PDA

View Full Version : До колко тя се интересува от мен ?



Mon0
04-19-2015, 07:33
Здравейте, имам приятелка, с която ходим вече от един месец, но въпреки това някак си все още не мога да разбера какви чувства има към мен и дали е 100% сигурна, че иска да е с мен. Говорил съм с нея на тази тема и ми каза, че ако не искаше да е с мен, просто нямаше да е. Но не ми се говори пак с нея на тази тема, щото ще стана банален вече и затова реших да пиша тук, да ми дадете някой друг съвет/признак, за да разбера доколко тя се интересува от мен и какви намерения има. Прави ми впечатление, че когато излизаме се целуваме, само когато си я изпратя до тях и то повечето случаи аз тръгвам да я целуна пръв, но пък от друга страна като ми каже, че трябва да влиза изчаква сигурно, за да се целунем. Другото нещо е, че когато си говорим и ми обяснява нещо погледа и не е към мен, ами си върти очите навсякъде (е гледа и към мен де, но не през цялото време ами за около 2 секунди, след това пак погледне някъде настрани и отново в мен). Онзи ден бях в колата й и със нас беше една нейна приятелка и бяхме близо до един стадион и си говореха нещо от сорта, че нямало симпатични мъже тук, а само някакви грозни. Не съм свикнал на такива разговори, защото аз съм изцяло отдаден на нея и изобщо не ме интересуват други, та ако ще някоя моделка да ме е харесала пак няма да ме интересува. И във фейсбуука харесва снимки на момчета, смисъл не по 100 снимки на ден де, но примерно на някой хубавец.. Не мога да се сетя други подобни неща, сега малко положителни (според мен. Иска да ме запознае с компанията й, защото като ме накара да изляза с тях ми е някакво не удобно, защото не ги познавам, а не общувам много с непознати. Всеки ден ми пише във фейсбуука, но когато нямам възможност да и пиша там й пиша смс-и, за да общувам пак с нея по някакъв начин, а тя не го прави, понякога ми пише къде съм, защото ме нямало цял ден на линия във фб. Забелязвам съм, че си играе с косата, но не много често, когато е с мен. Също така като излизаме е без грим, не че имам нещо против де, но сега започнахме да излизаме с нейните приятелки и гледам, че се е нагримирала. Всички знаят, че ходи с мен, включително майка й, която иска да се запознае с мен и баща й. Това е засега.. давайте ми някакви признаци, по които мога да позная дали иска наистина да е с мен или съм и безразличен. Може и да изглеждам глупаво като пиша тази тема, защото според вас ме харесва и няма какво да го мисля, но обичам да знам, че всичко е на 100% окей.

П.П Сега се сетих, че последния път, когато излизах с нея и приятелките й (беше вечер) тя ми каза, че съм бил много по-забавен вечерно време и трябва да почнем да излизаме вечер, но аз нямам тази възможност, защото съм на пансион в града, в който уча и се виждаме там и имаме вечерен час.. Тогава беше много радостна, държехме се за ръце по пътя като си тръгвахме (за пръв път досега ;д), прегръщаше ме много повече пъти, също така и тръгна първа да ме целуне, когато си я изпратих, което ме изненада. Момичето е 3 години по-голямо от мен

Azoria
04-19-2015, 15:44
Интересува се дотолкова, че да прекарва времето си с теб. Което на този етап си е достатъчно, според мен. За един месец връзка не може да очакваш някой напълно да ти се отдаде. Давай по-спокойно и не го мисли толкова. Или ще ви се получи или не, няма друг вариант.

paradosou
04-19-2015, 15:54
Azoria e изчерпала темата, струва ми се.

Mon0
04-19-2015, 16:04
Ами всъщност и тя самата си ми е казвала, че връзката ни върви много добре само да не мисля за глупости. И една нейна най-добра приятелка ми сподели същото, ноо винаги ми виреят някакви глупости в главата, за да почна да се чудя дали иска да е с мен или не... ;д Дано още някой сподели мнението си

Azoria
04-19-2015, 16:08
Не бъди толкова обсебен/обсебващ. Отблъскващо е. :/

RapExotic
04-20-2015, 16:53
Момичетата на 21 ги сърби доста. Как сте в това отношение?

sladura89
04-20-2015, 21:55
Момичетата на 21 ги сърби доста. Как сте в това отношение?

Ем, то след като е така защо не се намира поне една дето да иска да я почешат! :lol:

RapExotic
04-20-2015, 22:47
Ем, то след като е така защо не се намира поне една дето да иска да я почешат! :lol:

Всички искат, но някой не знаят как да си поискат.