PDA

View Full Version : Точка вика



SHPAIdURmeN
04-24-2015, 08:54
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/575304-%D0%92-%D1%82%D0%B0%D0%B7%D0%B8-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0 , каква точка е, след като ония спамерчета продължават и продължават, а вие нищо не правите. Да, заключехте я тази тема ами останалите ?

Azoria
04-24-2015, 20:34
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/575357-%D1%81%D0%B8%D0%BD%D1%8A-%D0%BC%D0%B8-%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BD%D 0%B8%D0%BA

Аз се чудя тази защо я затвориха. Да, тролска е, но пак можеше да се развие интересно и да е полезна. Иначе почти всяка тема е чат на редовните потребители, когато се регистрирах банваха за спам, сега е бозичка форума. Ако тръгнат да заключват всяка заспамена тема - няма да има теми. Ако тръгнат да банват всеки спамер - няма да има потребители. ;D Изпуснат му е края вече.

anonymous908491
04-24-2015, 20:38
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/575357-%D1%81%D0%B8%D0%BD%D1%8A-%D0%BC%D0%B8-%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BD%D 0%B8%D0%BA

Аз се чудя тази защо я затвориха.

Тъкмо щях да отговарям на номном в нея, но палавницата се оправда, че не позволявал копи/пейст, сякаш почти всичко тук не е такова.

Niakoitam
04-24-2015, 20:47
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/575357-%D1%81%D0%B8%D0%BD%D1%8A-%D0%BC%D0%B8-%D0%B5-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BD%D 0%B8%D0%BA

Аз се чудя тази защо я затвориха. Да, тролска е, но пак можеше да се развие интересно и да е полезна. Иначе почти всяка тема е чат на редовните потребители, когато се регистрирах банваха за спам, сега е бозичка форума. Ако тръгнат да заключват всяка заспамена тема - няма да има теми. Ако тръгнат да банват всеки спамер - няма да има потребители. ;D Изпуснат му е края вече.

Да,като имаш предвид,че напоследък дори и модераторите липсват или дори спамят вкупом с другите потребители...кой да дава пример. :) Никога не съм бил за модераторо-администраторския диктат,но това е вече леко разпасана команда положението в тоя форум. :)

kalpazanka
04-25-2015, 07:29
Да сте обърнали така случайно внимание, че сме трима човека на кръст от модераторския екип? Лейди, димитър-ак и аз? М? А така случайно да подозирате, че ходим на работа и имаме и други задължения, различни от тези да вкарваме шайка сополиви лешпери в правия път и да получаваме за тва бонус псувни на лични?!

anonymous908491
04-25-2015, 07:38
сополиви лешпери

Митко ще ти се разсърди

SHPAIdURmeN
04-25-2015, 07:47
Да сте обърнали така случайно внимание, че сме трима човека на кръст от модераторския екип? Лейди, димитър-ак и аз? М? А така случайно да подозирате, че ходим на работа и имаме и други задължения, различни от тези да вкарваме шайка сополиви лешпери в правия път и да получаваме за тва бонус псувни на лични?!

Ами вярвам, че все има някои хора със достатъчно свободно време, за да се занимават с това, които бихте могли да присъедините към екипа ви.

kalpazanka
04-25-2015, 07:53
Или си много ненаблюдателен, или си много наивен.

SHPAIdURmeN
04-25-2015, 07:55
Или си много ненаблюдателен, или си много наивен.
Обясни ?

kalpazanka
04-25-2015, 07:56
Кога последно видя администратор на линия?

SHPAIdURmeN
04-25-2015, 08:00
Кога последно видя администратор на линия?

Благодаря !

Niakoitam
04-25-2015, 08:55
Да сте обърнали така случайно внимание, че сме трима човека на кръст от модераторския екип? Лейди, димитър-ак и аз? М? А така случайно да подозирате, че ходим на работа и имаме и други задължения, различни от тези да вкарваме шайка сополиви лешпери в правия път и да получаваме за тва бонус псувни на лични?!

Аз съм забелязал,че от екипа ви от трима модератори както го изкарваш Лейдито почти не се вясва напоследък,а ти и Димитър,ако не го бъркам с друг Димитър,защото като че ли и той не се вясва често поддържате с разни свои мнения и подпомагате доразвиването на спама.Иначе има ли желание има и начин както често обичат да казват в тоя форум.Дори и да не се сяда на компютъра.Хваща се един смартфон в близост до свободен рутер(чак пък и рутери да си нямате вкъщи,при положение,че сега дори хора дето си нямат кой знае каква идея от компютри вече имат,а един хубав TP Link е от порядъка на 50-60 лева,едни средно скъпи обувки са това,не е кой знае колко),та влиза се от смартфона през рутера в интернет в съответния сайт и се попочиства.Или вие държите на приятелството с "шайката сополиви лешпери"?


Кога последно видя администратор на линия?

Да това определено потвърди съмненията,които ги имах,че тоя сайт е вече умрял,неподдържащ се и изоставен на произвла на съдбата и е оставен на саморазпад и чат на разните предимно по стари потребители с хиляди различни профили влизащи в него предимно от носталгия по времето,когато сайта разцъвтяваше,които евентуално да не вземат да се изгонят и сайта да умре тотално и официално.:)

kalpazanka
04-25-2015, 09:00
Аз съм забелязал,че от екипа ви от трима модератори както го изкарваш Лейдито почти не се вясва напоследък,а ти и Димитър,ако не го бъркам с друг Димитър,защото като че ли и той не се вясва често поддържате с разни свои мнения и подпомагате доразвиването на спама.Иначе има ли желание има и начин както често обичат да казват в тоя форум.Дори и да не се сяда на компютъра.Хваща се един смартфон в близост до свободен рутер(чак пък и рутери да си нямате вкъщи,при положение,че сега дори хора дето си нямат кой знае каква идея от компютри вече имат,а един хубав TP Link е от порядъка на 50-60 лева,едни средно скъпи обувки са това,не е кой знае колко),та влиза се от смартфона през рутера в интернет в съответния сайт и се попочиства.Или вие държите на приятелството с "шайката сополиви лешпери"?

Пропускаш нещо важно- ходя на работа. Имам преки задължения. Не става да се покрия до рутера и да ви чистя помиите.

