PDA

View Full Version : kak da se razdelim s gadjeto



cskarkata7
04-19-2015, 07:37
zdraveite ... imam golqm problem i iskam pomosht .. ima edno momche s koeto hodq ot 3 godini no neshta veche ne vurvqt.. toi si mislo che sum negova sobstvenost i postoqnno mE kontrolira... kade izlizam s kogo izlizam kakvo pravq i t.n. .. ta po tozi povod reshih da poiskam suvet tui kato nepoznatiq shte te razbere nai dobre puk i moga da si izleq vsichko ... iskam da se razdelq s nego no neznam kak da mu go kaja .. predi mnogo go obichah no veche e samo navika .. a toi .. toi umira za men ... razdelqli sme se nqkolko puti za po nqkolko dni i ot jal pak se subirame ama na mene veche mi omruzva ... i iskam da se razdelim no neznam kak da mu go kaja..pomosht

fein
04-19-2015, 07:59
Не си мий п*тката и той сам ще те напусне.

cskarkata7
04-19-2015, 08:01
bateee ti si brutalen ... izmisli neshto po ostroumno

immortallbelloved
04-19-2015, 08:03
Напълно те разбирам. Но вие вече сте заедно 3 години нормално е да си омръзвате един на друг.. Според мене трябва да седнете да поговорите и да си изасните всичко да му ибясниш как се чувстваш не се притеснявй от това да говориш открито с него,защо проблем във една връзка се решава ,с човек който имаш връзка. Съветвам те да стане възможно най-скоро ,защото ще е най-добре и за двама ви а и според мене той трябва да прояви разбиране все оак 3 години не са малко ^^

fein
04-19-2015, 08:05
bateee ti si brutalen ... izmisli neshto po ostroumno

Че защо? Това е най - добрия начин. Хем на теб няма да ти е жал, хем ревльото няма да реве. Чиста (по - скоро мръсна де) ти работа.

cskarkata7
04-19-2015, 08:07
da ama toi me obicha tvurde mnogo a az nego ne.. trqbva mi tochniq moment nemoga prosto da se pribera ot rabota i da mu kaja abe sorry ama veche ne me kefishh ... a i neznam kak shte reagira toi ... iskam vsichko da stane burzo za da ne mi e kofti i na men i nz nego ..

immortallbelloved
04-19-2015, 08:07
Че защо? Това е най - добрия начин. Хем на теб няма да ти е жал, хем ревльото няма да реве. Чиста (по - скоро мръсна де) ти работа.
Само да попитам аз как мога да задам въпрос смисъл като тема че съм новичка и не знам мерси предварително

immortallbelloved
04-19-2015, 08:12
Доколто разбрах имаш връзка и със друг мъж който е доста по-голям от теб.

cskarkata7
04-19-2015, 08:21
Доколто разбрах имаш връзка и със друг мъж който е доста по-голям от теб.

da .. i dori go obicham...no puk na nego nz kak da mu kaja .. ot strah dane go zagubq

immortallbelloved
04-19-2015, 08:33
Момиче той е голям за теб.. А и ти полов живот си имала с него.. Това е лошо ...

cskarkata7
04-19-2015, 08:43
Момиче той е голям за теб.. А и ти полов живот си имала с него.. Това е лошо ...

stiga dene ubivaite nadejdit v men .. toi mi ggovori za seriozna vruzka iska dame vzima s nego kogato e komandirovki.. znae za tazi vruzka s momcheto koeto iskam da razkaram i ne me prishporva da q prekratq no mi govori za seriozni neshta ... samo vhe problema mi s nego e che neznam kak shte reagira ako mu kaja che go obicham .. dali nqma da prozvuchi detsko v negovite ochi vsepak toi e na 40 .. a az mnogo go obicham.. nego decata mu... pravq vsichko za tqh ...

