PDA

View Full Version : Използвам го



Anonimka2206
04-18-2015, 22:49
Станах гадже с едно момче от съседния клас който наиатина ме обича,но аз го лъжа само за да накарам бившия си да ревнува! Той си е виновен (бившия) защото постоянно ми говореше за някоя си там и на мен ми стана гадно и реших да го поизползвам!
Ще го зарежа на третия ден,какво да направя?

fanton1
04-18-2015, 22:55
Защо тръгна с него след като ще го зарежеш след 2 дена ? Помисли ли как ще се чуства момчето след като си му дала надежда да сте заедно ? Или е по важно да го върнеш на друг независимо от последствията ? А на теб дали ще ти е приятно така да те използват и после да те наранят ?

hheh
04-19-2015, 00:00
А на теб дали ще ти е приятно така да те използват и после да те наранят ?


Тя си го заслужава
нека разбере какво е за да не го прави друг път


Авторке, доста наивно и глупаво момиче след като ще нараниш едно добро момче, което може би те харесва истински, заради някой боклук който дори не те харесва(щом говори за др момичета пред теб) и което момче иска само да те на*бе

не мислиш ли ?
и после като нараниш доброто момче
и тръгнеш пак с боклука
и боклука те оправи и остави(защото си толкова лесна, да)
да не дойдеш тук да пишеш пак тема за това как всички са еднакви?

nevermorevon
04-19-2015, 01:01
Повръща ми се от момичета като теб...

RapExotic
04-19-2015, 15:31
Курвйее ..

skate
04-19-2015, 15:34
Повръща ми се от момичета като теб...
+++++++++++++

Corb1225
04-19-2015, 15:47
Направи му една свирка поне преди да го оставиш, ама се постарай много. Хем той да не е капо, хем ти да се чувстваш по-малко гузна.

sladura89
04-19-2015, 16:04
Станах гадже с едно момче от съседния клас който наиатина ме обича,но аз го лъжа само за да накарам бившия си да ревнува! Той си е виновен (бившия) защото постоянно ми говореше за някоя си там и на мен ми стана гадно и реших да го поизползвам!
Ще го зарежа на третия ден,какво да направя?

Не прави на някой това, което не искаш да ти се случи на теб! Като тръгнахте можеше поне да се изясните отначалото за какво става въпрос за да не храни момчето напразни надежди! Да му обещаеш някаква награда, ако ти помогне и никой нямаше да се чувства използван! :)

galaxy29
04-20-2015, 11:49
Ще го зарежа на третия ден
ама тъпотията тебе едва ли ше те зареже..

NissaN
04-23-2015, 10:54
Поне паралия ли е та да го използваш качествено

Indistinct
04-24-2015, 19:25
По-голяма простотия не бях чувала, но след като си решила все пак да го зарежеш, се постарай да не го оставиш напълно с разбито сърце. Поговорете, кажи му истината. Голяма каша си забъркала.

lovelemons97
04-25-2015, 10:28
Бившият ти пасе трева ако те изревнува за три дни.Ако ме разбираш.
..ама пък толкова ти е и акъла.