PDA

View Full Version : MEIN KAMPF



Jivota_e_Tegava_Partiq
04-18-2015, 23:15
Ot 100 godini sum tineijer (veche 117 godini na tozi svqt). Predi 100 godini me sreshtna edin nepoznat gospodin i me pita

dali iskam bomboni. Mama mi e kazvala da ne govorq s takiva hora, no na men gospodinut mi se stori simpatichen - moje bi

ot negovata bqla koja, ili puk ot negovite cherveni ustni. Toi mi pokaza negovata karuca (imashe 3 konski sili i 2

skorostna kutiq - bavno i deeba maika vi begaite be kone) i kaza che vutre ima bomboni. Kachihme se v neq i togava toi me

natisna i me uhapa. Ot togava sum vampir i ne moga da umra po estestven nachin.
Moqta istoriq zapochva malko po-kusno (samo 2 godini po-kusno) kogato sreshtnah edna tinejerka na ime Zaprqnka. Tq beshe

nai-hubavata moma v mahalata. Tq me zabelqza kogat uspqh da q spasq ot edna karuca koqto se beshe nasochila kum neq i

shteshe da q blusne. Az sus moqta super sila q sprqh i taka pokazah dominantnost nad neq. Tq vednaga me haresa i daje me

pita dali ne moga da q otkradna ot tqh za da se ojenim. Togava razbrah moqta sudba. Az bqh vluben v momiche koeto nikoga

nqmashe da imam. Ta az sum vampir za nas nqma vudeshte. Tq shte ostaree i shte umre a az vse oshte shte sum na 17.

Nashata lubov beshe obrechena.
2 sedmici po-kusno kato si vurvqh po ulicata v mahalata q vidqh otnovo i ne uspqh da se sdurja. Vidqh q da govori sus

edno momche. No tq ne znaeshe tova koeto az znaeh za nego. Toi beshe vurkolak. Kogato mesechinata izgreeshe sus pulna sila

toi se prevrushtashe vuv vulk. Ne mojeh da q ostavq taka. Za tova reshih da q otkradna i da se ojenq za neq. Sustavih plan

kak da q vzema ot tqh. Vzeh edin chuval i edna toqga - chuvala za da q skriq, a toqgata, za da q nokautiram da ne vika.

Izvikah edin moi priqtel da bude shofior za bqgstvo zashtoto negovata karuca imashe 2 konski sili i digashe ot 0 do 45 za

15.5 sekundi (mercedes nai-moderniq za vremeto si sus konete Marko i Stoqnka). Prichakah q az dokato se pribirashe i q

izdebnah. Sled tova q udarih s toqgata po glavata i q mushnah v chuvala. Kachihme q na karucata i otprashihme s mrusna

gas ( Stoqnka pochna da purdi moje bi ot lucernata koqto beshe qla predi tova). Zakarahme q v poleto i tam q svestih malko

s domashno vino. Kato me pogledna se zaradva. Ojenihme se vednaga moq priqtel behse i sveshtennik.
Taka nashata lubovna istoriq zapochna. Bqhme shtastlivo jeneni celi 6 meseca. Togava tq iskashe bebe. Az i kazah che ne

moje samo vampiri mogat da rajdat vampiri. Tq kaza DOBRE i mi se razsurdi. Otide da jivee pri roditelite si.Ne si

obnovqvashe poshtenskata kutiq. Kato q vijdah v seloto tq vinagi si govore6e s vurkolaka (Stancho). Az ne izdurjah i

otkradnah Zaprqnka za vtori put. Poluchi se kato purviq put samo che tozi put Stoqnka ne proizvejdashe otpaduchni gazove i

beshe dosta po-priqtno za nashite nosove. Sled tova ne q izchakah da se svesti a vednaga q uhapah po vrata. Tq veche beshe

vampir.
Oshte sushtata vecher pravihme nai-hubavata lubov koqto sme pravili nqkoga. Az svurshih 10 puti. Sled nqkolko sedmici tq mi suobshti che e bremenna.
9 meseca se minaha. Nie bqhme nai-shtastlivata dvoika v mahalata. I togava tq pochna da rajda. Izvikah edna baba da izrodi bebeto. To izlezna i cqloto sparklevashe. Na tati vampircheto. Sled nqkolko dena obache vidqh neshto shokirashto. Imah dokazatelstva che Zaprqnka mi e izneverila. Bebeto imashe vulchi zubi i pri full moon se prevrushtashe v pale. Tq beshe rodila polu-vampir polu-vurkolak. Beshe mi izneverila sus Stancho vurkolaka. Nqkak si nashite spermatozoidi sa se suedinili v Zaprqnka i sa smesili DNK-to si.
Edin den sled dulug vampirski zapoi ( pih mnogo A-pozitivna, ubih trima fermeri i se napih kato prase ) se pribrah i zavarih Zaprqnka i deteto da si subirat bagaja. Tq me napusna i otide pri vurkolaka.
Mnogo godini se minaha, re6ih da ubiq Zaprqnka i vurkolaka. Subrah mahalata vampiri i se subrahme na edno pole, kudeto 4akahme armiqta ot vurkolaci, Zaprqnka i deteto mi. Be6e tejka bitka, mnogo vampiri zaginaha, hrabri i smeli bratki i brato4ki, no nie spe4elihme.
I sega kakvo spe4elih ot vsi4ko tova? Lubovta na jivota mi, Zaprqnka i moeto dete sa murtvi.
I na vsichko otgore nqkakva jena otkradna moqta istoriq i izdade nqkolko romana i vseki put kogato vidq tozi film twilight se se6tam za moqta istoriq. Jivota e tegava partiq brat.

pe6oskeiborda
04-18-2015, 23:55
hladna istoriq bratko (y)

eba li q

SHPAIdURmeN
04-19-2015, 08:17
ъ, аз рекох че става дума за любимата ми книга

Jivota_e_Tegava_Partiq
04-19-2015, 08:24
hladna istoriq bratko (y)

eba li q

Ne nie vampirite se suvkoplqvame kato si dupchim vratovete. Ot zubite ni, kato svurshvame, izliza chervena technost s spermatozoidi-vampiri. True Story Brat.

pe6oskeiborda
04-19-2015, 08:27
hahaha baluci :lol: