PDA

View Full Version : Какво да направя?



Lady.M
04-17-2015, 18:40
Имам приятел от 3 години,той е мил,умен,забавен,доста красив за мъж,прекарваме си винаги чудесно,нямаме кой знае колко сериозни проблеми,нещата са така както трябва да бъдат,но не се чувствам щастлива,гледам го и не изпитвам нищо,свикнала съм с него,не мога да си представя да не е в живота ми,но не е честно спрямо него,той ме обича толкова много,а аз просто съм много привързана към него,най-вероятно няма да намеря толкова свястно момче като него,но не се чувствам влюбена,а не знам как да постъпя,ще го нараня много..

NomNomNom
04-17-2015, 18:45
На колко години си и какви планове имаш за бъдещето си, които не включват него/или го изключват направо :д

Lady.M
04-17-2015, 18:48
На 23,да си завърша магистратурата и след това не знам,може би да напусна България,неговите са същите само,че той вече се дипломира и иска да живеем във Франция,а аз в Англия.Искам да е в живота ми,интересува ме,искам да знам как е,добре ли е,болен ли е,ял ли е,наспал ли се е,какво му се е случило през деня,но не съм влюбена.

anonymous908491
04-17-2015, 19:28
Искам да е в живота ми,интересува ме,искам да знам как е,добре ли е,болен ли е,ял ли е,наспал ли се е,какво му се е случило през деня,но не съм влюбена.

Да не ти е роднина, например брат ?

SheIsWolf
04-17-2015, 19:42
но не съм влюбена. Случва се.Нищо не е вечно.

NomNomNom
04-17-2015, 19:53
Какво повече искаш от един мъж, от колкото това, което ти дава текущото другарче?

lunacy
04-18-2015, 09:17
^ да е влюбена може би?

егоистично е да си с някого, който те обича само заради навика, лол

FunNn
04-18-2015, 18:33
Хей, чисто физиологично, хормоните, които предизвикват чувството "да си влюбен" непрекъснато, се отделят до година и половина от началото на връзката. След това е важно да "поддържате огъня", т.е.: правете нови неща заедно, не се оставяйте на рутината. Ако правите неща, които ви правят щастливи, заедно, ще се чувствате пак влюбени. Аз също съм в дълга връзка и понякога имаме спадове, но съм забелязала, че винаги когато излезем, идем на разходка, концерт, нещо готино, всичко пак става розово :) Хванете влака за някъде наблизо, направете си пикник .. Пробвай и кажи как е :)

RapExotic
04-18-2015, 18:43
Повлияна ли си от приятелка, която на скоро е започнала връзка с бмв-ар? Или от бмв-ар?

Lady.M
04-18-2015, 23:01
Ох,той се старае ходим къде ли не,правим какво ли не,супер мил е и забавен.Постоянно ме изненадва,кара ме да се чувствам,красива,желана и обичана,но не мога да разбера защо по дяволите това не ми стига.. :(

Какво трябва да означава бмв-ар? Всичките ми приятелки са с доста дълги връзки,някои са омъжени,други с деца,нямам необвързани приятелки или такива които си сменят често мъжете.

hheh
04-19-2015, 00:03
Ох,той се старае ходим къде ли не,правим какво ли не,супер мил е и забавен.Постоянно ме изненадва,кара ме да се чувствам,красива,желана и обичана,но не мога да разбера защо по дяволите това не ми стига.. :(


защото си жена
или просто вече ти е писнал
или може би да се чувстваш противоположното на /красива, желана и обичана/ ще ти допадне повече, не знам

RapExotic
04-19-2015, 06:34
Какво трябва да означава бмв-ар?

Дали на скоро си се запознавала с някой, който ти е привлякъл вниманието с нещо?

cskarkata7
04-19-2015, 07:45
Имам приятел от 3 години,той е мил,умен,забавен,доста красив за мъж,прекарваме си винаги чудесно,нямаме кой знае колко сериозни проблеми,нещата са така както трябва да бъдат,но не се чувствам щастлива,гледам го и не изпитвам нищо,свикнала съм с него,не мога да си представя да не е в живота ми,но не е честно спрямо него,той ме обича толкова много,а аз просто съм много привързана към него,най-вероятно няма да намеря толкова свястно момче като него,но не се чувствам влюбена,а не знам как да постъпя,ще го нараня много..
macko... i az imam sushtiq problem i pri men e dosusht kato pri teb ... moi priqtelki me suvetvat da mu kaja istinata v ochite .. ama moje bi nqmam smelost.. zatova i az tursq pomosh .. no mai e po dobre da im kajem istinata ama ne namiram tochniq moment