DarkTemplar
04-19-2015, 08:59
разкажи му подробно за чичкото, в когото си влюбена и с когото му изневеряваш

cskarkata7
04-19-2015, 09:21
разкажи му подробно за чичкото, в когото си влюбена и с когото му изневеряваш

aaa ne tova izklucheno ... makar che malkiq vednuj razbra za golemiq haha i stana malko tupo .. az kazah na malkiq che veche ne go obicham ama toi qko e zapalil po mene i dori tova nemoja da go nakara da mi se razkara ot glavata ... taka che nqma kak da mu kaja za golemiq ...

fein
04-19-2015, 09:36
Хахахаха. Значи тоя е ебати и смотльото. Сигурно и да го е*ат, той ще се радва. И да му кажеш, че пенсионера, с който излизаш те е заразил със сифилис, сигурно пак ще те иска.

cskarkata7
04-19-2015, 09:44
Хахахаха. Значи тоя е ебати и смотльото. Сигурно и да го е*ат, той ще се радва. И да му кажеш, че пенсионера, с който излизаш те е заразил със сифилис, сигурно пак ще те иска.

bate shto ne fanesh da si namerish drugo mqsto da si pokazvash prostotiqta ...

mm28
04-19-2015, 09:45
Искал да я взима когато е в командировки...е много ясно, че ще иска, кой ще откаже да има за чукане под ръка младо гадже. Как да те пришпорва да прекратяваш връзката си, като ти му идваш дюшеш така, той си има семейство и ангажименти, освен секс от теб едва ли иска нещо по-сериозно, но естествено че ще ти говори така за да те задържи, виждайки че ти си глътнала плувката. Дано не съм прав де, но...

А относно твоя, ясно е че е бита карта, както и да му го кажеш няма да го приеме, въпроса е да си решителна, а не да омекваш при всеки опит за манипулация от негова страна, както досега.

fein
04-19-2015, 09:46
bate shto ne fanesh da si namerish drugo mqsto da si pokazvash prostotiqta ...

То попринцип с простотия се говори на простаци, а не виждам друга тема с толкова много простотия, като тази.

cskarkata7
04-19-2015, 09:47
То попринцип с простотия се говори на простаци, а не виждам друга тема с толкова много простотия, като тази.

ami togava ne pishi tuk...

fein
04-19-2015, 09:58
Знаеш ли какво? Защо не оставиш и двамата? Познавам един на 100, с който мога да те уредя.

cskarkata7
04-19-2015, 10:21
Искал да я взима когато е в командировки...е много ясно, че ще иска, кой ще откаже да има за чукане под ръка младо гадже. Как да те пришпорва да прекратяваш връзката си, като ти му идваш дюшеш така, той си има семейство и ангажименти, освен секс от теб едва ли иска нещо по-сериозно, но естествено че ще ти говори така за да те задържи, виждайки че ти си глътнала плувката. Дано не съм прав де, но...

А относно твоя, ясно е че е бита карта, както и да му го кажеш няма да го приеме, въпроса е да си решителна, а не да омекваш при всеки опит за манипулация от негова страна, както досега.

vij samo da te svetna che golemiq e razveden s jena si ot dosta vreme i ne e takuv chovek .. dori ne mi govori za sex .. pravili sme go zashtoto az sum si iskala .. prosto sa drugi otnoshe iqta ni ... vinagi si govorim za seriozni neshta .. idva do rabotata mi vseki den da me vzima .. koi prosto taka shte se razkarva do drugiq krai na sf da si harchi benzina prosto zaradi tva che ima nqkoq koqto da mu pusne . ne ne e taka kakto si go mislish

cskarkata7
04-19-2015, 10:21
Знаеш ли какво? Защо не оставиш и двамата? Познавам един на 100, с който мога да те уредя.

ne blagodarq

fein
04-19-2015, 10:26
vij samo da te svetna che golemiq e razveden s jena si ot dosta vreme i ne e takuv chovek .. dori ne mi govori za sex .. pravili sme go zashtoto az sum si iskala .. prosto sa drugi otnoshe iqta ni ... vinagi si govorim za seriozni neshta .. idva do rabotata mi vseki den da me vzima .. koi prosto taka shte se razkarva do drugiq krai na sf da si harchi benzina prosto zaradi tva che ima nqkoq koqto da mu pusne . ne ne e taka kakto si go mislish

Умно.

mm28
04-19-2015, 10:29
Ясно е, че щом имаш досег с децата му, то той е разделен с жена си, но под семейство и ангажименти имах предвид, че вече е създал такова и 2-те му деца са достатъчен ангажимент. Ти какво, вярваш ли че той ще създаде с теб 3-то? Кой просто така ще се разкарва ли...мъж с 2 деца на главата си може би, за който не всяка би била камбаната да е с него? Ако си толкова сигурна в него, аз не виждам кое би те притеснило да му разкриеш чувствата си. Макар, че и без да му го казваш той би трябвало отдавна да го е усетил. Така, че самият факт, че ти си несигурна в реакцията му, е достатъчно показателен дали си толкова убедена във всичко, което той ти говори.

