PDA

View Full Version : Терорист



pomo6t
04-23-2015, 11:47
Майка ми и Баща ми заминаха на почивка в Турция за 1 седмица и откакто заминаха брат ми ме тероризира Драго сипи ми вода,Драго почисти стаята ми,Драго сложи ми да ям и още други ако му кажа не,ме удря и то доста силно......Опитах се вчера да го набия ама той ме наби......Някой можели да ми каже какво да правя......

Pug_306
04-23-2015, 12:08
Слушаш и изпълняваш

espada
04-23-2015, 12:32
Не го слушай. Като излезе, го заключи отвън и му се смей през вратата.

Pug_306
04-23-2015, 12:39
И като си влезе ще те направи на щайга :D

espada
04-23-2015, 13:12
Ще влезе само ако го пуснеш, може и да си приготвиш един тиган. Можеш да му думнеш един, после да го вържеш, че да миряса, докато се върнат вашите. Не го удряй в задната част на главата само, може да му причиниш сериозна травма. Но не се поддавай на гнева, храни го, давай му вода, дай му и леген, да си върши работата там... Успех!

Pug_306
04-23-2015, 13:13
Хахахаха ще припадна :D

espada
04-23-2015, 13:14
Не изгрубявай, както едно садистично копеле би постъпило, след като го вържеш.

Plexy
04-30-2015, 13:29
Щом не можеш да го победиш със сила бъди хитър, това е бой все пак използвай всичко което можеш, бих те посъветвал да го изпраскаш със нещо право във средата на носа, не прекалявай със силата защото може да има не обратими последствие, във никакъв случай не го удряй от горната част на горе, или така наречения uppercut ако носа не му е били счупван преди това, костите може да му влезнат във мозъка и да го убиеш, след като си успял и си му чупил носа, той вече е твой зашеметен е, удари го няколко пъти със по-голяма сила и със нещо по-тежко, право във дясната част на брадичката няколко пъти, като му се размести скулата и като яде 1-2 месеца от сламка, ще му дойде акъла.

per-dead
04-30-2015, 14:15
Щом не можеш да го победиш със сила бъди хитър


след като си успял и си му чупил носа, той вече е твой зашеметен е, удари го няколко пъти със по-голяма сила и със нещо по-тежко

Не успях да видя къде се намесва хитростта в твоя план за действие.
Авторе, така и не спомена ти на кви години си, брат ти на кви е...
Как да ти помогнем с практично решение? Не може да ти кажем ей така "ми, разбий му носа". Ако ти си на 12, а той на 22, единственото, което ще бъде разбито, си ти.
Не можеш ли да се обадиш на вашите по дяволите?

KIRIL98
05-04-2015, 14:29
Вие хубаво го съветвате да го смачка, ама като се оправи тоя човек не мислите ли, че автора ще ритне камбаната.