В крайна сметка модераторството не се заплаща и е на доброволни начала. Никой не ме тупа по рамото за това, че отнасях заяждания и псувни на лични, след като съм заключила тема или съм сложила бан.
Преди пищяхте, че ви държим изкъсо, сега, като сме му отпуснали/изтървали края, пак мрънкате.
В крайна сметка сте големи хора, предполага се и възпитани, би трябвало сами да знаете да си сложите спирачки. Това важи не само за форума, а и за реалния живот.

NomNomNom
04-25-2015, 09:19
Аз съм забелязал,че от екипа ви от трима модератори както го изкарваш Лейдито почти не се вясва напоследък,а ти и Димитър,ако не го бъркам с друг Димитър,защото като че ли и той не се вясва често поддържате с разни свои мнения и подпомагате доразвиването на спама.Иначе има ли желание има и начин както често обичат да казват в тоя форум.Дори и да не се сяда на компютъра.Хваща се един смартфон в близост до свободен рутер(чак пък и рутери да си нямате вкъщи,при положение,че сега дори хора дето си нямат кой знае каква идея от компютри вече имат,а един хубав TP Link е от порядъка на 50-60 лева,едни средно скъпи обувки са това,не е кой знае колко),та влиза се от смартфона през рутера в интернет в съответния сайт и се попочиства.Или вие държите на приятелството с "шайката сополиви лешпери"?



Да това определено потвърди съмненията,които ги имах,че тоя сайт е вече умрял,неподдържащ се и изоставен на произвла на съдбата и е оставен на саморазпад и чат на разните предимно по стари потребители с хиляди различни профили влизащи в него предимно от носталгия по времето,когато сайта разцъвтяваше,които евентуално да не вземат да се изгонят и сайта да умре тотално и официално.:)

Това си е грижа на инвестор бг, не е като да нямат пари да извадят, ако им дреме точно за този форум.

Niakoitam
04-25-2015, 09:43
Пропускаш нещо важно- ходя на работа. Имам преки задължения. Не става да се покрия до рутера и да ви чистя помиите.

В крайна сметка модераторството не се заплаща и е на доброволни начала. Никой не ме тупа по рамото за това, че отнасях заяждания и псувни на лични, след като съм заключила тема или съм сложила бан.
Преди пищяхте, че ви държим изкъсо, сега, като сме му отпуснали/изтървали края, пак мрънкате.
В крайна сметка сте големи хора, предполага се и възпитани, би трябвало сами да знаете да си сложите спирачки. Това важи не само за форума, а и за реалния живот.

Във вас рутери нямате ли? Излягаш се блаженно на леглото и няма да ти отнема много време.Форума не е толкова огромен и не се пишат по 100 теми в час особено напоследък.Друг е въпроса,че попринцип разделите Любов и Секс са като че ли най-посещаваните раздели. И да, казах го и в темата за как се чувствате. Иначе аз както казах и там никога не съм бил за тоталитаризма във форумите и голямото шефстване,защото имаш няколко бутончета в повече от другите.Нека да има малко спам,не е лошо,но от ИСТИНКИ потребители,а не от някакви тъпи фейкове оставени едвали не да си щъкат тук за да правят фалшива посещаемост трупайки пари от реклами на гърба на собствениците на сайта с тъпите си теми. Споменах един сайт,в който влизам,а именно българския подфорум на сайта skyscrapersity.com. Това е сайт за коментари и снимки на бъдещи и в момента строящи се инфраструктурни обекти както понякога и за готови.Там има един модератор наречен JloKyM, не знам дали му плащат,но той за мен леко се престарава.Види ли малко спам до един ден всичко изчезва или е преместено в тема,в която е позволен повече спам,а другите седят чисти.И неговото не го приемам,защото се държи малко като диктатор и не дава човек да си изкаже противоположното на неговото мнение.Но ако имаш желание може да пообмените малко опит с него.Да сте малко по-демократични просто във всеки раздел слагате по една тема за виртуални дришни и всички виртуални дришни накрая на деня минимум да биват преместени в нея и така.Фейк профилите предполагам си имате начин да ги разбирате.Те са абсолютно ненужни.Смотаните фейк теми също.Ако някой се престарава и въпреки,че усилено му ги триете той продължава да бълва,нови и нови,ами банването го.Все някога ще го заболят пръстите да си прави нови регистрации.Разбира се ако както казах тези фейк профили и фейк теми не се държат напълно целенасочено за да провокират мнения трупайки рейтинг за трупаните мнения в сайта. Но пък ако сайта е оставен на самотен на право си го кажете да не се самозалъгваме.Като ни стане скучно,да си пускаме тролски теми,да се храним другите произволно избрани от нас потребители и да обърнат форум в някакъв спамаджийски чат изобщо невзимайки го насериозно и нещата,които се пишат в него да са си просто за убиване на скуката...:) Просто си нямате на идея сигурно колко нормални хора е отблъснал тоя форум напоследък.Щом и на мен започна понякога леко да ми дотъпява в него...:)

И да като последно ще кажа,аз специално мога да съм много серизен човек,но мога и да съм пълна лигня. Зависи от обстоятелствата. :)

Niakoitam
04-25-2015, 09:50
Това си е грижа на инвестор бг, не е като да нямат пари да извадят, ако им дреме точно за този форум.

Да, от както го купиха въпросните инвестор бг и подобно на дата.бг му сложиха "новите по-хубави благини",подобно на датата,на която в момента май раздел Спорт и е най-посещаван,но не както едно време дето след ден не можеше да прочетеш комнентарите написани преди това,а в Раздел Лафче се редяха тема след тема,страница след страница и имаше http ftp после торенти,та подобно на нея и този сайт след направените "благинки" започна да умира малко по малко и все по осезаемо.Нищо,че някоя модераторка преди да пуснат новата визия ми обясняваше как нямало никакъв начин да последват аплоато на дата.бг. Е,последваха го,че и ги изпредвариха.Там поне отвреме навреме модерират и сега. :)

И изобщо не ми е ясно каква е тази политика по убиването на български сайтове или сайтове дето пише на български в тях и тенденция ли е това?.Тези дни например показаха много ясно,че имат намеренеи например и OLX бивш продавалник,да го съсипят и унищожат напълно.

kalpazanka
04-25-2015, 10:20
Във вас рутери нямате ли? Излягаш се блаженно на леглото и няма да ти отнема много време.

Мда, аз не пера, не пазарувам, не готвя, не ям, не спя, не пишкам, "намествам чакри и отварям трето око", както се беше изразил колега модератор. Нямам нужда от пътувания, щото съм модератор доброволно. Че и титлата няма кой да ми свали.

anonymous908491
04-25-2015, 10:25
Там поне отвреме навреме модерират и сега.