fein
04-19-2015, 10:32
Ясно е, че щом имаш досег с децата му, то той е разделен с жена си, но под семейство и ангажименти имах предвид, че вече е създал такова и 2-те му деца са достатъчен ангажимент. Ти какво, вярваш ли че той ще създаде с теб 3-то? Кой просто така ще се разкарва ли...мъж с 2 деца на главата си може би, за който не всяка би била камбаната да е с него? Ако си толкова сигурна в него, аз не виждам кое би те притеснило да му разкриеш чувствата си. Макар, че и без да му го казваш той би трябвало отдавна да го е усетил. Така, че самият факт, че ти си несигурна в реакцията му, е достатъчно показателен дали си толкова убедена във всичко, което той ти говори.

Махни я, тя живее в свят, заедно с феите, елфите и леприконите. Също така и с Костенурките Нинджа.

cskarkata7
04-19-2015, 10:40
Ясно е, че щом имаш досег с децата му, то той е разделен с жена си, но под семейство и ангажименти имах предвид, че вече е създал такова и 2-те му деца са достатъчен ангажимент. Ти какво, вярваш ли че той ще създаде с теб 3-то? Кой просто така ще се разкарва ли...мъж с 2 деца на главата си може би, за който не всяка би била камбаната да е с него? Ако си толкова сигурна в него, аз не виждам кое би те притеснило да му разкриеш чувствата си. Макар, че и без да му го казваш той би трябвало отдавна да го е усетил. Така, че самият факт, че ти си несигурна в реакцията му, е достатъчно показателен дали си толкова убедена във всичко, което той ти говори.

kakto i da e ne me razbirate ... za da me razberete trqbva da izpisha dve stranici i poveche .. kakto i da e ...

cskarkata7
04-19-2015, 10:42
kakto i da e ne me razbirate ... za da me razberete trqbva da izpisha dve stranici i poveche .. kakto i da e ...

a za tova koq bi bila kambanata da e s nego ... povqrvai mi ima dosta jelaeshti devoiki ... toi e krasiv umen grijoven seriozen i oshte kakvo li ne ... 90% ot moite priqtelki iskat da sa s nego . no ne go pravqt zaradi men ... ... prosto situaciqa e mnogo slojna ...

fein
04-19-2015, 10:46
Направо е за реване, ако ме питаш мен...

cskarkata7
04-19-2015, 10:53
pgf... aide ostavete me ... kato nqma da mi pomagate ili da mi davatesavet

fein
04-19-2015, 11:03
Аз искам да ти помогна. Дори ти предложих да те запозная с един дядо на 100. Ти не искаш помщта, която иска да ти се даде...

RapExotic
04-19-2015, 17:54
toi mi ggovori za seriozna vruzka iska dame vzima s nego kogato e komandirovki.. znae za tazi vruzka s momcheto koeto iskam da razkaram i ne me prishporva da q prekratq no mi govori za seriozni neshta ...

Според мен двама от тримата ще реват накрая, и единия от тях със сигурност ще си ти.

Би ми било интересно да ти видя физиономията, когато разбереш, че чичака върти още поне няколко наивни момиченца като теб.

fein
04-19-2015, 19:35
Според мен двама от тримата ще реват накрая, и единия от тях със сигурност ще си ти.

Би ми било интересно да ти видя физиономията, когато разбереш, че чичака върти още поне няколко наивни момиченца като теб.

Хахахаха. Тя е ревала, когато е разбрала, че не съществува Дядо Мраз, а ако Чичо Скруч й бие шута, то това ще бъде пагубно за нея. Очаквам да я дават по Нова ТВ. Добре ще я сложат в някое от предаванията им за духове, вампири, самодиви и върколаци, които започнаха да правят.

immortallbelloved
04-19-2015, 21:02
Махни я, тя живее в свят, заедно с феите, елфите и леприконите. Също така и с Костенурките Нинджа.

Aa nenenenen unikalen si brat tva me izkefi :D ти мойто момиче дс не каж другс думс кск ще спиш с 40 годишни то верно няма граници за любовта ама тва е прекалено не че нещо ама. Виждам че имс на линия тука моляяя някой да ми помогне как дс напрсвя такова катомзадам въпрос, и много хора да го коемнтират мерси предварително хорицаа :)