PDA

View Full Version : Какво искат жените?



drawn2
04-17-2015, 11:47
Преди няколко дни приятелката ми скъса с мен, поради причината, че тя няма чувства към мен, а ми е казвала, че ме обича и тнт. Аз се държах с нея като принцеса едва ли не. Обръщах и внимание, подарявах и често цветя, разбирах я, влизах и в положението, ходихме по ресторанти, бяхме щастливи, а тя просто изведнъж ми каза, че няма нищо към мен и всичко е било лъжа. Аз съм такъв човек, който трудно намира си намира момиче за приятелка, защото си подбирам момичетата, с които мога да имам нещо. Момичето, с което аз искам да бъда трябва да е сериозен човек, да държи на мен, да се разбираме. Качествените момичета и момчета като чели уредяха в днешно време.
Започнах да си задавам въпросът, какво искат жените. Разговарял съм с момичета и всяко едно иска сериозно момче, което иска да го обича, да бъде романтичен, да я разбира и все едни и същи клишета. Аз като се влюбия ( случвало се е 2 пъти, ставам различен човек. Момичето до мен става моята мотивация за всичко. Започвам да уча повече, да работя повече, да тренирам повече, общо взето ставам истински щастлив и пълноценен човек. Винаги съм искам да намеря моята сродна душа и да бъдем само 2-мата в света. Бих дал всичко за нея. Не ме разбирайте погрешно, аз не се опитвам да задушавам момичето до мен, давам му свобода, защото аз не го притежавам. Момичето дето ме скъса преди няколко дни ми каза, че съм бил прекалено добър и това не е мъжко. Та момичета кажете ми аджеба какво търсите? Какви качества трябва да има едно момче?

anonymous908491
04-17-2015, 14:06
парите никога не са излишни

RapExotic
04-17-2015, 15:49
Струва ми се, че задаваш въпроса към грешната аудитория. 15 годишните пикли няма как да знаят какво искат жените, след като не са на ясно те самите какво искат.

drawn2
04-17-2015, 15:51
И двамата сме на по 20. А къде да си задам въпроса?

anonymous908491
04-17-2015, 15:55
А къде да си задам въпроса?

В бг.мама, само се пази, че там е пълно със стари хиени, които търсят кой мъж да натоварят с грижа за децата им.

tori
04-17-2015, 15:59
А не си ли си помислял, че може би те е обичала, но е спряла? Охладняла е вероятно и не е искала да последват изневери и/или да те лъже например?

tuzaro
04-17-2015, 18:54
Искат живи да има в джоба, другото е празни приказки

NomNomNom
04-17-2015, 18:58
Може би никога не е имала сериозни намерения, много е важно в началото на връзката да с уточни кой какво иска, за да няма излъгани накрая.
За съжаление има и хора, които само стоят с теб и те заблуждават, въпреки, че не те искат да имате нищо за в бъдеще.

draid
04-17-2015, 19:20
То ако и те знаеха какво искат... Във всички случаи ако някой разбере ще вземе нобелова награда за мир.

SheIsWolf
04-17-2015, 19:38
Може да не харесва добри момчета.

sladura89
04-18-2015, 15:27
Може да не харесва добри момчета.

Това не си го обяснявам защо момичетата предпочитат все лошите момчета такива дето се отнасят зле с жените и не ги уважават, а другите сякаш, че не съществуват за тях?

an7raks
04-18-2015, 15:55
Това не си го обяснявам защо момичетата предпочитат все лошите момчета такива дето се отнасят зле с жените и не ги уважават, а другите сякаш, че не съществуват за тях?

Логиката е следната... Когато се чудиш какво мислят жените по даден въпрос се поставяш на тяхно място. Това, което те мислят или правят е точно обратното на смисленото. :D

BooBooKitty
04-20-2015, 07:15
Всеки иска това което няма

Muffins
04-20-2015, 12:15
Това не си го обяснявам защо момичетата предпочитат все лошите момчета такива дето се отнасят зле с жените и не ги уважават, а другите сякаш, че не съществуват за тях?

Отговорът е много лесен. Ние момичетата/жените не харесваме "лошите" момчета, защото пушат, пият, имат 348515512 татуировки, държат се гадно с нас и т.н.
Харесваме ги (поне аз) защото при повечето средностатистически "добри" момчета, го има онази зависимост от мама. Когато се ходи някъде ей така с приятели, вече дори семейни мъже най-вече го правят. " Майко, татко ние отиваме еди си къде" или в други случаи все се съветват с мама какво да правят. И общо взето мъже под чехъл, мамини синчета. Това не е въобще атрактивно мъж без собствена позиция и мнение. Като го питаш "Какво ти се яде да сготвя? " - " Ааа ами каквото сготвиш - 1, 2, 3 ... пъти" Като питаш нещо " Ааа ами както ти решиш, каквото ти кажеш. " Не че казвам, да отричате нашето мнение ( :D ) ама ей така като питаме не бъдете склони и на всичко "Да". :)

RapExotic
04-20-2015, 13:25
^Но вие явно не правите разлика между "лошите" момчета и отговорните, самостоятелни, решителни такива. Защото има и много пикльовци, които се правят на отворени на улицата, но като се приберат вкъщи започват да се оправдават пред мама и тате и да разчитат на техните парички и закрила. А точно такива "момченца" имат огромното самочувствие, с което привличат мацките, но след това си проличава истинската им същност. Те обикновен са много страхливи когато са сами, не са изкарали и 1 лев през живота си и са свикнали да получават всичко на готово. Не разбирам какво може да харесвате на такъв мъж?

