PDA

View Full Version : Имате ли си..



deStroyeR_
04-23-2015, 08:33
приятел ? http://vbox7.com/play:8563bb869f

:D:D:D:D:D

RapExotic
04-23-2015, 18:48
Това е нагласено.

tori
04-23-2015, 18:55
Много често женски лъжат, че си имат гаджета, защото не искат някой да им досажда. Не виждам защо е проблем, още повече, че клипчето е нагласено, както каза рапа.

AnarchyBoy
04-23-2015, 19:09
^ Ама като видя, че е известен и му се нахвърли ;д

deStroyeR_
04-24-2015, 05:23
Абе вие зле ли сте, това че е нагласено може да е така както 90 % от клиповете,факта обаче че има много реални ситуации може би 90 % като видят че е известен забравят,че са имали гаджета .. ама айде мнението на рап ли е къв е ми е ясно (има не малко сектантски мнения) повече от ясно ми е и на тори защитаваща девици и едва ли не че щот е нагласено го няма :D

едит

тори тотално се оака като казваш ''аа ама тя не го ще и за тва си вика има гадже'' зад което стои че може да се изчука с някой по богат като заяви че си е измислила за ''гаджето'' за пред по бедния..... е удобна история ако има кой да ти вярва на нея : )

RapExotic
04-24-2015, 06:53
тотално се оака като казваш ''аа ама тя не го ще и за тва си вика има гадже'' зад което стои че може да се изчука с някой по богат като заяви че си е измислила за ''гаджето'' за пред по бедния.....

Ами то това си е факт. Много от момичетата така отрязват момчетата, които не им харесват, въпреки че са свободни. Но ако е някое богаташче се навиват да излезат с него дори да си имат гадже. Има и честни момичета, които си държат на връзките и не се поддават. В такава ситуация най-лесно се разбира що за стока са.

А че клипа е нагласен то е ясно. Този пич ако наистина беше известна личност тя щеше да го познае още при първата си среща с него и нямаше да го отреже. Не може в рамките на 45 минути да отсвириш и да се хвърлиш на врата на един и същи човек без да се усетиш.

deStroyeR_
04-24-2015, 07:53
Ами то това си е факт. Много от момичетата така отрязват момчетата, които не им харесват, въпреки че са свободни. Но ако е някое богаташче се навиват да излезат с него дори да си имат гадже. Има и честни момичета, които си държат на връзките и не се поддават. В такава ситуация най-лесно се разбира що за стока са.

А че клипа е нагласен то е ясно. Този пич ако наистина беше известна личност тя щеше да го познае още при първата си среща с него и нямаше да го отреже. Не може в рамките на 45 минути да отсвириш и да се хвърлиш на врата на един и същи човек без да се усетиш.

Може може,всичко може.Когато обръщаш внимание на марковите дрехи, едвали ще забележи че ония е с променена прическа и скъп костюм,а преди малко е бил с обикновен суичър някъв с 20 долара в джоба.Друг е въпроса това което казваш не е така , има хора които в Америка не са чували за тях но за известни в Европа примерно или някъде другаде по света, и като са в Америка не всеки ги разпознава.В много от случаите някоя златотърсачка ще се върже : ) както и на клипа де : )

deStroyeR_
04-24-2015, 07:56
едит май и не си разбрал в клипа,че ония хора отстрани са наети, и тоя не е известна личност,а хората са статисти и го инсценират, това е целта да и внушат че като идва с джипа с охраната и има хора с камери около нея този е известен, а не че първия път като се видял с нея тогава е бил известен ....

RapExotic
04-24-2015, 13:05
едит май и не си разбрал в клипа,че ония хора отстрани са наети, и тоя не е известна личност,а хората са статисти и го инсценират, това е целта да и внушат че като идва с джипа с охраната и има хора с камери около нея този е известен, а не че първия път като се видял с нея тогава е бил известен ....

Това го разбрах много добре. Също така разбрах, че и тя самата е наета да играе в клипчето.

