PDA

View Full Version : Търся си виртуална приятелка...



FemaleEyes
04-16-2015, 19:17
На 17 съм. Знам че е много жалко но наистина имам нужда да обичам някого... все ми е тая дали по реален или виртуален начин. Аз съм постоянно на компютъра и от 3-4 години вече не съм излизал. Ако ще изляза то ще е да си купя нещо или пък да си платя нета. Всичките ми приятели са виртуални, а реални имам само 1. А с него за последните 2 години сме се виждали само няколко пъти. Аз съм напълно асоциален. Как стигнах до тук? Да се върнем във времето когато бях на около 14 години. Бях 8ми клас и ме скъсъха само по 1 изпит и то защото не се бях явил - Български език... това шега ли е? От тогава влезнах в нещо като депресия и пропуснах една година от училище, която прекарах пред компютъра. Ставах все по асоциален и срамежлив но не ми пукаше тъй като бях пристрастен към нещата които правих в интернет. По онова време имах 2-ма приятели които сега ги нямам. Записах се в техния клас а те са 1 година по малки от мен, и понеже аз съм останал 1 година сега съм в техния клас. Какъв срам... явих се само на първия учебен ден, а преди да тръгна повръщах от притеснение. Вече бях в 3тия час и имах чужд език, аз учих немски а моя приятел английски, за това ние бяхме в различни стаи. Почувствах се толкова сам... пристесних се до такава степен че сърцето ми щеше да експлодира. Пред мен стояха 2 момичета, едното от тях мисля че се заяждаше с мен след което и показах среден пръст без да я гледам в очите. Притесних се до такава степен че не се върнах повече в училище, а беше само първия учебен ден? Мина и тази година... ставах все по затворен и асоциален. Аз нямах режим, стоях по 24 часа и винаги губих пълна представа за времето. Не знаех коя дата сме, нито пък кой ден. Когато се събудя и видя синъото небе се чудя дали сме вечер или сутрин. С времето си дадох сметка че по късно няма да имам възможност да си намеря работа защото нямам диплома. Баба ми има приятел които е директор в училището на едно село, и тя ме уреди да уча там. Все тая дали уча или не, те ще ми дадат диплома, трябва само да се явявам в часовете. Стана така че се явих само 1-2 дена и пак напуснах завинаги. Класът ми беше само от 7 или 8 човека? При това не ги намирам за готини хора от които трябва да се притеснявам, но въпреки това се притеснявах адски много че от нерви започвах да се храня по веднъж на ден. Даже понякога не ядох. Напуснах и не се върнах там вече. Мина още една година и вече не знаех какво да правя. Вече съм на 17. Преди няколко месеца се уредих да вземам частни изпити в едно друго село и ги взех, сега само чакам да си взема дипломата. Единствените 2ма мой приятели които имах в релния живот ме изоставиха без причина и то в най трудния момент от живота ми, сега съм сам. С времето започнах да искам приятелка все повече и повече. Толкова много искам да правя романтични неща с приятелката ми... да се разхождаме заедно хванати за ръце цяла нощ по улиците докато няма коли. Все пак, няма да описвам нещата които бих правил с момиче в реалния живот, защото с този пост целя да си намеря виртуална приятелка - с която няма да имам възможност да правя тези неща. Понякога в моя свят се чувствам много самотен... имал съм приятели от цял свят и научих английски с времето. Но въпреки всичките виртуални приятели които съм имал и които все още имам, се чувствам сам. Искам да си имам момиче с което да си пишем по цели нощи за трудните ни моменти в живота и така нататък? Аз да и разказвам за моя живот, тя за нейния... такива неща. Минаха цели 4 години и не съм станал от компютъра, не съм се променил. Във виртуалния свят аз съм това което искам да бъда - мил и нежен човек. Обещавам на момичето ми(ако изобщо някой се навие да ми е виртуална приятелка) да съм винаги тук и да я изслушвам. Обещавам да я обичам... ще си пишем мили и романтични неща, ВИНАГИ ще съм тук за нея.

