PDA

View Full Version : Какво да правя



Весела
04-24-2015, 08:28
На 20 съм имам приятел който е на 16 години живееме с него заедно.И почва да ме дразни.Когато се прибере от училище направо пред компютъра си сяда и почва да играе някаква call of duty.Помага много малко когато му кажа Драго можеш ли да измиеш чиниите той почва защооо,трябва ли,и с 300 зора почва да ги мие.Вечерта когато си лягаме иска секс получава го но вечно недоволен от нещо.Допреди няколко дена се прибирам от работа а той е надул музиката на Michael Jackson до небето когато ме видя намали веднага музиката.Някой можели да ми даде съвет не искам да се разделяме много го обичам и той ме обица но не знам какво вече да правя.

SHPAIdURmeN
04-24-2015, 08:58
Валерия, а сега Весела. Следващият път Вяра.

Весела
04-24-2015, 09:00
Валерия, а сега Весела. Следващият път Вяра.


За какво говориш ?

bomar00
04-24-2015, 09:01
В този форум не очаквай да ти помогнат този форум е само за обиди някой си напише проблема и му казват трол и куп други обиди

SHPAIdURmeN
04-24-2015, 09:05
В този форум не очаквай да ти помогнат този форум е само за обиди някой си напише проблема и му казват трол и куп други обиди

Като си толкова примерен поне да я беше съветвал нещо по темата.

bomar00
04-24-2015, 09:38
На твое място бих го заплашила че ще се разделим ако така продължи и ще видиш как ще почне да чисти да готви всичко

Но едно ми е чудно неговите родители как са го пуснали да живее с 20 годишна незнам