PDA

View Full Version : Стара позната



koceto_00
04-23-2015, 15:48
Здравейте! Познавам се с едно момиче от близо 12 години. В детството сме си играели страшно много, разбирахме се много. Тя живееше в съседния вход. С течение на времето обаче започнахме да излизаме в различни компании. Засичахме се естествено от време на време все пак живеем един до друг. Поздравявахме се и понякога се спирахме да си говорим. В края на миналата година обаче тя се премести на около 2км извън града и вече почти не се засичаме единственото място където мога да я засека е магазина на родителите и, който е до нас. Обаче от скоро време реших, че искам да излезем да си поговорим, защото съм сигурен, че има за какво при положение, че не сме излизали от години заедно. Работата е там, че тя има приятел ходи на училище(последна година) и още куп неща. Писах и снощи как е какво прави и тя ми отговори почти веднага. Просто и казах, че трябва да говоря нещо с нея, но не става за чат, а трябва на живо(направих го защото е заета и ако и кажа просто да излезем няма да стане сигурно). При което днес последва един дълъг чат в който тя казваше че сега няма работа и да кажа какво имам да говоря с нея аз и казах, че искам да и го кажа на живо и когато е свободна да пише да се видим за малко. След което ми отговори, че няма време и да и кажа веднага какво има, при което аз се ядосах и, и отговорих "зарежи " , и тя ми написа "ок" и след малко ми каза ако реша да и кажа какво искам да говоря с нея да и пиша. При което ми стана супер тъпо сега ще кажете ти какво искаш да ти каже . Искам да я накарам по някакъв начин да излезем поне за половин час и да се видим. Мислех си че може заради приятеля си да не иска, но се съмнявам защото тя ако реши ще го направи, и не си мислете, че искам да се сближа с нея и да почна да правя мизерии за да се разделят с приятеля и няма нищо подобно! Моля ви дайте ми някакъв съвет как да се видя с нея на спокойствие . Просто искам това само това и нищо другоо !!!!! ЧАКАМ СЪВЕТИ И АКО МОЖЕ БЕЗ ИЗЛИШНИ КОМЕНТАРИ ! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО НАДЯВАМ СЕ НЯКОЙ ДА МИ ПОМОГНЕ ! :)

sl1nceetoo
04-23-2015, 16:05
Кажи ѝ това, което написа тук.
*Искам да си общуваме повече, както преди. Знам, че имаш приятел, не желая да създавам проблеми. Просто да се видим и да си говорим, не сме го правили отдавна...* Примерно?

koceto_00
04-23-2015, 16:20
Ще пробвам, но след днешния чат разбрах, че тя иска да разбере какво имам да и казвам, но иска да го разбере не на живо а в facebook просто си мисля, че нямам голям шанс да изляза с нея. Просто защото техните са доста богати и въртят 2/3 магазина ,а единия мисля ,че са го оставили на нея естествено няма откъде да съм сигурен ... Просто си мисля, че без някаква по-голяма причина няма да се съгласи дори като спряхме да си пишем днес започнах да мисля да загатна нещо и да и кажа, че трябва да се видим да и кажа или покажа нещо (знам, мислите че това са простотии, но няма друг вариант) Това е просто е заета и незнам.. Се пак се готви и за матури и за бал, но примерно един час няма да и е пречка поне така мисля аз ..

RapExotic
04-23-2015, 20:07
Кажи и "Идвам да те взема с БМВ-то. След 5 минути да си готова". Няма как да ти откаже.

koceto_00
04-23-2015, 20:29
Xaxaxa да обаче тя си има бмв така че не става xaxa :D