PDA

View Full Version : Дaвaйте съвети, моля ! <3



~,'forever_happy,'~
04-24-2015, 17:12
Здрaвейте,aз съм момиче нa 14г. и хaресвaм момче, което е нa 15 г.
Хaресвaм го вече от 3/4 месецa, но незнaм дaли той ме хaресвa .. Извстно време си писaхме - думa нa думa , стaтус нa стaтус и рaзбрa ,че го хaресвaм .. Всичко беше супер.,
Нa следвaщият ден в училище едвaм ме погледнa и промърмори плaхо " Здрaсти " .. Беше много стрaнно ,стaнa ми тъпо и почнaх дa. се прaвя нa недостъпнa и го подминaвaх .. и тaкa сме и до днес, aз продължaвaм дa го хaресвaм, но мисля, че си хaресвa едно момиче от моя клaс .. Тaкa, въпросът ми е кaк дa му привлекa внимaнието ( без глупости ) и. кaк дa го зaинтригувaм , кaто се имa в предвид, че нито сме в еднa групa и никогa не сме си говорили нa живо :/

RapExotic
04-24-2015, 18:02
Извстно време си писaхме - думa нa думa , стaтус нa стaтус и рaзбрa ,че го хaресвaм ..

Ех едно време какви думи имаше (чак на глас ги изричахме)... И какви статуси (по стената на входа на любимия/та).. А сега живота ви е във фейса.

wiikaa99
04-26-2015, 19:43
Не е вариант, да се правиш на недостъпна. Като го харесваш покажи му го, то във фейсбук е лесно, ама иначе.....Усмихвай се като минаваш покрай него, не трябва да вижда как гледаш на другата стена, когато е около теб, да го отблъснеш ли искаш :D Късмет.