажи? Вземаш едно зайче, и го одираш живо, защото ти си по-умна и всемогъща от него, никой няма да те хване, нали? Закона ли те спира за всичко? У нас съдебната система не работи.

Да те светна. Повечето хора нямат правилно изградени ценности и не са мислещи.
Чааааааакай, пич. Не казвам, че моя морален компас липсва, а че има хора, които са оперирани от това. Не ми преиначавай думите.

Fisherman
04-15-2015, 21:03
това независимо дали е религиозен човек е доста обидно да го кажеш. За повечето хора е неестествено да вземат нещо без да са го заслужили.

в пещера ли живееш,точно обратното е
неестествено е за една шепа хора,другите се ръководят от егоизма си и лицемерие

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 21:09
Може и така да е, но защо онези били те и 5% от хората с правилни ценности, които не се нуждаят от страх, за да са в правият път, да са лоши?

Не знам бе, не знам. Дримъра да каже.
Страх трябва да има. Може би страхът е в основата на хората с правилни ценности също. Като размислих над психопатския пример със зайчето, стигнах до извод, че в крайна сметка, отказвам да извърша това нещо, защото вярвам, че имаме някаква роля на този свят, а не е просто един инстикнт за самосъхранение. Замисли се. защо не искаш да убиеш зайчето? Защото го обичаш? Има и други зайци.. Всичко е защото така си възпитан?

Както съм писал, колкото и да сме умни пък, кво знаем? Нищо съществено.
Мисля си, че малкия човек трябва да има страх, а другите да стигнат до отговора на въпроси, от които призлиза този страх.

Няма такова нещо, като '' просто ти е гадно'', просто така го възприемаш за правилно. А ако не го възприемаше?

tori
04-15-2015, 21:16
А, ето и аз тва се опитах да кажа! Ако някой не възприема нещо като (не)правилно, откъде може да загрее, че то е такова? За тая работа е въведена и религията (на прима виста се сещам за десетте божи заповеди, колкото и клиширано да е), както и законите, които спазваме. Щото не всички имаме нужното IQ, за да решаваме кое ДА и кое НЕ.

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 21:25
А, ето и аз тва се опитах да кажа! Ако някой не възприема нещо като (не)правилно, откъде може да загрее, че то е такова? За тая работа е въведена и религията (на прима виста се сещам за десетте божи заповеди, колкото и клиширано да е), както и законите, които спазваме. Щото не всички имаме нужното IQ, за да решаваме кое ДА и кое НЕ.
Религията е въведена на този и други принципи, това е ясно, но заразлика от закона и науката (която е една прашинка за нашия разум) религиите се оповават на Бог (създателя, енергия, сила, природата, вечността) и вярата, че не живеем празни, душевно, ами ни трябва дух. Умния човек не е безкрайно умен, не и пред природата, Бог.

an7raks
04-15-2015, 21:30
Не знам бе, не знам. Дримъра да каже.
Страх трябва да има. Може би страхът е в основата на хората с правилни ценности също. Като размислих над психопатския пример със зайчето, стигнах до извод, че в крайна сметка, отказвам да извърша това нещо, защото вярвам, че имаме някаква роля на този свят, а не е просто един инстикнт за самосъхранение. Замисли се. защо не искаш да убиеш зайчето? Защото го обичаш? Има и други зайци.. Всичко е защото така си възпитан?

Както съм писал, колкото и да сме умни пък, кво знаем? Нищо съществено.
Мисля си, че малкия човек трябва да има страх, а другите да стигнат до отговора на въпроси, от които призлиза този страх.

Няма такова нещо, като '' просто ти е гадно'', просто така го възприемаш за правилно. А ако не го възприемаше?

Да, за малкият/разбирай простият и без възпитание/ човек може и да е необходим страхът.
Зайчето на първо място не бих го одрал, защото реално това не е нужно никому. Няма да спася своя или чужд живот, ако причиня страдание на животното. На второ място, не бих го направил за примерно материална облага заради съвестта ми. И съвест не е страх от някакво наказание, а чувството, че не си постъпил правилно.
От друга страна, ако се налага бих убил някого, който посегне на мен, мой близък или невинен човек на улицата, без да мисля за наказанието от съда или от Бог, защото така смятам аз за правилно.

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 21:54
Да, за малкият/разбирай простият и без възпитание/ човек може и да е необходим страхът.
Зайчето на първо място не бих го одрал, защото реално това не е нужно никому. Няма да спася своя или чужд живот, ако причиня страдание на животното. На второ място, не бих го направил за примерно материална облага заради съвестта ми. И съвест не е страх от някакво наказание, а чувството, че не си постъпил правилно.
От друга страна, ако се налага бих убил някого, който посегне на мен, мой близък или невинен човек на улицата, без да мисля за наказанието от съда или от Бог, защото така смятам аз за правилно.

ХМ, тази съвест не ми е много ясна. Нима простите хора нямат съвест? А умните имат? Не се ли създава с правилните ценности?
Тук идва вече въпроса как живеем, дали само ще трупаме материално или не.. сигуро.

defender
04-15-2015, 21:59
по-зле е от тиранозавър
зачети малко бибилията ,деа

ако не се съобразяваш с установените природни закони, ще страдаш, това означава ли, че природата е тиранозавър или означава, че ти си прекалено тъп, е, ами нещо подобно е и с Бог.


ПП: Няма такова място дето да не трябва да се съобразяваш с правила, ако искаш да живееш като щастливо и разумно същество.

фантазьорско, утопично либерастче.

Auriss
04-15-2015, 22:06
ми да не ме е праил тъп тогаа е да го еа в дъртия педерас

an7raks
04-15-2015, 22:06
ХМ, тази съвест не ми е много ясна. Нима простите хора нямат съвест? А умните имат? Не се ли създава с правилните ценности?
Тук идва вече въпроса как живеем, дали само ще трупаме материално или не.. сигуро.

Разбирам, че не ти е ясна. Ако ти беше ясна, нямаше да ти е нужен страх, за да не вършиш зло.
Между прост и глупав има разлика/или поне аз намирам такава/. Има много глупави хора, които са много добродушни, както и много умни, които са лоши. Прост имам предвид такъв, който гледа "келепира" и това е единственото, което го води. Такъв човек трябва да се страхува от нещо, за да не извършва злини в името на някакви облаги.

Можеш да имаш материално и без да пристъпваш моралните граници.

defender
04-15-2015, 22:09
ми да не ме е праил тъп тогаа е да го еа в дъртия педерас

тъпотата е избор, не предопределение.

golemiq_korab_minava
04-15-2015, 22:16
защо си мислиш, че ми е нужен страх, за да вярвам в нещо?

прав си за останалото, но в материалното малко грешиш.

вкарваш се в една бюрократична система, която няма край.
в крайан сметка се оставяй на егото си (да се задоволяваш непрекъснато с нови придобивки) , което те прави зависим и алчен за повече.

defender
04-15-2015, 22:20
правилата и стремежа към тяхното опознаване създават разум, без правила щяхме да сме неразумна биологична маса от вода и лайна, носеща се в космоса (какво говоря, та то и тялото за да задържи някаква форма, трябва да се съобразява със физичните закони, така, че без правила, дори и торба от кожа кости нямаше да сме).

ако нямаше правила (например азбуката) дори и името си нямаше да знаеш, а ти си изградил разум защото си я опознал.

тва беше към ауриса, свободния от правила фентази романтист, атеист

Auriss
04-15-2015, 22:31
да де като си блъсна главата в стената боли, ама като галя хамстера не ме удря мълния

интересно как тръгваш с презумпцията, че богове има. добър опит, сигурно често минава

an7raks
04-15-2015, 22:42
защо си мислиш, че ми е нужен страх, за да вярвам в нещо?

прав си за останалото, но в материалното малко грешиш.

вкарваш се в една бюрократична система, която няма край.
в крайан сметка се оставяй на егото си (да се задоволяваш непрекъснато с нови придобивки) , което те прави зависим и алчен за повече.

Мисля така, защото ти сам казваш, че не разбираш дефиницията за съвест.

Системата е само оправдание на алчните, безскрупулните и неуспелите, които ги е страх да си признаят, че вината е в тях. Масово хората около мен се оправдават със системата и обкръжаващата ги среда. Едни давали подкупи на катаджии, щото такава била системата, други ги късали на изпити, щото са ги нарочили, трети пиели като казаци, щото такава им била средата... Все оправдания на хора, които ги е страх да застанат зад действията си и да отсъдят сами за себе си кое е правилно и кое-не. Те просто вършат нещата, които върши стадото и се оправдават с "останалите".
Можеш да живееш добре материално и да не вредиш никому.

defender
04-15-2015, 22:44
Бог не ни е създал за да може при всеки грях да ни удря с мълния, къде тук е свободата ни, аз не знам за кой бог говориш.

Може и от хамстера да не те удря мълния, но пък така си изграждаш вид психическа зависимост, окови, с цигарите е същото и когато човек умре тия окови ще го дърпат за съвестта, това са пироните, които ще приковат душата ти на кръста (образно казано).

dreamwalker
04-15-2015, 22:55
Бог не ни е създал за да може при всеки грях да ни удря с мълния, къде тук е свободата ни, аз не знам за кой бог говориш.


Най-сетне някой да го напише.

haritov
04-16-2015, 04:37
Бог не ни е създал за да може при всеки грях да ни удря с мълния, къде тук е свободата ни, аз не знам за кой бог говориш.

Може и от хамстера да не те удря мълния, но пък така си изграждаш вид психическа зависимост, окови, с цигарите е същото и когато човек умре тия окови ще го дърпат за съвестта, това са пироните, които ще приковат душата ти на кръста (образно казано).
мен бог ме е създал за да ви е гадно

golemiq_korab_minava
04-16-2015, 10:47
Мисля така, защото ти сам казваш, че не разбираш дефиницията за съвест.

Системата е само оправдание на алчните, безскрупулните и неуспелите, които ги е страх да си признаят, че вината е в тях. Масово хората около мен се оправдават със системата и обкръжаващата ги среда. Едни давали подкупи на катаджии, щото такава била системата, други ги късали на изпити, щото са ги нарочили, трети пиели като казаци, щото такава им била средата... Все оправдания на хора, които ги е страх да застанат зад действията си и да отсъдят сами за себе си кое е правилно и кое-не. Те просто вършат нещата, които върши стадото и се оправдават с "останалите".
Можеш да живееш добре материално и да не вредиш никому.