Малко известен факт за дата.бг е, че там модераторите са семейство, в буквалния смисъл.
А всеизвесните факти са, че са семейство от бавноразвиващи се. Не им плащат да са модератори, но си докарват пари като платени тролове от Герб.

Niakoitam
04-25-2015, 10:46
Мда, аз не пера, не пазарувам, не готвя, не ям, не спя, не пишкам, "намествам чакри и отварям трето око", както се беше изразил колега модератор. Нямам нужда от пътувания, щото съм модератор доброволно. Че и титлата няма кой да ми свали.

Значи казваш вършиш всичко това до към 00:00 примерно,а след това лягаш и заспиваш аламинутно.Кажи си просто,че си последния мохакин от "властта на форума",който и той вече е вдигнал ръце и е оставил форума да си "умре спокойно и без много мъки". Само до онзи ден Номката обясняваше разпалено и Пантерата и пригласяше как ако си имал желание имало и начин, а тя учела английски по време на обучението си пък и на работата си,че даже и когато била на екскурзия едвали не като си разговаряла сама.Та в тоя ред на мисли при вас явно просто липсва желанието и още повече мотивацията при гледката на саморазпадащия се форум.Другото са просто оправдания.Онзи форум дето го споменах като цяло мисля,че е доста по-голям от този,хората там са предимно на възраст,а не тинеджъри,и вярно,че не щъкам много по разделите и съм си харесал само няколко темички,но администратори там поне в български подфорум не съм забелязвал,а модератор като че ли съм виждал само един.Този който споменах.Както казах строг е повече от нужната търпимост,но явно успява и сам да се справя.Преди да ме банне два пъти ми спомена накратко казано,че му била много наголемяла работата,защото от 2009та бил модератор там. :)


Малко известен факт за дата.бг е, че там модераторите са семейство, в буквалния смисъл.
А всеизвесните факти са, че са семейство от бавноразвиващи се. Не им плащат да са модератори, но си докарват пари като платени тролове от Герб.

Аааа не разбирам,но пък ако ти си писал там от позицията на някакъв Путлерски както казват там трол,идеално разбирам защо са те баннали и им правя евала...:D Ако е така, за такива като теб има сайтове като например твърдо русофилския Vesti.bg :)

Mr. Charrington
04-25-2015, 10:51
Не мохакин, а мохикан.

kalpazanka
04-25-2015, 10:54
Niakoitam, ти от тая планета ли си? Наясно ли си, че не работя на твърдо работно време от 8 до 5, а работя и нощем, и събота и неделя?!
Сега светва ли ти що се появявам спорадично? Щото все пак и аз трябва да уча, и то на език, който не ми е майчин. И паралелно ми върви и теорията на български, за да не ми бягат понятията на родния ми език. И чета художествена литература на български, за да не го закъсвам с правопис и пунктуация. И да не се оправдавам, че пиша с грешки, щото, видиш ли, съм в чужбина.

Mr. Charrington
04-25-2015, 10:57
Никой не обича да бъде критикуван.

kalpazanka
04-25-2015, 10:59
Отстрани винаги е лесно.

Lilanda
04-25-2015, 11:02
Не че нещо, Някойтам, ама както калпазанка сама каза, тя не получава и стотинка от модераторстването на този форум. Щом Инвестор не искат да се занимават с него, защо тя да си прави труда? Форумът е на самотек от много отдавна, ти ако го осъзнаваш чак сега, си е твой проблем.

skate
04-25-2015, 11:04
Банвай ги наред всичките спамери като мен и си чети само смислените мнения...чиста работа.

anonymous908491
04-25-2015, 11:05
И чета художествена литература на български

'50 нюанса сиво' не бих го определил като художествена литература.


за да не го закъсвам с правопис и пунктуация.


https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10639717_10203033353256829_7179504433836976285_n.j pg?oh=518892e16379729918150dd8476946a5&oe=559E3A2E

ЗаболЕ ли те ?

Хал Алкохоло
04-25-2015, 11:05
Не се занимавайте с глупости, а се присъединете към ордите на моите горди докърки, за да си върнем Сралски Чертог!

kalpazanka
04-25-2015, 11:10
'50 нюанса сиво' не бих го определил като художествена литература.

https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10639717_10203033353256829_7179504433836976285_n.j pg?oh=518892e16379729918150dd8476946a5&oe=559E3A2E

NomNomNom
04-25-2015, 11:10
Аз направо не мога да повярвам, че някой се наема да обвинява когото и да е, това е форум, няма кой да следи кой кого обидил, наспамил, нахейтил - така е и навън, големи хора сме.
Докато плюете държавата, ръководството, модераторството, ще е така :д никой на никого не е длъжен.
+ Промяната идва от вътре навън.

Някойтам, ти сериозно ли, ти плащаш ли си за този форум? Форумът държавен ли е?
Форумът е частен, т.е. никой няма отговорности и задължения към нас, ако не си плащаме.

Толкова.
Уважение към модераторите някой показал ли е? Не стига, че не им плащат, ами и хейт да отнасят - ти с такава работа би ли се занимавал, защото аз не.

Не ми го побира акъла как изобщо някой скача срещу модераторите, оплачете се в инвестор, или си направете собствен форум.

Niakoitam
04-25-2015, 11:14
Niakoitam, ти от тая планета ли си? Наясно ли си, че не работя на твърдо работно време от 8 до 5, а работя и нощем, и събота и неделя?!
Сега светва ли ти що се появявам спорадично? Щото все пак и аз трябва да уча, и то на език, който не ми е майчин. И паралелно ми върви и теорията на български, за да не ми бягат понятията на родния ми език. И чета художествена литература на български, за да не го закъсвам с правопис и пунктуация. И да не се оправдавам, че пиша с грешки, щото, видиш ли, съм в чужбина.

Да бе,то защото трябва да модерираш под точно определен час и не трябва да изпуснеш не минута,а секудна. И критиката ми не я приемай лично към теб.Ти все пак не си единствената модераторка та за всичко да се грижиш пък даже и влизала най-често.Друг е въпроса вече, че щом имаш време да влизаш отвреме навреме значи все пак имаш време и да позачистваш. Но щом тоя форум е останал без екип,а само с потребители...ами направо си го кажете в очите на хората.Ще се радвам да си "сера" на воля в него,когато си ми скимне.А ако някой от екипа в такъв случай реши,че му се върши тази работа и реши да ми го кара реваншистки заради написаното в момента от мен ще се ядосам вече и ще си направя един куп профили като много други тук и ще му направя егати и "кендзнята" тогава.


