PDA

View Full Version : проблем с поведението



sounderror
04-18-2015, 22:20
Здравейте имам проблем с факта че прекалено често се лигавя .. това се отразява вече силно на приятелския ми кръг ,а и мацките не харесват лигльовци !Получавал съм забележки от приятели дори ,но като че ли се е вкоренило в поведението ми и вече съм изгубил основа как да комуникирам без да се лигавя в ситуации в които би било в мой интерес да покажа сериозност (разговор с момиче например)..

sounderror
04-18-2015, 22:28
липва ми онзи алфта статут и самочувстието което имах в гимназията .. лесно зарибявах мацки а и по лесно завързвах приятелства с момчетата,дори хората се допитваха до мен за техните си социални проблеми .. а сега някак си съм "забравил" за тази способност да запазвам сериозност и да се изказвам правилно в правилните моменти ..някой който се е измъкнал от това място да пише !

SHPAIdURmeN
04-19-2015, 07:21
Кое мислиш, че те промени ? - което те накра да се държишповече като лигльо от колкото да проявяваш сериозност.

sounderror
04-19-2015, 22:16
Не знам точно. Преди го правех в началото като успешен начин да забъркам хората (правейки се на шантав..разсмивайки ги) и в последствие показвах страна на 1 уверен, умерен и спокоен тип.С дамите се справях доста леко , прескачах успешно от тема в тема, задълбавайки леко на правилните моменти и т.н. Хората обичаха да разговарят с мен.А сега трудно успявам да завържа чат или разговор с момиче например.Постоянно превключвам на тази лигава страна и чувствам как това кара хората да се отблъскват от мен.