Едно е да търсиш отговор за дефиницията на съвестта и нейната разпространеност из хората, друго е да ти липсва.
Трябва ли да се поддаваме винаги на чувствата? Какво те различава от животното тогава?
Системата е точно обратното. Тя е в полза за безкруполните и алчните, които определят правилата с властта и парите. В момента капитализмът съществува на база експлатирането на всеки по-слаб от теб и материалното.
Точно в България малко трудно можеш да живееш добре материално и осигорено, без по никакъв начин да не си навредил на конкруенция и тнт. Когато си обграден от корупция и идиотизъм, ти няма как да избуташ всичко с невинни ръчички. Мислиш си, че също така можеш да работиш единствено за себе си, но над теб ще има хора, с които ще трябва да се съобразяваш и ако те нямат добри намерения, на теб няма да ти хареса.
Наивни дечица, спокойно.
Но си прав, че оправданието не е решения, бездействито.

golemiq_korab_minava
04-16-2015, 10:53
Най-сетне някой да го напише.

той го написа преди 1 страница, ам не четеш
всеки сам избира и решава, всеки сам стига до отговори. малко е невъзможно да набуташ на някой светогледа си ;д

dreamwalker
04-16-2015, 12:53
той го написа преди 1 страница, ам не четеш
всеки сам избира и решава, всеки сам стига до отговори. малко е невъзможно да набуташ на някой светогледа си ;д

Ти защо си смени профилната снимка?

golemiq_korab_minava
04-16-2015, 12:54
тайна

an7raks
04-16-2015, 15:03
Едно е да търсиш отговор за дефиницията на съвестта и нейната разпространеност из хората, друго е да ти липсва.
Трябва ли да се поддаваме винаги на чувствата? Какво те различава от животното тогава?
Системата е точно обратното. Тя е в полза за безкруполните и алчните, които определят правилата с властта и парите. В момента капитализмът съществува на база експлатирането на всеки по-слаб от теб и материалното.
Точно в България малко трудно можеш да живееш добре материално и осигорено, без по никакъв начин да не си навредил на конкруенция и тнт. Когато си обграден от корупция и идиотизъм, ти няма как да избуташ всичко с невинни ръчички. Мислиш си, че също така можеш да работиш единствено за себе си, но над теб ще има хора, с които ще трябва да се съобразяваш и ако те нямат добри намерения, на теб няма да ти хареса.
Наивни дечица, спокойно.
Но си прав, че оправданието не е решения, бездействито.

По нищо не се различаваме от животните. ние сме просто един от видовете и е малко арогантно да се мислим за нещо изключително. Всичко, което вършим е въз основа на инстинктите. Ако си изгубен в гората, не си ял от 2-3 дни и ти се появи пуФкаво бяло зайче, а нямаш нож или друго оръжие, ще се опиташ буквално да го убиеш с камъни или пръчка. Това, че е нехуманно ще остане съвсееем на заден план и няма да ти дреме, че зайчето ще умре в болка. Просто при различните хора и в различните ситуации преобладават различни инстинкти и това определя до голяма степен поведението им. Казвам до голяма степен, защото възпитанието също влияе, но то влияе и при животните.

Повечето хора се оправдават точно като теб със системата и това е проблемът. Системата се определя от теб, мен и още 7 милиона човека в България. Не от илюминатите и извънземните, а от хората. И щом е такава мизерия, значи го заслужаваме като народ, а отделните индивиди могат да не се съобразяват с нея, щом не им изнася. Примерно, на мен не ми изнася да давам рушвети и не давам. Никой не може да ме задължи, ако моите неща са чисти.

golemiq_korab_minava
04-16-2015, 15:31
Първо. Ние много си приличаме с животните, но сме.... различни. Не ме карай пак да спорим за инстинктни. Не всичко е инстинкт. Или поне не е доказано. Ако се изгубя в гората, мога да убия зайче, но има случаи, в които хора се саможертват, за да спасят близки, и не изяждат по-слабия. Ние можем да се водим по много първичен начин, но можем и да не се.
Второ, сам каза, че възпитанието влияе доста. От семейната среда, до цялото ти съществуване и израстване на вън. Всичко, върху което разсъждаваш, е на база видяното в съзнанието .
Продължаваш да ме обвиняваш в безмислени оправдания. Ти и още милиони следват системата, защото просто така им е наложено. Всеки е принуден да следва правилатай, за да може да се развива в обществото. На пръв поглед няма лошо, това си е нужен контрол. Но дали наистина тогава се развиваме правилно? Ако на теб не ти пука за случващото се извън твоето собствено, индивидуално съществуване, на други им пука. И ако правилата зависиха както ти казваш от всеки, а не се измислиха и прилагаха от ''избрани'', то щеше да е пълен хаус. Действително обаче хората, които определят съществуването ни (социалното, структурно, екологично) в тази система обаче са педали. Педали, промити мозъци, шизофреници. И ти си съгласен с тях, ако ти преодставят някаква пътечка за собственото... материално развитие. И е по-лесно да обвиниш народа, че е прост и, че от теб нищо не зависи. Само че народа деградира повече. В нашия случаи историята се повтаря, не се учим от грешки.

