PDA

View Full Version : В чата като приятели от отдавна-на живо като непознати...



2802252001
04-23-2015, 01:32
Здравейтее,
Пак съм аз- с момчето за което ви разказвах в миналата тема не стана нищо но няма значение-не е това въпроса. От едно известно време има едно друго момче, един ден започна да ми пише (от едно училище сме) много мили неща от сорта перфектна си някой ден трябва да излезем и тн...писахне си всеки ден и понякога той ми казваше че ме е видял ама съм била надалеч и неможел да дойде да ми каже здрасти, и така следващите дни го забелязвах че ме вижда но изобщо не реагираше и един ден се паднахме заедно в автобуса и аз накрая го бутнах и му казах здрасти той се обърна и ме поздрави също, но след това не ми писа. Мина един или 2 дена и аз му писах доста дълго чатихме на следващия ден той ми писа и после пак си писахме няколко дена и изведнъж спря (винаги той започваше-тогава беше първия път когато аз му писах първа)и не ми е писал от близо седмица. Вижда ме в училище личеше си че ме харесва но незнам дали го е срам или е от нещо друго, че така просто да не казва нищо...помогнете ми да разбера защо е така. :)) благодаря предварително на тези които са отделили от времето си за мен :)

ameli
04-23-2015, 12:14
Той като ти е писал, от нищото или се познавахте от преди това?
Защо просто не го питаш каква е причината?

KristaY
04-23-2015, 14:51
Вероятно го е срам. Питай го.

anonymous908491
04-23-2015, 19:40
един ден се паднахме заедно в автобуса и аз накрая го бутнах и

Тоя е педал, ако беше мъж, щеше да ти е счупил носа.

2802252001
04-23-2015, 20:35
ameli, той като ми писа тогава се запознахме (: