PDA

View Full Version : Профилактични изследвания на кръв и урина



Sp0t
04-17-2015, 07:41
Здравейте, днес ходих на изследвания на кръв и урина от лаборатория "МЕДИЛАБ", не знам дали това има значение, но съм много спекан, защото пуша коз и се чудя дали от тези изследвания може да се разбере това нещо, защото ако е така съм мъртъв. :D Някой ако знае, моля да ми каже щото, не стига че урина, ами и кръв. Дано да нямам проблеми. :D

AngelBelchev
04-17-2015, 07:56
Кръвен тест засича употреба на марихуана от 2 до 7 дни след последната цигара, а чрез урината се засича до 3 месеца и понякога повече.

Sp0t
04-17-2015, 07:59
Сигурен ли си за това нещо? Според теб личната лекарка дали ще го сметне за важно да го каже. То ти не си пророк де, ама като цяло то не трябват ли специални тестове за тази работа, че да се разбере че съм употребявал марихуана ?

AngelBelchev
04-17-2015, 08:26
Аз лично не виждам от какво толкова се притесняваш. Освен това лекарката е ДЛЪЖНА да запази в тайна лична информация, свързана с пациентите си стига те да имат навършени 18г. Ако ти обърне внимание за марихуаната, кажи че това не искаш да се коментира пред други хора и точка.

Sp0t
04-17-2015, 08:28
Да знам, че е длъжна, но т'ва е проблема, че съм на 17.. Но при всички случай предпочитам това да не се разбира... Питах един приятел и той ми каза, че преди време бил ходил на такива профилактични прегледи и нямало такива проблеми, но не знам.. Дано да е прав.

NissaN
04-23-2015, 11:05
Ще те хванат с тревата,по-добре говори с докторката да не казва на ваште