PDA

View Full Version : Моля, помогнете ми !



nikoleta.petrova7
04-25-2015, 10:09
Здравейте! Аз съм момиче на 17, с приятеля ми сме заедно от година и 5 месеца. Той ми е първия, както и аз на него. Водим полов живот от 7 месеца. Моят проблем, от който много се депресирам е, че по време на половия акт не мога да усетя никакво удоволствие, усещам проникването и само толкова.. Когато го прави с пръсти първоначално е приятно но в последствие се получава чувството, че всеки момен ще се напишкам. Оттам ми става много неприятно и изчезва всякакво желание в мен.. Единсвено ми се получава стимулирането на клитора с пръсти или език..
Много Ви моля, посъветвайте ме нещо, защото се отчайвам и започвам да си мисля, че имам някакви проблеми..

anonymous908491
04-25-2015, 10:19
Единсвено ми се получава стимулирането на клитора с пръсти или език..

Как успяваш да си стигнеш клиторът с език ?

nikoleta.petrova7
04-25-2015, 10:20
Xa xa, естествено, че не с моя език.

anonymous908491
04-25-2015, 10:28
Тогава проблем нямаш, щом друг се е навил да върши такава неблагодарна работа.
Гледах скоро едно бг аматьорско видео в xhamnster, много сладко момиче, но спокойно можеш да я замениш с гумена кукла и да не усетиш разлика.

marilyn
04-25-2015, 10:56
Притесняваш ли се, има ли нещо, което те тревожи? Използвате ли контрацептив? Все си мисля, че няма как да правиш секс и да не изпитваш никакво удоволствие?

nikoleta.petrova7
04-25-2015, 11:17
Не .. не се притеснявам от нищо, всичко е както трябва. Именно за това се чудя какъв е проблема и реших да го споделя тук.

anonymous908491
04-25-2015, 11:19
Именно за това се чудя какъв е проблема и реших да го споделя тук.

Пробвай с нещо по-голямо от пръст, изпишкай се преди това.

marilyn
04-25-2015, 11:19
А овлажняваш ли се достатъчно?

nikoleta.petrova7
04-25-2015, 11:26
Да.

galaxy29
04-25-2015, 16:52
ако стимулирането с пръсти е било вагинално, това чувство, че всеки момент ще се напишкаш е сиг, защото ти е докосвал джи-точката, която е в горната част на влагалището, откъм страната на пикочния мехур, а при нейното стимулиране, освен вагинален се получава и скуирт оргазъм (женска еякулация), та при него е х-но изхвърляне на течност, но тая течност не е урина и точно това чувство е знак, че си напът да свършиш.. както при мъжете спермата и урината излизат от едно и също място, но не и по едно и също време, защото един вид, когато се случва едното, другото се блокира, така и при тоя вид женски оргазъм, даже при него се препоръчва да не си се изпишкала и нямам предвид да стискаш до болка, тва ест не е хубаво и като цяло при сексуална възбуда трудно можеш да се напишкаш... та следващия път се отпусни
а относно другите ти притеснения.. предполагам си имате желание за секс? ти казваш, че нямаш някакви странични тревоги, а момчето как е, ако той има, може това да влияе и първоначално е нормално да изпитваш само клиторен оргазъм, не се притеснявай, експериментирайте с различни пози, говорете си, напътствайте се, мисли за удоволствието по време на секс (смис ти може да нямаш странични проблеми, които да ти влияят, ама пак може да се разсейваш..) ии дишай през устата, дишането през носа по вр на секс не действа отпускащо

anonymous908491
04-25-2015, 17:03
Пипи, пиши повече в тоя раздел, хареесвам ти обясненията, някак надървящи са.

obicham69
04-25-2015, 19:23
...скуирт оргазъм (женска еякулация), та при него е х-но изхвърляне на течност, но тая течност не е урина и точно това чувство е знак, че си напът да свършиш..

