PDA

View Full Version : Трева



frozennn
04-24-2015, 12:12
Здравейте. Момче съм на 17г. преди 2 месеца пуших трева беше друсана попринцип пуша трева доста рядко, дръпнах си точно 3 пъти и след около 5 мин изведнъж все едно взех да санувам всичко ми беше забавено и т.н. На следващия ден взе да ми става гадно всичко го чувах по друг начин виеше ми се свят и т.н. След около 4-5 дена се възтанових бях ок но не за дълго около седмица и половина бях добре и после лека полека взех да испадам в едни състояния като чувство за нереалност и за около 10 дена нещата се задалбочиха спрях да излизам като говоря ми ставаше лошо замайваше ми се свят и т.н Ходих на психиатър и той обясних му всичка и диагнозата ми бише остро полиморфно ратроиство исписаха ми риспиридон в малки дози и горе доло се подобрих за няколко дена после пак испадах в същите състояния преди няколко дена ми дигнаха дозата и има подобрение. Та въпросът ми е някои испадал ли е в подобни състояния след като е пушил трева знае ли след колко време минава горе доло и друга инф. Мерси предварително много здраве :) !

lovelemons97
04-25-2015, 16:18
Да не би да имаш впредвид психолог?
Да, като пуша имам чувството, че сънувам, но не съм изпадала в такова състояние и според мен това ти състояние не се дължи на тревата.

tonybadams
04-27-2015, 09:59
човек явно си много сензитивен и на теб това ти вреди драстично и явно не само тревата ,а всички опиати и алкохол.Така най-лесно попадаш в световете на низшите съшности и си обект на обсебване.
Ако искаш повече от мен на лични