an7raks
04-16-2015, 15:47
Няма какво да спорим за инстинкти, след като е очевидно, че те са в основата на всичко, което вършим.
Да, възпитанието влияе до толкова, че променя приоритетите сред инстинктите ти един вид.
Никой не е принуден да следва никакви правила, ако е достатъчно умен, за да ги заобиколи, но повечето правила дори и на нашата система са си добри и проблемът е, че не се спазват.
Точно тези другите, дето не могат себе си да оправят, а с тръгнали системата да променят са "ранобудните" идиоти, които надигат вой, че не им се дава думата, а като им се даде, нямат какво полезно да кажат.
никъде не съм казал, че нищо не зависи от нас. Напротив - и в други теми ти говорих, че ако толкова ти пука за общото благо, ще се издигнеш до пост, от който гласът ти ще се чува. Може и да не си сам и да си намериш група ранобудни, с които да оправяте държавата.
И, да, харесвам, както /доктор/ Хаус, така и хаОса/анархията/. Поне като идея ми харесва, но винаги ще се намери някой, който иска да оправя целия народ.

anonymous908491
04-16-2015, 15:54
Толкова лицемерие рядко може да се види.
Значи кражбата е лошо, но лъжата не ви е проблем, защото всеки от вас лъже по десетина пъти на ден, дори и да нямате полза, просто навик.

lunacy
04-16-2015, 16:02
шизофреници


много добра обида

аз предлагам да започнем да използваме и "болен/болна от рак" като нещо обидно


/по първия пост на темата-не всички атеисти са така;

an7raks
04-16-2015, 16:11
Толкова лицемерие рядко може да се види.
Значи кражбата е лошо, но лъжата не ви е проблем, защото всеки от вас лъже по десетина пъти на ден, дори и да нямате полза, просто навик.

Да, примерно, като си на училище и излъжеш, че отиваш да пикаеш, а всъщност говориш по телефона е същото като да вземеш последните 20 лева на някоя бабичка. Няма разлика.

golemiq_korab_minava
04-16-2015, 16:12
Няма какво да спорим за инстинкти, след като е очевидно, че те са в основата на всичко, което вършим.
Да, възпитанието влияе до толкова, че променя приоритетите сред инстинктите ти един вид.
Никой не е принуден да следва никакви правила, ако е достатъчно умен, за да ги заобиколи, но повечето правила дори и на нашата система са си добри и проблемът е, че не се спазват.
Точно тези другите, дето не могат себе си да оправят, а с тръгнали системата да променят са "ранобудните" идиоти, които надигат вой, че не им се дава думата, а като им се даде, нямат какво полезно да кажат.
никъде не съм казал, че нищо не зависи от нас. Напротив - и в други теми ти говорих, че ако толкова ти пука за общото благо, ще се издигнеш до пост, от който гласът ти ще се чува. Може и да не си сам и да си намериш група ранобудни, с които да оправяте държавата.
И, да, харесвам, както /доктор/ Хаус, така и хаОса/анархията/. Поне като идея ми харесва, но винаги ще се намери някой, който иска да оправя целия народ.
Не ме разбирай грешно за възпитанието. Под възпитание имах предвид контактът ти с целата те заобикаляща среда.

Системата не е само от правила. Друг е проблемът, че и те не са спазват. Проблемът е, че нямаме лидери, с добри качества и ценности. Проблемът е, че цялата икономика и информация, която се изпраща към обикновенния човек е грешна. Порнографска, ако искай го разбирай. И хората се водят по нея, защото са по-тъпи, да я заобиколят.

Ранобудните, които надигат глас са си много умни мномчета. Заради такива като теб обаче ефект няма. Защото чакате наготово. Ако искам гласът ми да се чува, трябва да знам точно какво, как и защо да се наложи. За това още нямам нито житейски опит, нито никакви подобни знания, нито достатъчно вяра. Но поне го си го признавам или разбирам. Защото всички фактори показвам, че нещо не е наредн. Пък и целта ми не е да променям света, аз не съм Бог, нито някой е успял, ДОКОЛКОТО историята за 2000 години е показала. Но пък кой знае, може да греша, съмнявам се, нямам цел.

anonymous908491
04-16-2015, 16:15
Да, примерно, като си на училище и излъжеш, че отиваш да пикаеш, а всъщност говориш по телефона е същото като да вземеш последните 20 лева на някоя бабичка. Няма разлика.

Как ще е едно и също, при едното си с 20лв напред, а при другото назад със сметката за телефон.

an7raks
04-16-2015, 16:23
Ранобудните, които надигат глас са си много умни мномчета. Заради такива като теб обаче ефект няма. Защото чакате наготово. Ако искам гласът ми да се чува, трябва да знам точно какво, как и защо да се наложи. За това още нямам нито житейски опит, нито никакви подобни знания, нито достатъчно вяра. Но поне го си го признавам или разбирам. Защото всички фактори показвам, че нещо не е наредн. Пък и целта ми не е да променям света, аз не съм Бог, нито някой е успял, ДОКОЛКОТО историята за 2000 години е показала. Но пък кой знае, може да греша, съмнявам се, нямам цел.

