PDA

View Full Version : Досаден идиот



toni20002
04-22-2015, 21:27
Здравейте от доста време ме дразни едно момче в смисъл той си е такъв идиот. Ходим на тренировки по футбол заедно т.е. не заедно ,защото не мога да го понасям а по принцип той е от нашия отбор. Проблемът ми е в това , че не съм по насилието (не че съм някакъв женчо или нещо такова) просто не обичам боевете като цяло и не ми се е налагало да се разправям физически до сега. Просто този човек , който така ме дразни започна да навлича в своите “базици“ и момичето , което харесвам (пс и тя ме харесва :D ) и днес нещо е дразнеше и изръси нещо за дупето й и аз се ядосах, но го прикрих . Но просто ми писна вече и обмислям да се разправя с него ( да му хвърля едни бой м*чичката му :D ) , но просто се чудя дали ще постъпя правилно и за това се обръщам към вас за съвет. Благодаря предварително на всеки отзовал се :)

anonymous908491
04-22-2015, 21:31
Ти ако можеше да го набиеш, щеше вече да си го направил.
Защо не си признаеш, че си влюбен в него и искаш да ти кажем дали е нормално да се изкъпете заедно.

RapExotic
04-23-2015, 19:03
Можеш и с думи да го поставиш на мястото му. С боя най-много да стане още по-зле.

tonybadams
04-27-2015, 10:38
Един съвет ,който научих е следният.Когато някой говори лъжи за теб просто се изправяш в очи и го гледаш без да говориш .Лъжеца или ще млъкне или ще пита кво ме гледаш ( т.е страх го или се колебае и така се опитва да те разконцентрира) Може и да го ядосаш с поведението си ,но това е защото не е прав.

Ако исакш го изпробвай това в по леки и непринудени ситуации с други хора и тогава с този лиглйо да го кажем.

Между другото всеки глуъпак се опитва да те раздразни , за да ти взима от енергията. Ако си смел и доблестен поискай подкрпеа от Св ,Арх Михаел да ти помага и го поглерднио с неговия поглед на безстращие и без гняв.Съответно пък този твеоя мухйло е загубил истинското си аз и е под властта на тъмните и низщи същества.