Но ако приемем, че клипа е истински как така случайно момиче отива да иска автограф от някаква личност, която за първи път вижда? Само защото другите го правят ли? И даже се хвърля да го целува.. Ако има наистина такива хора в америка значи българските овце (животните) са по интелигентни от тях.

deStroyeR_
04-24-2015, 13:35
еми мисля че златотърсачката е готова на всичко за пари.. тя се съгласява да се чука с него естествено че трябва да му привлете вниманието в началото ? а пък и целувка пред медиите ще я покажат по вестниците : )

sladura89
04-24-2015, 15:03
Има ги много такива, но и това е идеалният начин да изобличиш и заклеймиш златотърсачката! А също така и някой известен да разбере дали харесва него или парите и известността му! :)

deStroyeR_
04-24-2015, 15:17
Някой известен ако се облече, с нормални не скъпарски дрехи, и си сложи качулката в метрото или леко променена прическа да не го познаят и да не бие на очи , мисля че ще остане в обсега от 99 % от хората които не попадат в интереса на златотърсачките :D

Corb1225
04-24-2015, 15:30
https://scontent-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10599450_774961412553511_4372682268662271742_n.jpg ?oh=a2341f17e8a955a3d2a308067e3382a6&oe=55CD0523

RapExotic
04-24-2015, 15:58
еми мисля че златотърсачката е готова на всичко за пари.. тя се съгласява да се чука с него естествено че трябва да му привлете вниманието в началото ? а пък и целувка пред медиите ще я покажат по вестниците : )

Но тя дори не знае кой е и с какво се занимава. Пък и това, да му се нахвърли така непозната пред медиите не означава непременно, че ще успее да си легне с него и да извлече полза от това. А и тази охрана нали за това е там - да я спре? Тя може да иска да го прободе с нож.. За какво за тея шишковци около него? ... В реалния живот точно такава ситуация е невъзможна.

Златотърсачките си имат съответните начини да привлекат жертвата си без тя да се усети. Най-често като му внушават, че го обичат или като му разиграват някакви драми. Но това обикновено става на 4 очи за да няма хора, които да я разобличат. Но все пак като говорим за америка там има толкова зомбирани и неадекватни хора, че не се и учудвам. При тях пубертета трае поне до 40 годишна възраст..

deStroyeR_
04-24-2015, 16:07
Говориш глупости не била възможна в реална ситуация.... за тва купища фенове са прескачали да се прегръщат с ''звездите'' в Холивуд но не са ги намушквали все още ? е имало е налитаници на бой може да прочетеш. + Това ако не знаеш златотърсачката влече ползи от самата популярност която ще продобие чрез медиите ,евентуално нейно появяване че се е целунала примерно, може да доведе до повече клюки около личноста отделно може да и предложат да даде интервю някъде да излъже с нещо естествено и после да се снима гола в някое списание , не е задължително да се жени за някой че да припечели от това чат ?А естествено и всичко може да се случи да припечели от балъка, и после да стане другите неща интервюта и т.н. може да се поинтересуваш за приятелки/бивши на спортисти същия сценарии навсякъде.. любовници също проституки и т.н. тва са в 1 графа всичко : )

RapExotic
04-24-2015, 16:42
^ Холивуд е едно, а някаква си квартална уличка съвсем друго. Тук говорим за някакъв никому неизвестен човечец слизащ от една кола на сред улицата. И за едно "съвсем обикновено" момиче, което съвсем случайно минава от там след лекции на път към къщи. Паралела с феновете на актьори и певци изобщо не е уместен. По тази логика и аз ако се барна в костюм, наема си едно Ферари за 1 час и няколко човеци с камери и микрофони ще ми се нахвърлят 90% от минувачките?? Това просто е нереално.

А това, че известните личности са обект на много меркантилни момичета си е факт, но както казах те си имат съответните методи за да ги привлекат.

KristaY
04-24-2015, 16:50
Говориш глупости не била възможна в реална ситуация.... за тва купища фенове са прескачали да се прегръщат с ''звездите'' в Холивуд но не са ги намушквали все още ?