Отстрани винаги е лесно.

Каква ирония обаче. Все разбира,че на чужд гръб и сто тояги са малко,когато опре до неговия гръб.Така е и в реалността.Но иначе,когато някой човек каже на друг да изпълни нещо давайки му един тон примери от своя живот и той не го направи следва сърдене и отричане от него. Заклеймяване как само хленчел и нищо не правел за да промени ситуацията.Колко салбохарактерен бил той. И т.н. и т.н. Ето такива сме ние хората даже и в реалността.В това число разбира се не изключвам и себе си. :)

Niakoitam
04-25-2015, 11:23
Не че нещо, Някойтам, ама както калпазанка сама каза, тя не получава и стотинка от модераторстването на този форум. Щом Инвестор не искат да се занимават с него, защо тя да си прави труда? Форумът е на самотек от много отдавна, ти ако го осъзнаваш чак сега, си е твой проблем.

Не,просто последния/ните месец/и започна доста яко да си личи.Преди поне малко от малко се прикриваше.


Аз направо не мога да повярвам, че някой се наема да обвинява когото и да е, това е форум, няма кой да следи кой кого обидил, наспамил, нахейтил - така е и навън, големи хора сме.
Докато плюете държавата, ръководството, модераторството, ще е така :д никой на никого не е длъжен.
+ Промяната идва от вътре навън.

Някойтам, ти сериозно ли, ти плащаш ли си за този форум? Форумът държавен ли е?
Форумът е частен, т.е. никой няма отговорности и задължения към нас, ако не си плащаме.

Толкова.
Уважение към модераторите някой показал ли е? Не стига, че не им плащат, ами и хейт да отнасят - ти с такава работа би ли се занимавал, защото аз не.

Не ми го побира акъла как изобщо някой скача срещу модераторите, оплачете се в инвестор, или си направете собствен форум.

Точно ти като IT пециалист е малко вероятно да не знаеш,че и аз плащам и ти и всеки един потребител.Безплатен обяд няма даже и в интернет. Е, не директно от джобовете си,но индиректно чрез посещаемостта си.Колкото по посещаван е един сайт толкова по-скъпо се плаща за рекламите в него ала оня тъп банер дето излизаше на всяка отворена страница във форума наскоро.Та точно и това ме навежда на мисълта,че тия купища тролове пишещи все по тъпи и шизофренични теми се оставят съвсем умишлено,за да изглежда сайта много по посещаван отколкото всъщност е без да се влага и стотинка повече в него.

А иначе промяната няма как да дойде от отвътре в мен например ако аз си пиша като едно нормално и културно потребителче и се излеят 100 трола да залеят форума с тъпотии или ако съм постнал тема да ми я направят на лайно...

anonymous708973
04-25-2015, 11:29
Някойтам, когато защитаваш тезата с "има ли желание, има и начин", бъди готов да дадеш пример първо със собствения си живот. Защото точно ти копче не можеш да кажеш по тази тема - всяко нещо се разтяга, опъва, превръща в голям проблем, съдбата била решила 2 години да не се видите с някоя си там, честно ли държиш сметка?

Ебаааси наглите, честно. Ми, нямате угодия, да. Какво искате? Да седне да чисти пост по пост след галакси, дето сипе лайна във всяка тема? Как пък не. Ама ако я банне директно, излиза лошата, нали. Я се стегнете, хора на по 20+ години имате нужда да ви се каже кога просто прекалявате и трябва да минете на лично ли? И баш уж сериозни потребители превръщат темите в кенеф, повръща ми се като чета "о, ама на сватбата ще ме поканите ли", "да, даже кума ще си", "о, ама защо не ми запази парче от тортата"... буквално ми се повръща, ама ако бях аз, щяхте да писнете как много си позволявам да банвам и се мисля за шефка. Големи хора сте, поемете отговорност. Както чистите у вас, погрижете се и тук да ви е чистичко.

Corb1225
04-25-2015, 11:29
А иначе промяната няма как да дойде от отвътре в мен например ако аз си пиша като едно нормално и културно потребителче и се излеят 100 трола да залеят форума с тъпотии или ако съм постнал тема да ми я направят на лайно...
Троловете съществуват главно заради хора като теб. Мисли си квото искаш.

anonymous708973
04-25-2015, 11:31
А иначе промяната няма как да дойде от отвътре в мен например ако аз си пиша като едно нормално и културно потребителче и се излеят 100 трола да залеят форума с тъпотии или ако съм постнал тема да ми я направят на лайно...

Бе, сигурно съм много иновативна, ама пробвал ли си да им напишеш едно лично съобщение и да ги помолиш да не ти оспамват темата... примерно така?

NomNomNom
04-25-2015, 11:32
Не,просто последния/ните месец/и започна доста яко да си личи.Преди поне малко от малко се прикриваше.



Точно ти като IT пециалист е малко вероятно да не знаеш,че и аз плащам и ти и всеки един потребител.Безплатен обяд няма даже и в интернет. Е, не директно от джобовете си,но индиректно чрез посещаемостта си.Колкото по посещаван е един сайт толкова по-скъпо се плаща за рекламите в него ала оня тъп банер дето излизаше на всяка отворена страница във форума наскоро.Та точно и това ме навежда на мисълта,че тия купища тролове пишещи все по тъпи и шизофренични теми се оставят съвсем умишлено,за да изглежда сайта много по посещаван отколкото всъщност е без да се влага и стотинка повече в него.

А иначе промяната няма как да дойде от отвътре в мен например ако аз си пиша като едно нормално и културно потребителче и се излеят 100 трола да залеят форума с тъпотии или ако съм постнал тема да ми я направят на лайно...

Като IT специалист, освен това, знам и как да си сложа ад-блокер, и също, че никъде не е подписан договор, че ти или аз,или някой друг, трябва да получава специфична услуга срещу брой импресии.

Безплатно ти се позволява да ползваш форум, за който се плаща определен брой пари за хостинг и техническа поддръжка, плаща се на хората, които пишат статиите - ако не бяха рекламите, каква щеше да е файдата някой да дава пари за нещо, което не му донася никакви приходи?

anonymous908491
04-25-2015, 11:32
И баш уж сериозни потребители превръщат темите в кенеф, повръща ми се като чета "о, ама на сватбата ще ме поканите ли", "да, даже кума ще си", "о, ама защо не ми запази парче от тортата"... буквално ми се повръща, ама ако бях аз, щяхте да писнете как много си позволявам да банвам и се мисля за шефка. Големи хора сте, поемете отговорност. К

По-интересно ми е да чета за твоя живот, прати много поздрави на сестра ти, голяма сладурана е.

dreamwalker
04-25-2015, 11:34
По-интересно ми е да чета за твоя живот, прати много поздрави на сестра ти, голяма сладурана е.

Да, майка ѝ също е.

Lilanda
04-25-2015, 11:35
Каква ирония обаче. Все разбира,че на чужд гръб и сто тояги са малко,когато опре до неговия гръб.Така е и в реалността.Но иначе,когато някой човек каже на друг да изпълни нещо давайки му един тон примери от своя живот и той не го направи следва сърдене и отричане от него. Заклеймяване как само хленчел и нищо не правел за да промени ситуацията.Колко салбохарактерен бил той. И т.н. и т.н. Ето такива сме ние хората даже и в реалността.В това число разбира се не изключвам и себе си. :)
Само аз ли не видях да даваш пример от твоя личен живот? о.о До тук бяха само нападки, пример с Номи и Пантерката ии..мисля, че е това. Моля ти се цитирай ми примера от твоя живот, че нещо не го видях.

galaxy29
04-25-2015, 11:37
пхахахах, абе я го духайте някойтам и другите малоумници като него
в училище сиг сте тичали при учителите да се оплачете, че съседчето ви преписва и студ му чай не е чай..

anonymous908491
04-25-2015, 11:38
Само аз ли не видях да даваш пример от твоя личен живот? о.о До тук бяха само нападки, пример с Номи и Пантерката ии..мисля, че е това. Моля ти се цитирай ми примера от твоя живот, че нещо не го видях.

https://www.youtube.com/watch?v=y8EEQrZBKoc

закачам се

Lilanda
04-25-2015, 11:39
https://www.youtube.com/watch?v=y8EEQrZBKoc

закачам се
Ами откачи се тогава. :?

:lol:

Corb1225
04-25-2015, 11:42
Аз съм "за" форумния произвол, обаче искам да кажа, че тоя dimitar_ak е някъв неадекватен. Вдига теми на по 4 години за тъпото си сиртаки, вместо да свърши някаква работа.

anonymous908491
04-25-2015, 11:44
Ами откачи се тогава. :?


https://www.youtube.com/watch?v=wCjSdpzboBg

мяу

Lilanda
04-25-2015, 11:46
https://www.youtube.com/watch?v=wCjSdpzboBg

мяу
Ако ще спамим, поне ми препоръчай някой филм, че съм болна и сама вкъщи. ;с

galaxy29
04-25-2015, 11:46
обаче искам да кажа, че тоя dimitar_ak е някъв неадекватен. Вдига теми на по 4 години за тъпото си сиртаки, вместо да свърши някаква работа.
ахахахха, нали

anonymous908491
04-25-2015, 11:48
Ако ще спамим, поне ми препоръчай някой филм, че съм болна и сама вкъщи. ;с

Какво ти се гледа ?

Niakoitam
04-25-2015, 11:49
Някойтам, когато защитаваш тезата с "има ли желание, има и начин", бъди готов да дадеш пример първо със собствения си живот. Защото точно ти копче не можеш да кажеш по тази тема - всяко нещо се разтяга, опъва, превръща в голям проблем, съдбата била решила 2 години да не се видите с някоя си там, честно ли държиш сметка?

Ебаааси наглите, честно. Ми, нямате угодия, да. Какво искате? Да седне да чисти пост по пост след галакси, дето сипе лайна във всяка тема? Как пък не. Ама ако я банне директно, излиза лошата, нали. Я се стегнете, хора на по 20+ години имате нужда да ви се каже кога просто прекалявате и трябва да минете на лично ли? И баш уж сериозни потребители превръщат темите в кенеф, повръща ми се като чета "о, ама на сватбата ще ме поканите ли", "да, даже кума ще си", "о, ама защо не ми запази парче от тортата"... буквално ми се повръща, ама ако бях аз, щяхте да писнете как много си позволявам да банвам и се мисля за шефка. Големи хора сте, поемете отговорност. Както чистите у вас, погрижете се и тук да ви е чистичко.

Не не я защитавам на 100% и даже мисля,че е леко лицемерна и гледана най-вече през собствена призма на някого си.Аз съм Убеден,че и на теб колкото и да ти харесва и при теб има неща,за които само като си помислиш изгубваш всякаква мотивация и/или ти се подгъват крачката. Айде нема нужда да ми обясняваш какъв свръх човек си и как ако имаш желание освен,че ще направиш всичко възможно за възможните неща,само защото имаш желанието ще намериш начин да върнеш някой умрял в реалността ти,да полетиш в Космоса само по дрехи,пък ако имаш желание може и да властваш над Света. И т.н.Често мотивацията,а не желанието е по-важна.А тя идва от собствения ти живот,от страховете,от преживяното и пътя,който си извървял.А не защото някой друг ти бил казал колко си зле ако не го направиш и би ти теглил майната.Другия си е друг,ти си си ти.Затова и например някои са вярващи християни,мюсюлмани,будист и. Има и прекалено вярващи (изгуби ми се думата) и изобщо не вярващи.Друг е въпроса,че ние често обичаме по възможност да си налагаме предимно нашите виждания и нашия живот на другите.Но се отклоних от фокуса на темата като цяло.

Иначе демократичното модериране си има някакви граници.Както казах хайде да не е само в Кофата,но може да се направи по една тема за дришни във всеки раздел и "капака" да седи затворен за да не се "заразяват" другите теми.


Троловете съществуват главно заради хора като теб. Мисли си квото искаш.

Заради мен ли? Чудничко ?!? Защо ли пък тогава преди нямаше тролове.Не е като да не го знам тоя сайт от 2005та година и даже се пишеше анонимно и без регистрации и пак като че ли трудно можеше да се види трол и тролска тема.Първите 4-5-6 години и изобщо до новия дизай откакто бях регистриран също почти не се вясваха такива неща. Чудничко защо? Май не аз съм причината. Не мислиш ли? :)

dreamwalker
04-25-2015, 11:49
Ако ще спамим, поне ми препоръчай някой филм, че съм болна и сама вкъщи. ;с

The Silence of the Lambs.

Lilanda
04-25-2015, 11:53
Какво ти се гледа ?
Нещо сълзливо, в края на филма да имам оправдание за кърпичките около мен. Само не любовно, плс. ;с

galaxy29
04-25-2015, 11:54
ама ко солите по калпазанка и лейди дето са супер свестните бе
ебати смешковците

dreamwalker
04-25-2015, 11:54
Не не я защитавам на 100% и даже мисля,че е леко лицемерна и гледана най-вече през собствена призма на някого си.Аз съм Убеден,че и на теб колкото и да ти харесва и при теб има неща,за които само като си помислиш изгубваш всякаква мотивация и/или ти се подгъват крачката. Айде нема нужда да ми обясняваш какъв свръх човек си и как ако имаш желание освен,че ще направиш всичко възможно за възможните неща,само защото имаш желанието ще намериш начин да върнеш някой умрял в реалността ти,да полетиш в Космоса само по дрехи,пък ако имаш желание може и да властваш над Света. И т.н.Често мотивацията,а не желанието е по-важна.А тя идва от собствения ти живот,от страховете,от преживяното и пътя,който си извървял.А не защото някой друг ти бил казал колко си зле ако не го направиш и би ти теглил майната.Другия си е друг,ти си си ти.Затова и например някои са вярващи християни,мюсюлмани,будист и. Има и прекалено вярващи (изгуби ми се думата) и изобщо не вярващи.Друг е въпроса,че ние често обичаме по възможност да си налагаме предимно нашите виждания и нашия живот на другите.Но се отклоних от фокуса на темата като цяло.

Иначе демократичното модериране си има някакви граници.Както казах хайде да не е само в Кофата,но може да се направи по една тема за дришни във всеки раздел и "капака" да седи затворен за да не се "заразяват" другите теми.



Заради мен ли? Чудничко ?!? Защо ли пък тогава преди нямаше тролове.Не е като да не го знам тоя сайт от 2005та година и даже се пишеше анонимно и без регистрации и пак като че ли трудно можеше да се види трол и тролска тема.Първите 4-5-6 години и изобщо до новия дизай откакто бях регистриран също почти не се вясваха такива неща. Чудничко защо? Май не аз съм причината. Не мислиш ли? :)

http://25.media.tumblr.com/8b2a7dace6ac3a6bd3b45791f9680c40/tumblr_mjulxfU8YK1rlhbu6o1_500.gif

anonymous708973
04-25-2015, 11:55
По-интересно ми е да чета за твоя живот, прати много поздрави на сестра ти, голяма сладурана е.

Много я знаеш ти, трай си, че на тая тема последния път щях да се разправям с един момък. Не, шегата настрана, суперточното и умно лапе е сестра ми.
А по повод майка - видяхме се в Мюнхен и бяхме в типичната немска бирария и една супертактична едрогърдеста баварка чу как се обръщам към майка ми, та тръгна да обяснява как не било възможно, със сигурност това било сестра ми... абе, явно на 16 ме била родила :D Майка се чудеше дали да е поласкана или обидена 8-)

Хаха, номи, и аз имам ад блокер, преродих се!

Niakoitam
04-25-2015, 11:56
Само аз ли не видях да даваш пример от твоя личен живот? о.о До тук бяха само нападки, пример с Номи и Пантерката ии..мисля, че е това. Моля ти се цитирай ми примера от твоя живот, че нещо не го видях.

Прочети ми следващия пост.Не бързай толкова.Няма и да дам пример с моя живот,защото....казах защо.Хайде да не се нападаме ако искаш,че и аз мога да съм лош :)


пхахахах, абе я го духайте някойтам и другите малоумници като него
в училище сиг сте тичали при учителите да се оплачете, че съседчето ви преписва и студ му чай не е чай..

Ти на мен може да ми го духнеш и да ми се оплачеш пред микрофончето ако искаш,аз на теб няма на какво да ти духам.Най-много някоя шпакличка мога да ти направя. :D
Иначе ако си готина бих ти пребарал с удоволствие и циците. :D

galaxy29
04-25-2015, 11:56
Нещо сълзливо, в края на филма да имам оправдание за кърпичките около мен. Само не любовно, плс. ;с
ами ко др сълзливо ;/ ... порно ли

dreamwalker
04-25-2015, 11:57
Прочети ми следващия пост.Не бързай толкова.Няма и да дам пример с моя живот,защото....казах защо.Хайде да не се нападаме ако искаш,че и аз мога да съм лош :)



Ти на мен може да ми го духнеш и да ми се оплачеш пред микрофончето ако искаш,аз на теб няма на какво да ти духам.Най-много някоя шпакличка мога да ти направя. :D
Иначе ако си готина бих ти пребарал с удоволствие и циците. :D

Когато започнеш да говориш за живота си, не можеш да спреш, така че по-добре не започвай.

anonymous708973
04-25-2015, 11:58
Не не я защитавам на 100% и даже мисля,че е леко лицемерна и гледана най-вече през собствена призма на някого си.Аз съм Убеден,че и на теб колкото и да ти харесва и при теб има неща,за които само като си помислиш изгубваш всякаква мотивация и/или ти се подгъват крачката. Айде нема нужда да ми обясняваш какъв свръх човек си и как ако имаш желание освен,че ще направиш всичко възможно за възможните неща,само защото имаш желанието ще намериш начин да върнеш някой умрял в реалността ти,да полетиш в Космоса само по дрехи,пък ако имаш желание може и да властваш над Света. И т.н.Често мотивацията...

Не ми говори за мотивация, кажи-речи всеки ден ми се налага да я търся и намирам. Да, и на мен има неща, които не ми се правят, ама познай от кое има по-голяма полза - аз да си взема изпитите като хората (примерно) или калпазанка перманентно да чисти лайна във форума. Точно в тия моменти се разбира дали си силен или си мекотело. Биеш си два шамара и го правиш нещото, защото има смисъл и перманентното ти настроение няма никакво значение. В момента съм с някакво зловещо главоболие, такова не съм имала никога, ще ми се пръсне главата. Няма как да уча. Обаче все трябва да се върши нещо, та ще е домакинска работа. Дали ми се мие баня, бърше прах и мие под? Ами, никак, ама трябва да се свърши, щото като почне пак седмицата, няма кога да го захвана това. Пия кафе - по принцип от това ми минава, изпих 2 аналгина и ибупрофен, още не ми е минало, но започвам. Мотивация... еми, създаваш си я, какво да ти кажа.

И престани да даваш екстремни примери, сам си подкопаваш тезата.

Niakoitam
04-25-2015, 11:59
Когато започнеш да говориш за живота си, не можеш да спреш, така че по-добре не започвай.