Значи в крайна сметка по какво се различаваме в това отношение? Май само по това, че ти мрънкаш и се оправдаваш със системата? Щото, да, и на мен не ми харесва, но не знам какво и как трябва да се пипне, за да се подобри за по-голямата част от хората.
Не разбрах какво им е умното та "ранобудните", които просто си мрънкат? Всеки може да мрънка, но не променя нищо и е абсолютно безполезен с това си начинание.

golemiq_korab_minava
04-16-2015, 16:30
Значи в крайна сметка по какво се различаваме в това отношение? Май само по това, че ти мрънкаш и се оправдаваш със системата? Щото, да, и на мен не ми харесва, но не знам какво и как трябва да се пипне, за да се подобри за по-голямата част от хората.
Не разбрах какво им е умното та "ранобудните", които просто си мрънкат? Всеки може да мрънка, но не променя нищо и е абсолютно безполезен с това си начинание.

Не, останах с впечатлението, че не ти пука и си мислиш, че системата правилна. Само дето, ако искаш да осъдиш някой, ти трябват 10 адвоката. примерно. вСИЧКО се определя от средства, а не от морал.
Самото явление, че окупират универсиети и правят опити да се събират и да се разсъждават е много повече от това да седиш в къщи и да си блъскаш главата сам. Как ще се научиш, ако не правиш опити? Нещастното е, че.. се стига до там, малцина студенти да се опитват.
Между другото нашите герои Ботев Левски на колко години са започнали с революционните си действия и на коко са умрели?

an7raks
04-16-2015, 16:42
Виждам, че не е правилна, но тъй като нямам идеи по какъв начин да я поправя, предпочитам да не се правя на по-умен, отколкото съм.
Навсякъде ти трябва адвокат, който да знае всички закони, не само в България.
Ама те могат да си разсъждават и у тях, не е нужно да го правят пред университет, в който учат още 10 000 човека. И, когато го измислят и са убедени, че е добро за по-голямата част от хората, тогава да излязат на протести, та дори и на бунтове и масата ще ги подкрепят. Ама тези си нямаха и хабер какво и как да се направи и само се биеха в гърдите, че били "интелигенция" и "граждани с позиция". Реално те позиция нямаха.

golemiq_korab_minava
04-16-2015, 16:49
как ще имат, ние сме една малка територия обрадена от големи хищиници... Идеята е всички от нас да бъдат провокирани по някакъв начин, ама... не ни бива. и така всички вървим към на кучито ауспуха, нямам вяра в този вид.

anonymous908491
04-16-2015, 17:18
Пак обърнахте всичко на политика

yakuza_
04-16-2015, 17:19
са много интересни люде

празнуват коледа кога имат имен ден че и яйца боядисват

много интересни хора ама атеисти бе

че и се сърдят като не им честитиш га имат имен ден

Аз съм атеист, не празнувам никакви църковни празници и съм казал на приятели и познати, въобще да не ми честитят именни дни. Хората които са ти казали, че са такива, знаят ли какво значи това?

an7raks
04-16-2015, 18:29
как ще имат, ние сме една малка територия обрадена от големи хищиници... Идеята е всички от нас да бъдат провокирани по някакъв начин, ама... не ни бива. и така всички вървим към на кучито ауспуха, нямам вяра в този вид.

Пак оправдания с обстоятелствата...

Fisherman
04-16-2015, 19:11
Да, примерно, като си на училище и излъжеш, че отиваш да пикаеш, а всъщност говориш по телефона е същото като да вземеш последните 20 лева на някоя бабичка. Няма разлика.

лъжата е много по-опасна от кражба,за пореден път ли ще показваш колко си прос??

an7raks
04-16-2015, 20:03
лъжата е много по-опасна от кражба,за пореден път ли ще показваш колко си прос??

Отиди го обясни на бабата с 20-те лева.

Зависи за каква лъжа става въпрос, естествено... Лъжите, за които говореше папагала са тези ежедневните, точно от типа, който посочих. Или примерно приятелката ти те пита дали е дебела, ти виждаш, че има някое излишно килце, но й казваш, че е добре. Не виждам кой страда от това и на кого толкова вредиш, че да го сравниш с кражба?

anonymous908491
04-16-2015, 20:08
Или примерно приятелката ти те пита дали е дебела, ти виждаш, че има някое излишно килце, но й казваш, че е добре.
Не виждам кой страда от това и на кого толкова вредиш,

Вредиш на себе си - никой мъж не заслужава да излиза с дебела свиня.
Вредиш на нея - харчи повече за храна за ден, отколкото средностатистическо семейство за месец
Вредиш на природата - кравите са най-големите замърсители

И мога още да изреждам

an7raks
04-16-2015, 20:10
:D
Добре, това ми хареса!

