PDA

View Full Version : Не знам България сме номер 1



Gustavo
04-24-2015, 16:45
Не мога да повярвам аз съм на 35 а синъ ми е на 16.С майка му се разведох ме и съда каза детето при майката а синъ ми каза искам при баща ми.Не мога да повярвам.
1.Добре съм финансово
2.Не пия от време на време бира но не да се напия
3.Не пуша
4.Винаги съм се грижил за синъ ми давал съм му всичко което поиска и то веднага му го давам


Причини поради които синъ ми не иска при майка си
1.Баба му и Дядо му вика не мога да живея така:Цитирам какво каза той.То е уригня,Пръдня,Мирише на стари хора и още много други той е от тези който не уважават възрастните хора
2.Баба му и Дядо му се отнасят много лошо с мене Данчо е чувал с ушите си как те ме обиждат.
И още куп други които не ги запомних много добре

Аз плащам всичко и накрая какво получавам синъ отива при майка си

+ това трябва да платя глоба от 5 хиляди лева да ви кажа ли защо когато съдята каза синъ при майка си изпуснах си нервите и почнах да псувам съдията.

И Баба му и Дядо му казаха пред съда че съм спуквал от бой Данчо.И съдята повярва на тази простотия +това имам право да виждам синъ си един път в седмицата ало ние мъжете вече нищожества ли сме.


То добре че живея близо до тях и го взимам от училище и седи при мене по 4-5 часа.Допреди няколко дена ме запозна с приятелката си.На другия ден беше казал че няма да я води при майка си.Защото не искал и да я вижда а за Баба му и Дядо му да не говорим беше казал че заради тази лъжа мисли да ги убие,па добре че успях да го успокоя да не прави такива глупости после заради едни отрепки да влиза в затвора.

Какво да правя ? Не мога повече така сега мисля да направя нещо да изкарам на синъ ми един паспорт и заминаваме за Германия.

Понеже ме има леко за приятел ми беше казал че не може така не издържа Баба му и Дядо му са постоянно в къщи и не можел да си прави чикии на спокойствие.

Какво да правя не знам ? Баба му и Дядо му са едни толкова нагли че нямам думи допреди 1 седмица майката на Данчо беше в командировка и си позволяват да го наказват Данчо ми се обади да ми каже че Баба му и Дядо му са го наказали задето е казал да не му влизат в стаята като Данчо ми се обади отидох и го взех при мене.

Какво да правя едно момче трябва да е с баща си.
+това майка му го е наказала задето Дядо му се опитал да го удари ама Данчо му хванал ръката е какво да прави детето да се остави да го бият ли

Извинете ако има грешки и то май са доста ама вече съм много ядосан

Моля дайте ми някакъв съвет

anonymous908491
04-24-2015, 17:05
И къв е проблема, че не може да лъска ли ?

Martyyy2
04-24-2015, 18:23
До колкото разбирам не харесва баба си дядо си и майка си

fire_magic
04-24-2015, 18:55
Майката на Данчо на колко години е ?

anonymous908491
04-24-2015, 18:58
Майката на Данчо на колко години е ?

Предлагаш тя да му лъска ?

bomar00
04-25-2015, 07:08
Предлагаш тя да му лъска ?

1.това ще е супер странно
2.имали такъв който иска майка ми да му лъска
3.не се съмнявам ако вече мъжете сме отрепки всичко при майката отива и накрая глоба за човека за дето е псувал съдията

Аз бих предпочел да живея в затвора от колкото с баба ми и дядо ми.Старите хора не трябва да се уважават за какво да ги уважаваме задето разпръскват благоухание ли и старите хора са страшно нагли

bomar00
04-25-2015, 07:09
Майката на Данчо на колко години е ?

Мисля че иска да каже че и двамата са много млади за 16 годишен

поне така мисля

anonymous908491
04-25-2015, 07:37
Аз бих предпочел да живея в затвора от колкото с баба ми и дядо ми.

Тъкмо ще те оженят, там тикви като теб заместват жените

FemaleEyes
04-25-2015, 11:43
българия сме номер 1? По безпаричие или.. ?

Martyyy2
04-25-2015, 15:59
Gustavo не очаквай в този форум някакви съвети единственото което ще чуеш ще е........Я нов трол на хоризонта,с вакум между ушите........Тука са само хора между 11-20 годишна възраст

Не очаквай да чуеш нещо полезно

А това че не уважава възрастните хора е добре възрастните са много нагли.

Martyyy2
04-25-2015, 15:59
По добре направи това което си казал изкарай паспорт на синъ си и за Германия

TheDeath
04-30-2015, 06:41
Изумена съм как човек на такава възраст, не само, че пише неграмотно, ами и изреченията си не подрежда правилно, за да бъдат разбрани... Какво можеш да направиш? Имаш ли право да обжалваш присъдата? Докажи, че майката не се грижи за сина си, докажи, че ти се грижиш по-добре. Или изчакай 2 години да стане пълнолетен и вече няма да имаш никакви грижи, той ще може и зад и пред граница да мине. Сега, дори да му извадиш паспорт, може би няма да можеш да го изведеш от страната без подписа на майката.

tochko
05-11-2015, 15:40
Предлагаш тя да му лъска ?

НИМОА :D