PDA

View Full Version : Търся басист за бъдещата рок група номер едно ;)



revolvers
04-15-2015, 15:30
Здравейте приятели! Четете това защото търся басист за група от тийнейджъри. Очевидно е, че имам голями амбиции и се надявам да ги постигна с правилните хора :3 Хубаво ще е той да е от 12-15 макс 16 годишен (защото аз съм на 14 :д) и най – важното музиката. Ще свирим главно хард рок, гръндж и прогресив рок! За прогресива трябва издражливост и упорство. Всеки е добре дошъл стига да има бас, акустичен също върши мега добра работа и е за предпочитане в началото. Ако слушате и нещо от сорта на Нирвана, Ред Хот Чили Пепърс, Туистед Систър, Бийтълс, Гънс енд Роузис ще се радвам да ми пишете на имейл revolvers@abv.bg!

Kitty Bloom
04-15-2015, 16:05
12-годишните са най-добрите басисти. ;)
Да беше написал за кой град става въпрос, че току виж ти си от Видин, а се намери някой желаещ от Бургас... :D

revolvers
04-15-2015, 16:29
Да, вярно е от София съм, съжалявам за пропуска :D Ами всъщност познавам един на 12 добър басист, но той се отказа в посока ученето :/ Иначе няма лошо да си малък и добър, но всяко поколение е с различни интереси :) Пък и все пак трябва да видим дали ще сме на едно темпо, (т.е. да се срещнем да посвирим и да) накратко дали ще си паснем :D

revolvers
04-15-2015, 16:31
И явно съм пропуснал и частта, че ще свирим главно авторска музика :ДДД