Corb1225
04-16-2015, 20:18
Вредиш на себе си - никой мъж не заслужава да излиза с дебела свиня.
Вредиш на нея - харчи повече за храна за ден, отколкото средностатистическо семейство за месец
Вредиш на природата - кравите са най-големите замърсители

И мога още да изреждам
Ти затова ще си останеш сам, щото много подбираш. Иначе и аз не бих бил с дебела, ама ти си във възраст, в която и това трябва да ти е опция.

dreamwalker
04-16-2015, 20:18
Ти затова ще си останеш сам, щото много подбираш. Иначе и аз не бих бил с дебела, ама ти си във възраст, в която и това трябва да ти е опция.

Не е стар, оставете го на мира.

Corb1225
04-16-2015, 20:21
А той нас да ни остави кога? Никога? Второто е реторичен въпрос.

anonymous908491
04-16-2015, 20:30
Отвратително е да отворя тема и половината коментари да не ги виждам, поне не страдам от болно люпопитство и ще го преживея.

dreamwalker
04-16-2015, 20:31
А той нас да ни остави кога? Никога? Второто е реторичен въпрос.

Блокирай го, няма да го четеш.

Corb1225
04-16-2015, 20:32
Аз имам нерви да го чета, но той мен - явно не.

dreamwalker
04-16-2015, 20:35
Аз имам нерви да го чета, но той мен - явно не.

Така е.

Corb1225
04-16-2015, 20:49
Наборите се защитавате обаче :lol:.

anonymous908491
04-17-2015, 14:49
http://www.blitz.bg/news/article/331462
Интересни неща пише

anonymous895156
04-18-2015, 14:32
Дрийм още не съм сигурен трол ли е или крайно тъп и самозабравил се индивид -.- Не че има разлика, де.

наистина не разбирам защо го мислят за интелигентен/на

@Fisherman, ще те разочаровам, но българия е светска държава

anonymous908491
04-18-2015, 14:47
българия

......................................

anonymous895156
04-18-2015, 15:15
ако зависеше от мен, нямаше изобщо да използваме подобни имена, а хора като васил левски щяха за излежават доживотни присъди за антиглобализъм (т.е. престъпление срещу човечеството) от съда в Хага

dreamwalker
04-18-2015, 15:17
Евреи.

an7raks
04-18-2015, 15:26
ако зависеше от мен, нямаше изобщо да използваме подобни имена, а хора като васил левски щяха за излежават доживотни присъди за антиглобализъм (т.е. престъпление срещу човечеството) от съда в Хага

И щеше да има паметници на Великата американска армия, биеща се за свободата на петрола... ъъъ... човечеството. :)

dreamwalker
04-18-2015, 15:28
И щеше да има паметници на Великата американска армия, биеща се за свободата на петрола... ъъъ... човечеството. :)

Шт. Престъпмисъл.

golemiq_korab_minava
04-18-2015, 18:58
Шт. Престъпмисъл.

ШШШШШШШШШШШШШШШШШШШШ

Aeternal
04-18-2015, 19:20
ако зависеше от мен, нямаше изобщо да използваме подобни имена, а хора като васил левски щяха за излежават доживотни присъди за антиглобализъм (т.е. престъпление срещу човечеството) от съда в Хага

Това обяснява що САЩ е държавата с най-много затворници в света.
Пълно с шовинисти при тях :Д

Aeternal
04-18-2015, 19:20
ако зависеше от мен, нямаше изобщо да използваме подобни имена, а хора като васил левски щяха за излежават доживотни присъди за антиглобализъм (т.е. престъпление срещу човечеството) от съда в Хага

DOuble penis

defender
04-18-2015, 20:15
хора като васил левски щяха за излежават доживотни присъди за антиглобализъм (т.е. престъпление срещу човечеството) от съда в Хага

Левски се е борил срещу тогавашната "Ислямска държава", нещо подобно на сегашната ИД - както сега присвоява територии и измъчва пленници и убива християни - на това ни карат да му викаме "присъствие" а в същото време сега на ИД им викат терористи.

Съдейки по ИД вие сами виждате какъв ужас е да се живее като различен в ислямски халифат, а българите са били в това положение цели 5 века и тогава се появява Левски.

ПП: а митко сигурно вика на ИД при обединението им с Боко Харам, че е глобализъм, а съпротивата на сирийския президент срещу ИД престъпление срещу човечеството.

dreamwalker
04-18-2015, 20:17
Левски се е борил срещу тогавашната "Ислямска държава", по подобие на сегашната ИД.

:lol: :lol: :lol:

Fisherman
04-18-2015, 22:08
наистина не разбирам защо го мислят за интелигентен/на

@Fisherman, ще те разочаровам, но българия е светска държава

какво?не мога да те чуя от оргазмите на хилядите момичета с които спя всеки ден

DarkTemplar
04-19-2015, 07:53
какво?не мога да те чуя от оргазмите на хилядите момичета с които спя всеки ден
паралелната реалност на момчето с менталните проблеми.

Fisherman
04-19-2015, 09:37
паралелни реалности не съществуват,знам че ти се иска да има някакв в която да не си дебел и да си прекарал последните 5 години от живота си в детски форум

Aeternal
04-19-2015, 09:53
На фишката не му омръзна да демострира, че не е виждал цица все още.

Fisherman
04-19-2015, 10:14
демонстрира*

DarkTemplar
04-19-2015, 10:39
паралелни реалности не съществуват
ако не съществуват, значи животът ти е тотално безсмислен.