Ти първо се покажи коя си вдействителност и разкажи за твоя живот пък след точва чак се интересувай от моя. :)

Lilanda
04-25-2015, 12:00
ами ко др сълзливо ;/ ... порно ли
Е, как? На The party never stops съм ревала като новородено, пък любовната нишка почти я няма.

dreamwalker
04-25-2015, 12:00
Ти първо се покажи коя си вдействителност и разкажи за твоя живот пък след точва чак се интересувай от моя. :)

Кой е казал, че се интересувам.

Lilanda
04-25-2015, 12:01
ама познай от кое има по-голяма полза - аз да си взема изпитите като хората или калпазанка перманентно да чисти лайна във форума.
++++++++++++++++++++++

Niakoitam
04-25-2015, 12:01
Не ми говори за мотивация, кажи-речи всеки ден ми се налага да я търся и намирам. Да, и на мен има неща, които не ми се правят, ама познай от кое има по-голяма полза - аз да си взема изпитите като хората или калпазанка перманентно да чисти лайна във форума. Точно в тия моменти се разбира дали си силен или си мекотело. Биеш си два шамара и го правиш нещото, защото има смисъл и перманентното ти настроение няма никакво значение.
И престани да даваш екстремни примери, сам си подкопаваш тезата.

Тъй да е госпожице...машина. :D Само и да не познавах хора дето по принцип на теория са много силни,но хайде де. :)

anonymous908491
04-25-2015, 12:01
Нещо сълзливо, в края на филма да имам оправдание за кърпичките около мен. Само не любовно, плс. ;с

Аз плача от кофти сценарий, некадърни актьори и загубено време, при теб не знам как е, но със сигурност не мога да ти дам идея за такъв филм.

Много я знаеш ти, трай си, че на тая тема последния път щях да се разправям с един момък. Не, шегата настрана, суперточното и умно лапе е сестра ми.
Напълно сериозно го казах, мнението ми за теб е напълно различно от това, което мисля за сестра ти.


Не е като да не го знам тоя сайт от 2005та година
А аз за първи път влязох в интернет през 2010, дано не е заразно, че не искам да се превърна в теб.

galaxy29
04-25-2015, 12:02
някойтам ходи си споделяй малоумните чаршафи а и тея на леглото с надуваемата кукла

Niakoitam
04-25-2015, 12:03
Кой е казал, че се интересувам.

Аааа не просто ме цитира та така ми се стори. Заблудил съм се просто значи... :)

dreamwalker
04-25-2015, 12:05
Аааа не просто ме цитира та така ми се стори. Заблудил съм се просто значи... :)

Много си заблуден.

anonymous708973
04-25-2015, 12:05
Аз плача от кофти сценарий, некадърни актьори и загубено време, при теб не знам как е, но със сигурност не мога да ти дам идея за такъв филм.

Напълно сериозно го казах, мнението ми за теб е напълно различно от това, което мисля за сестра ти.


А аз за първи път влязох в интернет през 2010, дано не е заразно, че не искам да се превърна в теб.

Как по-точно имаш мнение за някого, без да си разменил една приказка с него?
Безкрайно много си приличаме иначе с дребната... която е по-висока от мен, ама айде.

dreamwalker
04-25-2015, 12:06
Как по-точно имаш мнение за някого, без да си разменил една приказка с него?

Столкъри, чадо.

П.П. Аз любезно се отграничавам от тях.

anonymous908491
04-25-2015, 12:06
Е, как? На The party never stops съм ревала като новородено, пък любовната нишка почти я няма.

http://www.teenproblem.net/a/6-lubopitno/46462-smart-trenirovka-za-ramene/

Има един филм със същата порода куче, който много разревавал, любов в него няма.


Как по-точно имаш мнение за някого, без да си разменил една приказка с него?
Безкрайно много си приличаме иначе с дребната... която е по-висока от мен, ама айде.

По-висока, по-дълги крака, по-стегнато дупе, по-хубави гърди, на мен много не ми трябва, за да се влюбя.

Niakoitam
04-25-2015, 12:06
А аз за първи път влязох в интернет през 2010, дано не е заразно, че не искам да се превърна в теб.

Значи желанието е взаимно. ;)


някойтам ходи си споделяй малоумните чаршафи а и тея на леглото с надуваемата кукла

Забравих си надуваемата кукла в твоето легло.Ще намина довечера да и се порадваме отново. :D

Lilanda
04-25-2015, 12:07
Аааа не просто ме цитира та така ми се стори. Заблудил съм се просто значи... :)
:lol:

Хубаво е да се научиш да четеш. ;с

ПС: Вече се чудя какво ти харесвах преди. То едно свястно мнение няма от теб напоследък бе, само глупости ръсиш...

galaxy29
04-25-2015, 12:07
мда бе сънувай си

Niakoitam
04-25-2015, 12:08
Много си заблуден.

Хората от страната на приказките не знаят какво значи понятието заблуден. :)

Lilanda
04-25-2015, 12:08
http://www.teenproblem.net/a/6-lubopitno/46462-smart-trenirovka-za-ramene/

Има един филм със същата порода куче, който много разревавал, любов в него няма.
Ух, Хачико го знам наизуст вече. Обмислям Black or white в момента, даже май ще го изтегля него.

anonymous708973
04-25-2015, 12:10
http://www.teenproblem.net/a/6-lubopitno/46462-smart-trenirovka-za-ramene/

Има един филм със същата порода куче, който много разревавал, любов в него няма.



По-висока, по-дълги крака, по-стегнато дупе, по-хубави гърди, на мен много не ми трябва, за да се влюбя.

Ахахахахаха, гнусен си, меко казано.
Говорим за друг човек значи.

anonymous908491
04-25-2015, 12:10
Ух, Хачико го знам наизуст вече. Обмислям Black or white в момента, даже май ще го изтегля него.

Дано говориш за този
http://www.imdb.com/title/tt0165643/?ref_=nm_flmg_act_27
а не за Майкъл Джексън


Ахахахахаха, гнусен си, меко казано.
Говорим за друг човек значи.

Мнението ти никой не го интересува, сестра ти може да реши сама.

dreamwalker
04-25-2015, 12:10
Хората от страната на приказките не знаят какво значи понятието заблуден. :)

Нима?

Niakoituk също мислеше така.

И заблуденият се оказа той.