в грешка си, потърси с гугъл френски учени доказаха че няма скуирт а си е чисто напикаване :D

galaxy29
04-25-2015, 19:53
не им вярвам на френските ти учени, сори, а и дори да е вярно, какво от това, урина е, не е... нещо друго и изпитваш голям оргазъм, пък и за момчета е яко или по-скоро за тея, дето не са сексуално скучни

AmxModx
04-25-2015, 19:58
Притесняваш ли се, има ли нещо, което те тревожи? Използвате ли контрацептив? Все си мисля, че няма как да правиш секс и да не изпитваш никакво удоволствие?

Авторът на темата е Даниел...
по темата: ако едно момиче е разпрано (широко) има как да не усеща кеф...

AmxModx
04-25-2015, 20:00
Пробвай с нещо по-голямо от пръст, изпишкай се преди това.

Дай линк да видя

NomNomNom
04-25-2015, 20:00
Какво означава разпрано или широко?
Бахти, горките раждали жени.

galaxy29
04-25-2015, 20:01
има упражнения за стягане на вагиналните мускули за раздърпаните ;/

AmxModx
04-25-2015, 20:04
аре кажи ги бе :D имало то... виждал съм извънземни ама няма...

galaxy29
04-25-2015, 20:06
Какво означава разпрано или широко?
Бахти, горките раждали жени.
разпрана е такава, дето си пъха туби и етц
широка е или генетично такава, или раждала

та дам.. и за широките, че сложих всички под един груб знаменател.. ;/

AmxModx
04-25-2015, 20:28
много знаеш и ти :D

galaxy29
04-25-2015, 20:29
млъквай, тъпчо

NomNomNom
04-25-2015, 20:31
има упражнения за стягане на вагиналните мускули за раздърпаните ;/

точно, че хем с упражненията, хем като не правиш секс 2-3 седмици и се свиваш доста.

иначе, исках да го конфронтирам него, да каже, че широка ставаш от секс, че да мога да го хейтна, ама ме игнорира :д

AmxModx
04-25-2015, 20:33
млъквай, тъпчо

тъпчо ще викаш на онзи дето те е родил...

galaxy29
04-25-2015, 20:38
иначе, исках да го конфронтирам него, да каже, че широка ставаш от секс, че да мога да го хейтна, ама ме игнорира :д
зависи какъв секс... ;/
иначе остави го, той си е хейтнат по рождение май :д

BooBooKitty
04-27-2015, 23:01
Пробвайте различни пози, препоръчвам задна :) Имах същия проблем в началото, но после изчезна.

nikoleta.petrova7
04-28-2015, 08:12
Много благодаря на всички :)

SunnyDJ
05-01-2015, 09:37
ако стимулирането с пръсти е било вагинално, това чувство, че всеки момент ще се напишкаш е сиг, защото ти е докосвал джи-точката, която е в горната част на влагалището, откъм страната на пикочния мехур, а при нейното стимулиране, освен вагинален се получава и скуирт оргазъм (женска еякулация), та при него е х-но изхвърляне на течност, но тая течност не е урина и точно това чувство е знак, че си напът да свършиш.. както при мъжете спермата и урината излизат от едно и също място, но не и по едно и също време, защото един вид, когато се случва едното, другото се блокира, така и при тоя вид женски оргазъм, даже при него се препоръчва да не си се изпишкала и нямам предвид да стискаш до болка, тва ест не е хубаво и като цяло при сексуална възбуда трудно можеш да се напишкаш... та следващия път се отпусни
а относно другите ти притеснения.. предполагам си имате желание за секс? ти казваш, че нямаш някакви странични тревоги, а момчето как е, ако той има, може това да влияе и първоначално е нормално да изпитваш само клиторен оргазъм, не се притеснявай, експериментирайте с различни пози, говорете си, напътствайте се, мисли за удоволствието по време на секс (смис ти може да нямаш странични проблеми, които да ти влияят, ама пак може да се разсейваш..) ии дишай през устата, дишането през носа по вр на секс не действа отпускащо

Най-после да доживея едно истинско реално обяснение!!!