Corb1225
04-16-2015, 19:21
С твоята история трудно, да беше мислил преди да споделиш всичко. Пък и си фейк.

Vladislav Hellsing
04-16-2015, 19:31
аз съм навит

dreamwalker
04-16-2015, 20:06
FemaleEyes не си от топ фейковете във форума, съжалявам, че ти го съобщавам...

Martiiiiiiiiii
04-16-2015, 20:35
Явно си мега бавен ,за да ходиш по 1 ден на училище и после не ? Разсмя ме обаче

FemaleEyes
04-16-2015, 22:14
Какво искате да кажете с това фейк?

FemaleEyes
04-16-2015, 22:15
Явно си мега бавен ,за да ходиш по 1 ден на училище и после не ? Разсмя ме обаче

Просто съм крайно притеснителен...

anonimous_666
04-16-2015, 22:23
браат чуй мъ ся значи и аз съм на 17 и аз не съм от най социалните (фйк-значи фалшив ) да кажем е не си давам ти съвет и е препоръчително да го изпълниш :Д
първо почваш да излизаш
второ започни да говориш може да започнеш да спортуваш
ако те е срам да говориш значи е крайно време да употребиш някво количество алкохол ,така ще се сдобиеш с малко самувереност и ще ти се развърже езика (не прекалявай ,за да не ти се завържат краката ) почни да ходиш на кафе ,не се дръж като задръстеняк ,навярно поне в нещо те бива -намери това нещо и реши кво ще правиш сега и за в бъдеще ,понеже вашите няма да могат вечно да те издържат и да ти плащат нета -вземи се в ръце !!

FemaleEyes
04-16-2015, 22:29
Не съм направил тоя пост с цел да търся съвети. Осъзнавам проблемите си и съм си направил планове.

anonimous_666
04-16-2015, 22:31
я разкажи ? пс кво ще прайш след като си намериш виртуалната приятелка ?

FemaleEyes
04-16-2015, 22:35
Чат докато не и омръзне.. ако иска ще си пишем 24 часа... ще си пращаме песни и клипчета и ще си пишем всеки ден. Много неща можем да правим, трудното е да я намеря.

anonimous_666
04-16-2015, 22:39
добре бе човек замисли се малко намираш я чатиш с нея прайш секви тъпотии онлайн омръзва ти .после кво ? търсиш друга и след тва друга не виждам смисъла .и в крайна сметка какво ще направиш с живота си за напред ?вместо да направиш нещо .. просто ще седиш ще съкаш по клавиатурата и ?

Vladislav Hellsing
04-16-2015, 22:56
КАЗАХ ЧЕ СЪМ НАВИТ
НАВИТА
отся

Юлиян
04-17-2015, 15:19
по-добре пробвай в фб или в друг сайт :? тук никоя няма да се сагласи

RapExotic
04-17-2015, 16:40
Слушай сега .. Довечера като излезеш на среднощна разходка се снимай до някое паркирано БМВ и после с тази снимка отиваш в първия сайт за запознанства. Със сигурност ще те налазят доста путки, но не им говори за миналото си. Позирай, прави се на тежкар и на социален тип. Живееш във време, в което жените и секса са най-леснодостъпните неща. Срамота е да седиш сам пред компа.

SheIsWolf
04-17-2015, 20:48
Чат докато не и омръзне.. ако иска ще си пишем 24 часа... ще си пращаме песни и клипчета и ще си пишем всеки ден. Много неща можем да правим, трудното е да я намеря.

Що не се рег. в сайт за запознанства?

Vladislav Hellsing
04-17-2015, 23:22
видно е че никой няма да ме вземе под внимание

dreamwalker
04-17-2015, 23:36
видно е че никой няма да ме вземе под внимание

Всички те вземаме над внимание.

