PDA

View Full Version : Как се премахват синини !?



xdidx
04-23-2015, 13:24
хей ,хора , сигурно сте забелязали (по - малките) че сега има нова тенденция , с която да се уплътняват и уголемяват устните . Тази "мода" е вдъхновена от Kylie Jenner . Въпросната мацка направи демонстрация как , когато устните приемат вакуум от предмет с тесен отвор , те наистина стават по-големи и по-плътни . Следователно всички тийнове полудяха по това да си уголемяват устните по този начин. Аз уж не съм от наивните ама взех че и аз го пробвах ..
Резултат :посинели устни
пс. : не са кой знае колко сини но си личи

посъветваха ме да слагам лед , какво мислите?
моля ,без критики.

Pug_306
04-23-2015, 13:40
Хахахаха честити да са ти патешките джуки. Няма как да ги оправиш ! Това само човек без капка мозък може да го направи ! Дано не си и на 17 както пише, че наистина ще е трагично положението.

xdidx
04-23-2015, 13:59
Хахахаха честити да са ти патешките джуки. Няма как да ги оправиш ! Това само човек без капка мозък може да го направи ! Дано не си и на 17 както пише, че наистина ще е трагично положението.

не излишно съм писала да не ме критикувате . Помолих за съвет , не за излагане на собствено становище относно "патешките джуки " .

Pug_306
04-23-2015, 14:14
:D :D то няма как да не дадеш коментар на това нещо. Синините няма как да ги махнеш

kalpazanka
04-23-2015, 16:18
Малко късно си се сетила, ама... нейсе.
Можеше да ти помогне арника монтана 9 СН, ама не знам дали биха ти я дали в аптеката без бяла/обикновена рецепта.

tonybadams
04-23-2015, 18:06
синините се махаха с някаква хартия ,която кеко се намокряше и изтегляше
не си спомням каква да беше