PDA

View Full Version : гоуеми породи



DoubleDMG
04-25-2015, 19:46
Абре дечица,интересува ме,някои от вас запитвал ли се е дали кученцето му има пълноценен живот?Дали животинката му се нуждае от повече внимание и дали вие му отделяте нужното време?

NomNomNom
04-25-2015, 23:00
кученцето на майка ми ( не живея с тях ) пита ли се дали тя има пълноценен живот, като работи денонощно. :д
Да не го беше прибирала рахитено и гладно от улицата, че с тези никакви грижи и внимание, само вреди. :д

DoubleDMG
04-26-2015, 11:34
не е там въпроса,а в това,че човек си взема кученце за да го гледа,но идва момент в който няма време за него , но някои не се замислят ,че и то е живо и изисква внимание... И когато това време дойде просто ме гризе,че ще е по добре ако му намеря любвеобилен стопанин ..

lunacy
04-26-2015, 12:51
Да не го беше прибирала рахитено и гладно от улицата, че с тези никакви грижи и внимание, само вреди. :д
да
най-добре да го беше оставила да умре от глад/болести
щото на улицата повече грижи и внимание щеше да получава

темата-да, разбира се

когато живеех на по-горните етажи уличното коте, което си бях взела не беше доволно, ама хич; въпреки игрите /имаше цял арсенал от играчки/ пак му беше скучно, виждаше се
ама реших че това е по-добрият вариант-------


в България хората не се избиват да осиновяват животни, но кучето явно е някакво породисто, така че има голям шанс да си намери хубав дом

и все пак, мисля че трябва да го задържиш, освен ако занапред няма да имаш наистина никакво време за него