PDA

View Full Version : Влюбих се в непознат?



Mimi_K-on
04-24-2015, 22:14
В училище имаше баскетболни мачове и се събираха от различни училища. Аз бях мажоретка. Имаше едно хубаво момче което постоянно забелязвах...Когато приключихме с танца седнах на пейката и си пуснах косата щото много ми стягаше и през това време една приятелка ми каза,че някакво момче отсреща ме гледа.. Обърнах се да видя кой е и се оказа, че е момчето което забелязвах постоянно..ии той ме гледаше и аз го гледах и накрая му помахах му и той се чудеше дали на него махам и пак ме гледаше и аз се засрамих и си обърнах на другата страна..След това момчетата от класът и някви други дойдоха при нас ии седнаха до нас ии той също дойде с тях защото му бяха приятели все пак...После една аверка разбра как се казва ии му извика по име и той се обърна и тя ме посочи и той ме повика с пръст тоест, че искаше да отида при него а мен ме беше хипер срам и всички почнаха да го бутат към мене.. После той беше на земята седнал пред един до мене и аз ии една аверка се опитахме да вземем топката на тоя до мене но не успяхме и аз накрая и казах че аз ще го държа а тя да вземе топката и тя се опитваше и не успя после онова хубавото момче се засмя и се опита да вземе топката ии така..На другия ден го видях в двора на училището с някакви ии едни от класът ии бях с приятелки ии те им викаха имената през прозореца ии всички се обръщаха и аз само му се усмихнах.. и така лошото е искам хиипер много да го видя пак сънувам го мисля си често за него а и трудно заспивам защото си мисля за него.. Какво да правя? Не искам да го забравям даже напротив..как да се запозная или нещо подобно? Ии как мислите дали той ме е харесал? :/

2802252001
04-24-2015, 22:52
Амии предполагам че се интересува от теб, щом те гледа. Ако искаш като се видите пак отидете със твоите приятели и ей така просто се запознай със него :)) късметт :)

anonymous895156
04-24-2015, 23:21
nameri go vav feisa

fanton1
04-25-2015, 06:57
nameri go vav feisa
Това е модерния начин да се запознаеш с някои.

FemaleEyes
04-25-2015, 12:01
Само един въпрос. Как така красив? Кое го прави красив? Прическа ли има знам ли... кажи какво те привлича в него и ако можеш прати феиса му.

sladura89
04-25-2015, 15:17
Ами не става само с гледане трябва и някой да направи първата крачка факт! :)

Юлиян
04-26-2015, 14:06
WTF?! каква е тая тема. Просто като се почувстваш уверена говори. Или му пиши

zombolovesu
04-28-2015, 20:03
waaaaaw любов от пръв поглед разчувства ме

dreamwalker
04-28-2015, 20:03
По-добре в непознат, отколкото в познат.