PDA

View Full Version : Търся някого с добри умения във видеообработването



muchwow
04-15-2015, 16:28
Търся някого с добри умения във видеообработването, който иска да изкара малко пари. Това, за което ми трябва е да превърне идееите ми във един видеоклип с дължина към 5-6 минути. Аз предварително ще измисля сценари, а нужният ми човек просто ще събере всичко и ще го обработи в някоя програма, като добави и ефектите.

anonymous908491
04-15-2015, 16:43
хахахах, при наличието на безплатен професионален софт като Nuke и Resolve защо ти трябва да седнеш и да научиш.
Ако нещото е свързано с цици и задници, ще помогна и ще го направя безплатно.

muchwow
04-15-2015, 17:30
хахахах, при наличието на безплатен професионален софт като Nuke и Resolve защо ти трябва да седнеш и да научиш.
Ако нещото е свързано с цици и задници, ще помогна и ще го направя безплатно.

На географска тема е и в момента изработвам сценария какво да има в клипа, но просто уменията ми с програмите не достигат, за да мога да превърна идеята във видеоклипа с ефектите, които искам. Ако искаш да изкараш кинти, драсни съобщение.

RapExotic
04-16-2015, 14:39
За аниме ли става въпрос или за игрален клип?

anonymous908491
04-16-2015, 15:41
На географска тема е и в момента изработвам сценария какво да има в клипа, но просто уменията ми с програмите не достигат, за да мога да превърна идеята във видеоклипа с ефектите, които искам. Ако искаш да изкараш кинти, драсни съобщение.

Потърси в нета скриптове за документални филми, ще видиш как се пише сценарий и ще ти стане ясно, че само едната идея е едва първата и най-лесна стъпка.
Лирически отклонения от рода на 'хълмовете бяха като циците на Ана' позволени ли са ?
Ти ще намираш сними на хълмове, а от мен са циците.

muchwow
04-16-2015, 21:16
За аниме ли става въпрос или за игрален клип?

Става въпрос за информационен клип с ефекти.

anonymous908491
04-16-2015, 21:26
Става въпрос за информационен клип с ефекти.

http://www.motionstudios.de/index.php?language=en&cat=c2_Vasco-da-Gama.html

Това е най-доброто за твоите цели, това е най-ползваното за неща свързани с география, пътувания и не знам си още какво