Lilanda
04-25-2015, 12:12
Дано говориш за този
http://www.imdb.com/title/tt0165643/?ref_=nm_flmg_act_27
а не за Майкъл Джексън
Ахаххахахаххахахаххахахах това беше добро. :Д

http://www.imdb.com/title/tt2883434/?ref_=nv_sr_1 Говоря за този всъщност. ;д

Corb1225
04-25-2015, 12:13
Ух, Хачико го знам наизуст вече. Обмислям Black or white в момента, даже май ще го изтегля него.
Гледай Finding Neverland, ако не си. Последно плаках качествено на него. Разправя се за създателя на Питър Пан и Камбанка :lol:.

Niakoitam
04-25-2015, 12:13
:lol:

Хубаво е да се научиш да четеш. ;с

ПС: Вече се чудя какво ти харесвах преди. То едно свястно мнение няма от теб напоследък бе, само глупости ръсиш...

Това са си лично твои проблеми.Не съм умрял да ме харесва някой непознат човек в интернет.Твоите мнения са само високоинтелигентни разбираш ли. Все повече започвам сякаш да разбирам Анархибой и за писаниците му във форума и за отношението му към теб.
Какъвто форума такива и мненията ми в него


мда бе сънувай си

Ще си си сънувам.Няма лошо, и ти ме сънувай. :D

anonymous908491
04-25-2015, 12:15
Ахаххахахаххахахаххахахах това беше добро. :Д

http://www.imdb.com/title/tt2883434/?ref_=nv_sr_1 Говоря за този всъщност. ;д

По-добре гледай моя, интересен е и участват добри актьори.

Lilanda
04-25-2015, 12:15
Гледай Finding Neverland, ако не си. Последно плаках качествено на него. Разправя се за създателя на Питър Пан и Камбанка :lol:.
Разбрах, че имаш фетиш към камбанки, стига си говорил само за това. :Д

Niakoitam
04-25-2015, 12:16
Нима?

Niakoituk също мислеше така.

И заблуденият се оказа той.

Не го познавам тоя...:)

dreamwalker
04-25-2015, 12:16
Гледай Finding Neverland, ако не си. Последно плаках качествено на него. Разправя се за създателя на Питър Пан и Камбанка :lol:.

Идеално. Ще повикам Tinker Bell да го гледаме заедно.

dreamwalker
04-25-2015, 12:16
Не го познавам тоя...:)

:lol:

Corb1225
04-25-2015, 12:17
Разбрах, че имаш фетиш към камбанки, стига си говорил само за това. :Д
Аз? Не.
Тогава гледай Atonement, ама е любовен.

galaxy29
04-25-2015, 12:18
нт, доста кошмари имам напоследък.. та възможо е ;/


лиле, може да гледаш finding neverland, дам, минава за разчувстваш ;/

Lilanda
04-25-2015, 12:30
Аз? Не.
Тогава гледай Atonement, ама е любовен.

Мда, това е по-добро, него ще гледам. Миси. ;3

А ти имаш да ми пишеш едно лично бтл. :Д

anonymous908491
04-25-2015, 12:30
лиле, може да гледаш finding neverland, дам, минава за разчувстваш ;/

Значи и ти се срещу мен, добрем

galaxy29
04-25-2015, 12:32
е нали не искаше любовни.. ;/

anonymous708973
04-25-2015, 12:33
Лин, гледай Kill Bill, ако не си. Тарантино, повече нямам какво да кажа! :))

Corb1225
04-25-2015, 12:33
Мда, това е по-добро, него ще гледам. Миси. ;3

А ти имаш да ми пишеш едно лично бтл. :Д
Лел ти собствено мнение нямаш ли си :/?
Ааа, не знам за кво говориш :D.

anonymous908491
04-25-2015, 12:35
Лин, гледай Kill Bill, ако не си. Тарантино, повече нямам какво да кажа! :))

Кажи филм, който да я разреве, тя това искаше.

anonymous708973
04-25-2015, 12:35
Мнението ти никой не го интересува, сестра ти може да реши сама.

Ако се опре до решаване, значи си меко казано потресаващ на твоите години да се занимаваш с 15-годишни.

anonymous908491
04-25-2015, 12:36
Ако се опре до решаване, значи си меко казано потресаващ на твоите години да се занимаваш с 15-годишни.

Аз ще я изчакам да порасне, ти за нас не се притеснявай.

galaxy29
04-25-2015, 12:36
и schindler's list може ;/

Lilanda
04-25-2015, 12:36
е нали не искаше любовни.. ;/

Този не е толкова любовен май, плюс това е и военен, пък аз съм пристрастна. 8-)

Инче, най-вероятно по-късно ще ми се гледа още нещо, та и него ще си го изтегля. Благодаря и на теб. ;3

едит: И на всички останали също, че пропуснах. :Д

galaxy29
04-25-2015, 12:37
моите значи няма... ;/

Lilanda
04-25-2015, 12:39
моите значи няма... ;/
Тъкмо гледах резюмето на Schindler's list. Той измества този на Ина. 8-)

Ама спрете да ми давате предложения, че ще искам да изгледам всичко и няма да ми остане време да го направя. ;с

anonymous708973
04-25-2015, 12:41
На Шиндлер ще си изплача очите, нали?


Аз ще я изчакам да порасне, ти за нас не се притеснявай.

А, дооообре, няма лошо.

galaxy29
04-25-2015, 12:41
добрем ;/

galaxy29
04-25-2015, 12:42
аз казах,че минават за разчувстващи... не съм преувеличавала, че ще се обезводни -.-

Azoria
04-25-2015, 12:45
'Айде пак на чата! ;D

anonymous908491
04-25-2015, 12:48
аз казах,че минават за разчувстващи... не съм преувеличавала, че ще се обезводни -.-

http://www.blitz.bg/news/article/332984 това ще я разплаче повече

Corb1225
04-25-2015, 12:50
Аз най-много съм плакал на Seven Pounds. Направо като малко дете ревах.

galaxy29
04-25-2015, 12:57
навън е буря... като в душата ми ;/

Niakoitam
04-25-2015, 13:00
нт, доста кошмари имам напоследък.. та възможо е ;/


лиле, може да гледаш finding neverland, дам, минава за разчувстваш ;/

Садо мазо кошмари ?!? :D

Niakoitam
04-25-2015, 13:03
навън е буря... като в душата ми ;/

По здрав:

http://www.vbox7.com/play:5e320ab760

:)

galaxy29
04-25-2015, 13:13
;ДД хубава е мерси, ама аз шеговито го казах.. ;/