PDA

View Full Version : ПОМОЩ НИКОЙ НЕ МЕ РАЗБИРА ЗА ВСИЧКО АЗ СЪМ ВИНОВНА.



immortallbelloved
04-22-2015, 00:07
Здравейте хора.. Предпомагам всеки дин от вас е бягал от час... Да и аз съм бягала.. Изведнъж прехвърлиха цялата вина на мен а аз изобщонне съм виновна. Исках да тръгна ,защото не бях готова за контролна по изпански а инсе обадих на класната че ме боли корема и изведнъж както целия клас искахме да си тръгнем тея дето подкокуросаха другите останаха. Не знам какво ср дължи
. както и да е изведнъж бяхме 6 човека и изведнж ми звънинедно момиче от моя клас и твърди че е казала да сме се върнели а аз такова нещо не съм чула нарекоха ме всякаква .. Бях супер объркана и притеснена и простоннаистина не съм я чула.. Искам да мога да ср защитавам,когато не съм виновна а аз съм слабохарактврна и ги приемам по навътре нещата и да. Моля за вашите съвети благодаря пресварително :))))

RapExotic
04-22-2015, 19:27
Личи си, че си бягала и от часовете по български освен от тези по иЗпански ..

liiddety
04-22-2015, 22:14
Стига с това бягане ! Седни и научи нещо ! Срамота е да не можеш да пишеш .

DEPRE$$ED OCEAN
04-23-2015, 19:06
Смърт за масонската система наречена училище и без това то не става за нищо

marilyn
04-24-2015, 16:35
Испанският е готин, можеш да го учиш с кеф. Недей да бягаш, като не си готова за контролно, а седни и прочети нещо. Бягането от час е лично решение, както всяко друго. Овчият принцип е много модерен в училищна възраст. Тъпо е да "се прецаква" колектива, но все пак всеки си носи сам отговорност за решението да избяга или да остане. Не знам какъв толкова голям проблем има.