Джон Ленън не го ли беше застрелял някакъв фен?

anonymous908491
04-24-2015, 16:51
приятел ?


гошо тъпото/както те знаят във вибокса/ ни е дошъл на гости.

NomNomNom
04-24-2015, 19:02
Абе вие зле ли сте, това че е нагласено може да е така както 90 % от клиповете,факта обаче че има много реални ситуации може би 90 % като видят че е известен забравят,че са имали гаджета ..
Не е истина, просто задръстеняци като теб се утешават с това.
Ако си комплексиран, че не си известен и нямаш много пари - стани известен и изкарай пари, или спри да се комплексираш.
Или си смени таргет групата жени.

Като оплюеш сега жените, нито ще си намериш гадже по-лесно, нито ще спрат да те зарязват и игнорират, нищо ще се случи нещо кой знае колко различно.

deStroyeR_
04-24-2015, 19:27
NomNomNom


Много ме познаваш че говориш ? Това не променя факта обаче ? само отклоняваш темата нападайки някой лично курвенско изпълнение.. това не изключва горе споменатите мисля как да кажа факти ? или викаш любовниците на някои известни дебелака не са с тях заради парите ? стига глупости заблуждаваш само себе си : )


папагуй къв вибокс бе помяр ? трябва ли да знам кой е гошо тъпото от бг хай-лайфа ? да не е баща ти ?

NomNomNom
04-24-2015, 19:31
Ми изкарай и ти пари, ако искаш да ходиш с такива жени, или очакваш някоя красива, натокана, да стои с теб, без да й даваш пари за маникюр, педикюр, солариуми, и там каквито процедури ходят.

Ако искаш нормално момиче, такива бол, не те игнорират, защото нямаш пари или не си известен, ами чисто заради личностни качества.

Ако беше цвете, нямаше да се оплакваш тук по този повод.

anonymous908491
04-24-2015, 19:34
Ако беше цвете, нямаше да се оплакваш тук по този повод.

Ако знаеше кой е, щеше да си наясно защо се оплаква.

NomNomNom
04-24-2015, 19:35
Ако знаеше кой е, щеше да си наясно защо се оплаква.

Напоследък не мога да им хвана края кой кой е.

anonymous908491
04-24-2015, 19:52
Не ти трябва, не е някой заслужаващ да му се обръща внимание.

deStroyeR_
04-24-2015, 20:02
кой се оплаква ? пуснах тема, която няма значение клипа нагласен ли е или не фактите са факти.. извън клипа нали така.. ти тръгна да нападаш което не говори добре за теб


тоя папагуй па филмирания сигурно човека е с 20 акаунта ми говори за вбокс дето нямам рег дори..

sladura89
04-24-2015, 22:17
Стига сте се карали бре фактите са си факти, колкото и да ги отричате с такива жени е пълно бол! ;)

NomNomNom
04-25-2015, 09:23
Стига сте се карали бре фактите са си факти, колкото и да ги отричате с такива жени е пълно бол! ;)

Но това не е причината да не можете да си намерите приятелки, без да ви разочарвам :д

anonymous908491
04-25-2015, 10:29
Но това не е причината да не можете да си намерите приятелки, без да ви разочарвам :д

За секс винаги се плаща, доказан факт.

Хал Алкохоло
04-25-2015, 11:08
Моята халееси Dreamwalker Коцкариен не иска пари, а само да си върне Сралски Чертог!

sladura89
04-25-2015, 15:10
Но това не е причината да не можете да си намерите приятелки, без да ви разочарвам :д
Като не ми отговарят на писмата или получавам само откази няма как да стане! :)

Mr. Charrington
04-25-2015, 16:46
Като не ми отговарят на писмата или получавам само откази няма как да стане! :)

Пишеш писма? Мислех, че аз съм единственият, който го прави.

sladura89
04-25-2015, 20:16
Пишеш писма? Мислех, че аз съм единственият, който го прави.

По интернет имам предвит! :)

NomNomNom
04-26-2015, 09:03
После жените били златотърсачки.


https://www.youtube.com/watch?v=YT_aJEXE6VA