На фишката не му омръзна да демострира, че не е виждал цица все още.
Фишката е комплексар-фантазьор, което е тежка комбинация.

Fisherman
04-19-2015, 13:08
толко сте заинтересовани от личния ми и интимен живот,спокойно момчета от путки не мога да се оплача,за разлика от вас

Fisherman
04-19-2015, 13:09
ако не съществуват, значи животът ти е тотално безсмислен.




това важи за теб,ти си тоя на който живота му минава през дебелото черво

lunacy
04-19-2015, 14:33
Шт. Престъпмисъл.

кек

DarkTemplar
04-19-2015, 20:57
спокойно момчета от путки не мога да се оплача
как да се оплачеш, щом виждаш такава всеки път, когато се погледнеш в огледалото.

Fisherman
04-20-2015, 14:32
защо теб страх ли те е да се погледнеш в огледалото и да се качиш на кантара?

dreamwalker
04-20-2015, 16:08
защо теб страх ли те е да се погледнеш в огледалото и да се качиш на кантара?

За нещо друго не можеш ли да се хванеш? Това започва да се изтърква.

DarkTemplar
04-21-2015, 05:16
За нещо друго не можеш ли да се хванеш? Това започва да се изтърква.
толкова е скромният капацитет на малкото му мозъче. :>

haritov
04-21-2015, 10:28
паралелни реалности не съществуват,знам че ти се иска да има някакв в която да не си дебел и да си прекарал последните 5 години от живота си в детски форум

според Айнщайн съществуват

haritov
04-21-2015, 10:30
да си го кажа пуснах тъпа тема щото исках да гледам сеир и както виждате няколко дни не съм писал

добре се справяте

както се казва дай им повод те сами ще се избият

dreamwalker
04-21-2015, 10:48
Харитов.

haritov
04-21-2015, 10:50
dreamwalker ?

dreamwalker
04-21-2015, 10:56
Какво прави Цвети?

haritov
04-21-2015, 10:59
не съм я чувал скоро

dreamwalker
04-21-2015, 11:03
Защо така, за византиец ли се е омъжила?

haritov
04-21-2015, 11:11
задаваше тъпи въпроси

dreamwalker
04-21-2015, 11:14
Какви например?

Колко ангела се побират на върха на топлийка?

AriaDragonlover
04-21-2015, 12:52
Замислял ли си се, че тези хора празнуват само защото им е весело да празнуват без причина :D А и покрай тези празници валят пари.

dreamwalker
04-21-2015, 13:13
Ариааа! http://www.vwvortex.com/Anthony/Smilies/heart.gifhttp://www.vwvortex.com/Anthony/Smilies/heart.gifhttp://www.vwvortex.com/Anthony/Smilies/heart.gif

defender
04-21-2015, 13:18
че тези хора празнуват само защото им е весело да празнуват без причина :D

сигурно защото са чалгари


А и покрай тези празници валят пари.
сигурно, защото са управители на чалготеки.



ПП: тва чалгарите всеки празник го превръщат в чалга, кИфтета и гюбек (т,ва няма християнство, няма ислям, няма 3-ти март, братче)

от казаното исках да си проличи, че атеист, който се весели на религиозен празник си е чиста проба чалгар.
Ама то, това се знае за атеистите де, нямаше смисъл да го доказвам.

Fisherman
04-21-2015, 13:40
За нещо друго не можеш ли да се хванеш? Това започва да се изтърква.

истината не може да се изтърка,темплара е дебела тъпа свиня и тва е,нека ти прати снимки ако не вярваш

Fisherman
04-21-2015, 13:41
толкова е скромният капацитет на малкото му мозъче. :>

с малкото мозъче съм се счупил от тренировки докато ти само се храниш

dreamwalker
04-21-2015, 13:43
истината не може да се изтърка,темплара е дебела тъпа свиня и тва е,нека ти прати снимки ако не вярваш

Аз съм го виждал. Иначе нямаше да твърдя, че има хубави очи.

defender
04-21-2015, 13:54
Аз съм го виждал. Иначе нямаше да твърдя, че има хубави очи.

ти си момиче, което във форума се прави на момче, нали?

dreamwalker
04-21-2015, 13:55
ти си момиче, което във форума се прави на момче, нали?

Да. Как позна.

defender
04-21-2015, 13:58
ами това с хубавите очи на тигъра, множко ми дойде

ама пък щом си го видяла и говориш само за очите ясна работата.

аз ако бях жена и ако видя готин пич, нямаше да му говоря за очите, хихи

dreamwalker
04-21-2015, 14:01
ами това с хубавите очи на тигъра, множко ми дойде

ама пък щом си го видяла и говориш само за очите ясна работата.

аз ако бях жена и ако видя готин пич, нямаше да му говоря за очите, хихи

Човек да не направи един комплимент...

За какво щеше да говориш?

defender
04-21-2015, 14:02
ами ти лявото или дясното очо му харесваш, защото при тигъра май се различават по грима, очната линия и екстеншъна на миглите

dreamwalker
04-21-2015, 14:03
ами ти лявото или дясното очо му харесваш, защото при тигъра май се различават по грима, очната линия и екстеншъна на миглите

Това засяга ли те по някакъв начин?

defender
04-21-2015, 14:03
да, аз съм купидон

defender
04-21-2015, 14:06
тигъра ше те направи една истинска европейска жена, демек по европейски ценности "безполово същество".

dreamwalker
04-21-2015, 14:06
Стой далеч от мен.

defender
04-21-2015, 14:09
ам, че аз ти пиша от другия край на България, колко по-далеч

dreamwalker
04-21-2015, 14:10
Ти откъде знаеш, че съм в България и в кой край на България съм?

defender
04-21-2015, 14:13
средния край, с южен изглед на терасата.

Aeternal
04-21-2015, 14:13
тигъра ше те направи една истинска европейска жена, демек по европейски ценности "безполово същество".

А пък дефендито с неговире православни ценности ще те направи порно актриса на хероин. Може и да те пуска на приятели срещу заплащане.
Иди нахуй, сука блят.

defender
04-21-2015, 14:14
...

тва е на тигъра първата жена, виж кво стана от нея.

Aeternal
04-21-2015, 14:16
Hahahah, ела да приспиш при мен, тамън ще видиш жена отблизко :Д
Даже ако искаш и херца ще си бутнем.

dreamwalker
04-21-2015, 14:16
Може и да те пуска на приятели

Това не беше ли npp?

Aeternal
04-21-2015, 14:16
Това не беше ли npp?

Не го знам този, ама в Кремъл им е такъв морала.

dreamwalker
04-21-2015, 14:19
Не знаеш кой е npp! Човешкият генератор на цитати от Библията!

defender
04-21-2015, 14:26
ела да приспиш при мен

тва ще си го сложа за подпис


ми нямам ти мерак, няма да ми стане, а и факта че сама се предлагаш ме отвръащава лекинко.

defender
04-21-2015, 14:30
сигурно си някаква загоряла, садо-мазо лелка.

Aeternal
04-21-2015, 14:32
При положение, че не си виждал жена и тва ти е много.
Що го приемаш толкова лично бе, ефенди?
Разправят, че навремето и Живков като са го питали "Алоо, кво стана с идеалите?" така се е вбесявал.
Гузна съвест нещо?

defender
04-21-2015, 14:37
ми нали към мене се обръщаш, как да го приема, транс-космически ли.

уникат

покажи сега личната колекция от кожени камшици, не ми се прави.

Aeternal
04-21-2015, 14:44
Обичаш да те пляскат по дупето ли?

defender
04-21-2015, 14:48
ми не, просто като знам, че си спала с европейския тигър, и си представям що с европейски маниери си.

нищо чудно и да си зоофил или инцестофил. Как да спа с жена дето е спала преди мене с кучето или коня си или пък с бебето си.

golemiq_korab_minava
04-21-2015, 15:11
Дриймърката ще я взема за булка

Aeternal
04-21-2015, 15:11
Как да спа с жена?
Това е единствения приложим за теб въпрос.

Кви ли не глупости наговори, за да смениш темата за православните 'ценности'.

golemiq_korab_minava
04-21-2015, 15:11
ако е мъж ще го подложа на операция

golemiq_korab_minava
04-21-2015, 15:12
ако е митко, сам ще го кастрирам

defender
04-21-2015, 15:26
Това е единствения приложим за теб въпрос.

Кви ли не глупости наговори, за да смениш темата за православните 'ценности'.

православните се женят по любов с мисъл, че ще са с този човек до края на живота, в мъка и радост, ама първо трябва да знаеш какво любов, тва няма нищо общо със секса, егото или емоционалното харесване или страстно изживяване, нито гледат на брака като на купон, нито пък прехвърлят някакви очаквания за щастие на другия, като някаква тежест или спасителен пояс.

defender
04-21-2015, 15:37
едва ли ще го разбереш, вашата връзка с тигъра е толко евро-атлантически примитивна.

dreamwalker
04-21-2015, 15:45
...

По-добре внимавай да не те хакна отново.

defender
04-21-2015, 15:46
По-добре внимавай да не те хакна отново.

какво ли означава когато жена казва на мъж, че ще го хакне?

да не би, че кораба май намаза?

dreamwalker
04-21-2015, 15:48
какво ли означава когато жена казва на мъж, че ще го хакне?

да не би, че кораба май намаза?

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/575235-dreamwalker-%D0%B5-%D1%85%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%80

defender
04-21-2015, 15:49
ооо, мастър-хакер...

defender
04-21-2015, 15:51
колко си лоша, напляскай го кораба яко.


корабе как е напляскването, боли ли те душъта.

anonymous895156
04-21-2015, 15:53
с малкото мозъче съм се счупил от тренировки докато ти само се храниш

иска се много акъл, за да вдигаш железа в опит да оправиш кастрационния си комплекс и да усетиш удовлетворение на най-животинско ниво, плюейки върху цялата ни еволюция

dreamwalker
04-21-2015, 15:54
иска се много акъл, за да вдигаш железа в опит да оправиш кастрационния си комплекс и да усетиш удовлетворение на най-животинско ниво, плюейки върху цялата ни еволюция

Каква еволюция. Facepalm.