HollyGolightly
04-17-2015, 23:53
http://media.giphy.com/media/lVg6QmiFSBuNi/giphy.gif

FemaleEyes
04-18-2015, 12:25
Що не се рег. в сайт за запознанства?

Единствения сайт за запознанства които знам беше wink.bg но него го затвориха. На негово място отвориха някакъв друг умрял сайт които дори не е популярен... не знам къде да търся.

tigity
04-18-2015, 13:02
Цялата история дори и измислица си бе много трогателна...чак ми стана гадно докато го четях ; /

kaRamella
04-18-2015, 13:06
Ни нормална , ни виртуална бих ти станала.
Недей се регва в такива сайтове,като си качиш снимките и тях ще ги затворят.

Юлиян
04-18-2015, 15:03
FemaleEyes wink ne e edinstvenia. Ima chat.bg i elmaz i kakvo li oshte ne nqma

FemaleEyes
04-18-2015, 16:01
Ни нормална , ни виртуална бих ти станала.
Недей се регва в такива сайтове,като си качиш снимките и тях ще ги затворят.

Правила на форума в раздел "Любов".
10.Да НЕ публикуват мнения, които с нищо не помагат на потребителя.

Вярно, то нищо няма да стане ако нарушиш правилата. Това още повече ме мотивира да напусна този форум, дори помолих LadyDi да ми изтрие мненията в форума но ми каза че са прекалено много. Така и така ми е все едно какво пишеш в темата, поне ми кажи защо не би ми станла нито нормална нито виртуална приятелка? Може да ме вземеш за трол но ти казвам че аз мога да ти дам това което никой друг не ти е давал. Ако наистина търсиш перфектния, знай че той стои пред теб, просто ти не го осъзнаваш, не ме познаваш.

FunNn
04-18-2015, 19:11
Интересно родителите ти или там.. настойници.. не са направили нищо, не са те принудили да ходиш на училище? Друго: при толкова очевиден проблем, който ти пречи да живееш нормално, не сте отишли на лекар? Ако това наистина ти се случва, отиди, звучи като социопатия, може да стане много страшно :)

Юлиян
04-18-2015, 20:27
Правила на форума в раздел "Любов".
10.Да НЕ публикуват мнения, които с нищо не помагат на потребителя.

Вярно, то нищо няма да стане ако нарушиш правилата. Това още повече ме мотивира да напусна този форум, дори помолих LadyDi да ми изтрие мненията в форума но ми каза че са прекалено много. Така и така ми е все едно какво пишеш в темата, поне ми кажи защо не би ми станла нито нормална нито виртуална приятелка? Може да ме вземеш за трол но ти казвам че аз мога да ти дам това което никой друг не ти е давал. Ако наистина търсиш перфектния, знай че той стои пред теб, просто ти не го осъзнаваш, не ме познаваш.

Карамела те сваля ама ти я взимаш на сериозно. Личи си че те иска иначе нямаше да напише тва

kaRamella
04-21-2015, 17:16
Тя Лейди Мисли за всички и затова няма да те изтрие, за да ни забавляваш всеки ден ;р

FemaleEyes
04-22-2015, 01:06
Тя Лейди Мисли за всички и затова няма да те изтрие, за да ни забавляваш всеки ден ;р

От както съм създал акаунта ми в тоя форум не съм казал нито 1 лъжа. Аз съм твоя алфа мъж.

Baalzamon
04-24-2015, 23:29
Brat zashto prosto ne mi pishesh....She ti kaja kvo da napraish...az sum sushtia kato tebe...Ne izlizam nikude... Imam priatelka veche ot 3 godini i polovina i se opitvam da ti pomogna...Pisah ti v drugata ti tema za Vuobrajaemata priqtelka... Mai verno si fake brat.. Pishi mi prosto na lichno sobshtenie tuk v saita ako ne iskash da me dobaviash v skype... Shte ti pomogna ako ne si fake obeshtavam.