Да си добър не значи да си мамино синче. Може да си имаш собствено мнение, но въпреки това да се обадиш на ваште, на приятел или на някой друг за да чуеш и различно мнение по въпроса, а не да бъдеш кон с капаци. Това не значи, че си слаб, не значи да изпълняваш каквото ти казват другите, а просто да го имаш на предвид. Или само да звъннеш за да не се притесняват близките ти къде си. В това няма нищо срамно. Да се отнасяш добре и да бъдеш мил с жената до себе си също. Разбира се без да прекаляваш, без да се лигавиш и без да ставаш зависим от нея. По-добре ли е да те пребива, да изчезва и да ходи по други жени или да те лъже? Какво бъдеще може да градиш с такъв човек?

Друг въпрос е, че има и такива, които наистина са мъже под чехъл. Най-вече защото са се оставили на някоя жена да ги превърне в такива - било то и майка им. Сдобили са се с комплекси. Но те въобще не се вписват в категория "добри" или "лоши" момчета. Те са съвсем друго нещо.

deStroyeR_
04-20-2015, 13:34
Отговорът е много лесен. Ние момичетата/жените не харесваме "лошите" момчета, защото пушат, пият, имат 348515512 татуировки, държат се гадно с нас и т.н.
Харесваме ги (поне аз) защото при повечето средностатистически "добри" момчета, го има онази зависимост от мама. Когато се ходи някъде ей така с приятели, вече дори семейни мъже най-вече го правят. " Майко, татко ние отиваме еди си къде" или в други случаи все се съветват с мама какво да правят. И общо взето мъже под чехъл, мамини синчета. Това не е въобще атрактивно мъж без собствена позиция и мнение. Като го питаш "Какво ти се яде да сготвя? " - " Ааа ами каквото сготвиш - 1, 2, 3 ... пъти" Като питаш нещо " Ааа ами както ти решиш, каквото ти кажеш. " Не че казвам, да отричате нашето мнение ( :D ) ама ей така като питаме не бъдете склони и на всичко "Да". :)



абе да те еба у пачата толко си зле :D

едит-смисъл нищо лично,но поста си ми се виде без много голям смисъл : )

иначе може дате кефи да се чукаш с дроги но да не го осъзнаваш или да не искаш да си го признаеш : )

Muffins
04-20-2015, 14:17
RapExotic Аз не ти говоря за тези пикльовци, които само говорят, а са въздух под налягане. Говоря за момчетата, които все винаги се чудят защо момичетата не искали тях били искали лошите. Прекрасно е да са отговорни и съвестни мъжете, и това да си мил с жената до теб е търсено, но всичко в границите на нормалното. Явно аз не се изразих правилно, защото не е задължително да си "лош", за да имаш собствено мнение и да си го отстояваш, но в някои случаи тези, които си отстояват мнението често и го налагат.
Но лошите момчета се предпочитат, дори и една жена да знае, че не е за нея. Това е повече заради тръпката. И най-вече е след някоя връзка изпълнена с рутина и еднообразие за жената. За една връзка да се поддържа се иска разнообразие от време на време и понеже някои мъже не го дават, а други жени са по-разкрепостени се търсят лошите момчета.
Пък и някои мъже могат да бъдат счетени за лоши или гадняри само след един скандал с приятелката си публично, да кажем. Защото много мъже завиждат на други, затова че са амбициозни, знаят какво искат, уверени са и само с това си печелят страхопочитание.

sladura89
04-20-2015, 14:24
Това дали е "лош" или "добър" не мисля, че има нещо общо с това да има или да няма собствено мнение! Или с това да е мамино синче или да е самостоятелен и сам да прави избора си! Аз пък определено не съм от хората, които слушат другите за каквото и да било реша ли си нещо го правя без да ми пука какво ще кажат другите, може да ми дадат съвет, но не и да ми казват какво и кога да правя! :)

Muffins
04-20-2015, 14:29
Както мъжете харесват уверени и самостоятелни жени, така и жените харесват уверени и самостоятелни мъже.

sladura89
04-20-2015, 15:20
От къде реши, че всички мъже си падат по уверени и самостоятелни жени? Аз нямам такива претенции стига да търсим едно и също нещо и да си паснем! :)

RapExotic
04-20-2015, 15:44
Както мъжете харесват уверени и самостоятелни жени, така и жените харесват уверени и самостоятелни мъже.

Абе напоследък мъжете търсят все по-глуповати и неориентирани момичета, за да могат да ги вкарат по-лесно в леглото си. То си има цял музикален жанр, който ги учи на това, ама туй е друг въпрос..

А иначе пак не разбрах защо "добрите" момчета винаги се свързват със скучност, еднообразие, липса на мнение и т.н. ? Може да си доста силен и амбициозен характер, но пак да си възпитан и да се държиш добре с хората. Може да си "добро" момче, но пак да си разкрепостен в леглото. Това, че една връзка отива на зле се дължи на съвсем други фактори.

Принципно няма точна дефиниция за "лошо" и "добро" момче. Това всеки го приема както си иска. Но е факт, че повечето, на които им лепят етика "лош" са въздухари, които се опитват да прикрият комплексите си, като се държат грубо и арогантно пред хората. Това им е един вид защитен механизъм срещу това да ги смятат за загубеняци, но вътрешно в себе си са лесно раними и нестабилни личности. Няма логика в това жените да търсят разнообразие точно при такъв тип мъже. По-скоро е въпрос на комерсиализация. Понеже се счита за "мноо яко" и интересно да си с някой, който постоянно ще те вкарва в драми и няма да ти е в кърпа вързан, малките момиченца се поддават на модата.

FemaleEyes
04-20-2015, 19:36
В бг.мама, само се пази, че там е пълно със стари хиени, които търсят кой мъж да натоварят с грижа за децата им.

Понякога ме кефиш с твойте мнения :Д