PDA

View Full Version : Не мога да го забравя



Abbey_
04-25-2015, 19:39
Здеавейте.. та имах връзка с едно момче година и четири месеца... обаче се раздвлихме уж защотл много сме се били карали .. а и той вече ми няаше доверие понеже си бях уговорила среща с един но така и не излязох . Обаче няма как д мй го докажа и той не ми вярва но реши да ми даде втори шанс, но от тогава се държеше студено... И накрая се бяхме скарали или поне аз много му се изнервих и си събрах багажааи си тръгнах .. Но същата вечер съжалих че прибързах така и го потърсих но той не ми отговаряше... Няколко дни след това се видяхме и той ми каза че вече нямал чувства към мен не му липсвам и т.н И аз го питах друга ли имаш ток все казваше не не искам друга, добре ми е сам не искам гаджета.... обаче вчера го видях с очите си с едно момиче бяха заедно прегръщаха се целуваха се... мн гадно ми стана :Х И му писах за какво ме излъга аане ми каза че си с друга той ми вика не съм длъжен да ти давам обяснения, и ти вече го знаеш пък и не исках да те разстройвам ... Викам му и ся кво с нея ли ходиш и той да и спрях да му пиша.. Но се чудя защо ме излъга а не ми каза истината? И как за няма и 2 седмици и вече е с друга, при положение че уж много ме обичаше... толкова бързо ли успя да ме смени и да си хване друга ....

fanton1
04-25-2015, 19:48
Толкова грешки не правят и в първи клас...

KristaY
04-26-2015, 07:16
Да, толкова бързо .. дреме му на гъза

DarkTemplar
04-26-2015, 08:13
Продължавай напред, така или иначе нямаш особен избор.

Azoria
04-26-2015, 09:44
Ще го забравиш, спокойно. Две седмици са минали, дай си време. Убедила съм се, че когато някой те нарани е по-лесно да го забравиш, отколкото при "приятелско" приключване на връзката. Е, къде-къде по-гадно е със сигурност, но пък по-сигурно от другия вариант.