PDA

View Full Version : разбих и сърцето и съжалявам



ozcan_31
04-18-2015, 17:10
Здравейте приятели,

Наистина потърсих, но не намерих подобна тема затова публикувам нова.

Аз съм момче на 17год, преди около година се запознах с М.(16г) и се харесахме така да го кажа, имахме връзка за месец но след това се разделихме защото и двамата живеем в Чужбина, но в различни държави ( аз в Германия, а тя в Португалия ). Една вечер преди 3 месеца ми беше скучно и реших да й пиша защото беше на линия във фейсбук, а тя реагира добре на това. Започнахме пак да се сближаваме online така да го кажа, и разбрах от нея че все още и допадам но и трябва време защото наскоро е приключила връзка с някой когото много е харесвала. С времето успяхме да се сближим, плановете ни бяха че налято отново ще сме заедно в родината, понеже и двамата сме от Бургас. Ето го и проблемът, аз никога не се доверявам на никого и затова си направих фалшив Faceb.-Acc. Изпратих и покана за приятелство и се представих за момиче, успях да се сприятеля с нея. Целта ми всъщност беше да разбера дали все още обича бившия си. Речено сторено, по заобиколният начин успях да я накарам да признае че все още обича бившият си но мен също много ме харесва, и иска да продължи напред със мен. След няколко дни, М. Разбра че аз съм си направил фалшив профил и ми се разсърди, каза че съжалява че отново се е доверила на момче, че не е очаквала нещо такова от мен, че ме е смятала за добронамерен и т.н. Това е вярно аз наистина я харесвам страшноо много и мисля че може би дори я обичам и не съм искал да я нараня, точно обратното. И все пак аз не й признах че е вярно, казах че няма такова нещо и се направих на ядосан защото тя изобщо си е помислила нещо такова за мен, опитах се да се предпазя по този начин но тя не ми повярва... И понеже съм перфекционалист и обръщам огромно внимание на най-малките неща дори забелязах че накрая тя ми каза "Чао" а не "Сбогом".

Означава ли това че не е затворила вратата напълно, ами я е оставила открехната ?
Какво да направя ?
Мога ли да си я върна ?

Моллллляяяяяя за помощ !!!!


( Извинете ме ако съм имал правописни грешки )

hheh
04-18-2015, 17:54
явно страдаш от раздвоение на личността

не ми е ясно с какъв акъл си решил да се правиш на момиче и да се сприятеляваш с нея/виртуално/ като просто си можел да я накараш да е с "мъжа" в теб и да забрави напълно бившия си

нямаш нужда от съвет, просто си осъзнал колкото ти е тъпа постъпката

ozcan_31
04-18-2015, 18:00
Не страдам от раздвоение на личноста ! За другото си прав :/ Идеи как да реша проблема ?

NarutoShippuuden
04-18-2015, 19:07
Няма как да го решиш. Признай си и се извини, нищо друго не можеш да направиш.

vaskoDAgama
04-18-2015, 19:45
Дай на майка му за наказание.

RapExotic
04-19-2015, 16:11
Ти виждал ли си я на живо?

SheIsWolf
04-20-2015, 13:09
Извини се и чакай прошка.

NissaN
04-21-2015, 10:15
Ще си намериш друга стискам палци.