PDA

View Full Version : Архитектура в УАСГ !!!



addicted2youu
04-24-2015, 19:26
Здравейте! :)
Първо извинявам се,че публикувам нова тема при положение,че вече има известен брой теми на същата тематика,но искам да получа актуална информация.
Изключително силно се интересувам от специалност ,,Архитектура'' в УАСГ.В интернет не намерих много материал по въпроса,изчела съм всички форуми в които се говори за УАСГ и конкретно тази специалност,но те са от преди 7-10 години и почти не се дава точна информация.
Та искам да получа информация от бивши,текущи или бъдещи студенти от УАСГ за кандидатстването -наистина ли е толкова трудно колкото всички казват (чух,че вече приемат и с 4ка на изпита по мат.) ,колко свободни места има на година (като се има предвид,че аз ще кандидатствам след 2 години),какво представляват изпитите (разбрах,че имало промени),балообразуващи оценки,най-нисък бал от 2014 г. ,ще мога ли с 2 години подготовка да вляза и общо взето всичко важно (възможно е да съм пропуснала нещо).
Ако някой има желание да ми пише на лично ще бъде още по-добре! :D
Благодаря,предварително! :)

Ryuko
04-24-2015, 20:42
За момиче да влезе в УАСГ с архитектура си е бая труд.
Изпитът по мат е най-труден от всички кандидат-студентски в страната. Ама тва ти е най-малкият проблем. Като се има на предвид, че ходиш на 3 изпита по рисуване, което ти е повече от половината оценка. Една съученичка се готвеше 3 години, за да влезе там и накрая имаше 27,5/30 бал. Ходеше си на уроци по рисуване 4 години и пак на рисуването изкара 5-ци. Мисля, че поне 27 ще ти стигне, за да влезеш.
За момчетата е друга бира, там е елементарно - 23-24 бал те устройва.