PDA

View Full Version : Той ме лъже



monteromm
04-17-2015, 18:58
Искам да ви разкажа за един голям абсурд, който ми се случва, и да потърся съвет.
С момчето ми сме заедно от 2 години. Последната година постоянно се караме, най-вече заради безпочвена ревност от негова страна. Имам чувството и че съм започнала да му омръзвам. Като се видим например за 2 часа някъде(не живеем заедно), той още на първия започва да ми мрънка, че ставало късно, че съм изморена и да си ходя, уж така е по-добре за мен. Преди винаги ми се молеше да остана още няколко минути. Все по-рядко ме прегръща или целува, а дори и да го прави е някак вяло и след като ме е държал секунди само в прегръдката си го усещам как ме бута настрани. За секс дума не може да става, от седмици наред не сме правили. На мен близостта много ми липсва и когато се опитах да поговоря с него за това ми се разкрещя, че съм нимфоманка, че не го уважавам и 100% имам друг, щом задавам такива въпроси :O Бях в потрес...както и да е. Преглътнах го.
На другата вечер седим у нас и той си е във фейса. Излезе за малко от стаята и в същия момент някой му пише.. Дори не съм си правила труда да чета хронологии, веднага ми стана ясно. Писал на някаква, канил я да излизат, тя го отрязала. И тя сега му пишеше на него. И беше писал на поне още 5 такива. викаше им коте.. най-много ме заболя, че и на мен казва така. Върна се, аз поисках обяснение..."Погледни ги тия какви са боклуци, аз само си пробвам късмета е така, ти знаеш ли колко ме искат, мен ми е кеф да ги режа, с нито една не съм излязъл, погледни се, кой ще иска тях пред теб " и т.н... Разсърдих се и си тръгнах, то на подобно обяснение какво да кажеш.. И на следващия ден се уговаряме да се разходим. 10 мин преди уговорения час ми звъни, че има много спешна работа със сестра си и няма да можем да се видим.Хиляди пъти ми се извини, нали не се сърдя. Казах, че не. Тръгнах да се прибирам и го гледам...седи с негови приятели и още 5-6 момичета в един парк и се заливат от смях. Като ме видяха само се сръчкаха, той се вцепени, тръгна към мен и започна да ми се извинява.Каза, че не ми казал истината, защото съм щяла да се обидя, искал е да прекара малко време с приятели. Даже започна мен да обвинява, накъде съм тръгнала, сигурно отивам при друг. Супер много се разсърдих, оставих го и се прибрах. Спрях да му отговарям на обажданията и така е вече седмица. Той ми пише сякаш нищо не е станало, какво правя, как е минал денят ми. Защо не му отговарям..Дори последните дни почти не ми и пише. Едновременно съм толкова бясна и ми е толкова мъчно, че аз влагам толкова чувства, че съм го предпочитала винаги пред какъвто и да е мой ангажимент, че толкова много го обичам...а отсреща не срещам и наполовина същото отношение. Той постоянно говори как като съберем пари иска да се преместим извън града, където живеем сега, и да започнем начисто. Прави си толкова големи планове с мен и изведнъж не ме иска. Много го обичам, не искам да го оставя, но така не се издържа. Моля за съвет :)

NomNomNom
04-17-2015, 19:02
:( Не знае какво иска, явно има и ниско самочувствие, и заради това пробва навсякъде и едно момиче не му стига.
А ти, предполагам, не си му досаждала много, че чак да те лъже?

Иначе, по-добре тегли чертата, защото днес нямаш сигурност за отношенията ви, пък утре като живеете заедно - няма да е по-добре.

А за сексът - само той ли е инициатор, ти провокирала ли си го, разнообразявате ли, също - той справя ли се добре, да не се е комплексирал, че не се справя добре и да тръгва да си търси самочувствието другаде?

monteromm
04-17-2015, 19:15
Преди той беше инициаторът, от няколко месеца съм почти изцяло аз. Пробвала съм с бельо, нестандартни места и т.н. Всеки път едно и също-уморен съм. Много съм му говорила, правила съм му комплименти както за това как изглежда, така и за това как се справя и съм била откровена като съм го казвала. Но е факт, че не ме желае вече.

NomNomNom
04-17-2015, 19:23
Ами :/ Не си струва да се мъчиш според мен, не може само да даваш и да бъдеш игнорирана в замяна.

draid
04-17-2015, 19:24
Дошло е време за слагане на край. Може да има и друга след като отказва секс, но не е задължително.

SheIsWolf
04-18-2015, 08:42
Да мре.Зарязвай го!

Azoria
04-18-2015, 12:41
Дори не съм си правила труда да чета хронологии, веднага ми стана ясно. Писал на някаква, канил я да излизат, тя го отрязала. И тя сега му пишеше на него. И беше писал на поне още 5 такива.

Как ти стана ясно всичко това без да четеш хронологии? о.О

Такъв тип поведение като неговото,което описваш, е присъщ за хора,които са изневерили/изневеряват/имат намерение да изневерят.

Щом не сте щастливи заедно само си губите времето.

marilyn
04-18-2015, 13:46
Не знам изобщо защо искаш съвет. Ясно е какво трябва да направиш. Той се подиграва с теб, държи се зле, ти пък го обичаш. няма какво да правиш с този човек повече.

vaskoDAgama
04-18-2015, 19:45
Наистина те лъже, какво да направим ние ?

NissaN
04-21-2015, 10:17
А ти дали не го лъжеш щом те ревнува?

dreamwalker
04-21-2015, 10:58
Кажи му, че си автоканибал.

DevilWish
04-22-2015, 19:52
След повече време ще боли още повече по–добре от сега го остави. Виждам че си сериозна, ще мине бая време докато го забравиш, но по–добре кратката болка...

Amira1989
04-23-2015, 12:20
Според мен също трябва да го оставиш. Всички сме срещали поне по един такъв глупак дето ако го питаш и той самия не знае какво точно прави и иска. Не си струва да се измъчваш. Сериозна си и ще си намериш подходящ за теб. То това е измъчена работа. А ако той има някакви чувства ще намери начин да се бори за теб. Насила не става.