PDA

View Full Version : Подарък



SexYDreaM
04-17-2015, 18:36
Здравейте, една приятелка скоро ще има рожден ден и не знам какво да и купя. Познавам я добре, знам какво харесва и не харесва, но просто съм ужасна в избирането на подарък затова моля за помощ. Обича да чете (но не искам пак да и купувам книга), не носи грим, не носи бижута, почти не използва козметика...

Zombie girl
04-21-2015, 09:38
Според мен най добрия подарък за приятелка е:
АЛБУМ!
Купи един албум за снимки с около 20 места за снимки( има такива и то много сладки, аз лично предпочитам да изглежда по старинен) И избери най- добрите, най-смешните и най- идиотските ви снимки заедно. Не излиза скъпо е е супер сладко.
Ако искаш да си по оригинална купи хубава тетрадка с дебели корици- залепи снимки вътре и под всяка напиши нещо - на останалото място от тетрадката нека да лепи нови и нови снимки. ( ако искаш да изглежда по различно тук там на страниците намажи малко лепило и посипи с пясък )
Ако сте си доста близки пък може да вземеш гердан от две части( или по точно два гердана :D ) Ин и Ян, Ключ и катинар или две половини на сърце . Единия гердан е за теб а другия за нея.
Успех

DEPRE$$ED OCEAN
04-23-2015, 19:13
Може би една страстна целувка с език ?