PDA

View Full Version : няма целувки



fitstylexx
04-22-2015, 23:21
Аз съм момче на 21, имам приятелка на 18, наскоро направихме 1 месец заедно, дори на него ден имаше рожден ден, тя ми е първата приятелка и съм много бос в тези неща. Целувахме се по устните 10-на пъти за първи път тогава, но беше подпийнала, уиски и бира, аз алкохол не пия.

От тогава минаха две седмици, аз ли не разбирам не знам, но чалъми за целувки не ми е дала от тогава, само 1-2 пъти си изпросих една и то пак, само по устните.
Нямам лош дъх, мия си зъбите и дъвча дъвка, напротив, момичето има, ама не мисля, че това и е проблем.

Дали трябваше или не, я питах дали има някакъв проблем относно това, че не се целуваме, и да поговорим ако има. След като и казах това, започна да се държи много странно, въобще избегна темата.

ameli
04-23-2015, 12:13
Нямам лош дъх, мия си зъбите и дъвча дъвка, напротив, момичето има, ама не мисля, че това и е проблем.


Може да и е неудобно.

102
04-23-2015, 12:14
проблемът е че не правите секс

KristaY
04-23-2015, 14:47
Вероятно я е страх да не припаднеш, след като си напъхаш езика си в устата и.

SHPAIdURmeN
04-24-2015, 07:12
Кат ни моиш с усни, моиш с нос. :D
Пич, признай си, че за пръв път се целуваш(нямаш опит и мислиш, че ти си виновен за това) прехвърляш изцяло вината върху себе си. Оттам нататък разговора ще си потръгне.

kpackapgo
04-27-2015, 14:59
Или не и е харесало как се целуваш или може да го приема че понеже е била пила ти си се възползвал от нея или може нещо другото да е. Каквато и да е причината без да говорите за това няма как да се разберете.