PDA

View Full Version : Обаркан съм



Defying the Rules
04-23-2015, 17:30
Здравейте аз съм момче на 15 години от Добрич. Преди да започна с историята си ви казвам, че съм хомосексуален,
за това ако искате да ме се подегравате просто напуснете темата сега и не четете нататак.

Преди около месец и половина правех секс с един от най-добрите си приятели след злоопотреба с алкохол. Това ми
беше първото сериозно напиване в живота. Може да ви звучи апсурдно и нереално, но от дълго време си
мечтаех да го направя с момче и когато се напих просто действах. Няма да навлизам в пордобности, защото не на
всеки му е приятно, но на практика го изнудих да го направим. Все пак, ако не го е искал нямаше да го направи
нали? Като цяло не се получи нищо, но и двамата нямахме опит. Мен ме болеше, а той не знаеше какво да парви.

Испитах голямо облекчение, че най-накрая ми се случи, но и голям срам. Обаче това не беше най-лошото. Няколко
дни по-късно той разказал на останалите ни приятели от компанията. Най-лошото е че имаше нещо като свидетел,
защото когато се случи имаше още едно момче, което се напи по-лошо и от нас и прекара голямата част от времето
повращайки в мивката. Той твърди, че е видял някакви неща които и той не знае дали е видял. Няма да ви казвам
как се пучуствах и как се чуствам все още, подигравките са много жестоки.

Въпреки всичко от тогава го правим редовно, макар че още не се полочава особенно. Много съм объркан, заради това
което ми причини като каза на другите, но го искам искам да съм с него. Мисля че започвам да се влюбвам. Винаги
когато правим секс се чуствам страшно развалнувам и треперя като лист. Той казва, че не е обратен и го прави
само за удоловствие. Това възможно ли е според вас? Не знам как да постапя помогнете ми.

obyrkann
04-23-2015, 18:01
ах ти! хаха Лошо се е получило, чудя се как може да ти харесва с този след като те е издал както и себе си...

sounderror
04-23-2015, 19:54
хахаха да и той пък е един образ.. гошо е гей и аз го е*а , но само той е смешен

KristaY
04-23-2015, 22:56
нз, ама правописът ми докара очна травма .. иначе, пейо е гей, ама не ще да си го признае .. но пък знае, че ти си жената в отношенията ви

Defying the Rules
04-24-2015, 13:40
Извинете за правописа, ще се опитам да е по-добре. В училище по принцип не правя грешки, но сега съм притеснен.

Както казах ми е хубаво с него и затова продължавам, пък и той започва да се сърди, ако му откажа. Вече разбра, че трябва да си мълчи и не казва нищо на никой, но е малко късно за това. Страхувам се за последствията, защото сме в една компаня и не знам какво да правя, объркан съм. Наистина се чувствам страхотно, когато останем само двамата.

SheIsWolf
04-24-2015, 14:26
Научи се да пишеш!

Pug_306
04-27-2015, 08:44
Абе за вас момичета няма ли, че почнахте да се поебавате. Ей за това трябва да се върне казармата в България !!

LadyDi
04-27-2015, 11:20
Сигурно ти е било особено трудно да докараш всички грешки, особено като се има предвид, че не си неграмотен.
Стига с тия измишльотини.

sladura89
04-27-2015, 12:21
Абе за вас момичета няма ли, че почнахте да се поебавате. Ей за това трябва да се върне казармата в България !!
Момичета има, ама не дават! ;)

NomNomNom
04-27-2015, 12:25
А какво правите като останете насаме, целувате ли се?

BlauMeise
04-27-2015, 12:28
Трол

Pug_306
04-27-2015, 12:33
Момичета има, ама не дават! ;)

Хах е като не дават да го карат на ръчни, а не да си ебат дупките :D

sladura89
04-27-2015, 17:37
Хах е като не дават да го карат на ръчни, а не да си ебат дупките :D

Абе на ръчни омръзва, а и не е същото като секса! Макар, че не ги разбирам аз само от жена бих се възбудил! :D

BooBooKitty
04-28-2015, 05:30
Верно са та обаркали :D :D Ако не си трол, (което много не го вярвам) те съветвам да поговорите и да изясните отношенията си.

fitnesspro.bg
04-28-2015, 09:35
любов да има

www.fitnesspro.bg

Defying the Rules
04-28-2015, 11:36
А какво правите като останете насаме, целувате ли се?
Не иска да се целуваме, за да не сме се изпуснели пред другите. Но ми позволява да го целувам по бузите, врата и тялото.

Следващият път ще си поговорим, благодаря за съветите.

Pug_306
04-28-2015, 12:06
Не иска да се целуваме, за да не сме се изпуснели пред другите. Но ми позволява да го целувам по бузите, врата и тялото.

Следващият път ще си поговорим, благодаря за съветите.

Ще повърна, честно !

BooBooKitty
04-28-2015, 21:15
Ще повърна, честно !

Ама първо си хапни лютеница

sladura89
04-29-2015, 00:54
Ама първо си хапни лютеница

Може и майонеза! :D