PDA

View Full Version : Случвало ли ви си е...



Seattle
04-26-2015, 07:27
да ви се изгуби баланса в живота?

От доста време насам (няма да казвам колко години) съм наблегнал доста над работата и съвсем съм си занимарил социялния и личен живот. Преди това беше даскалото, учене, домашни, проекти и разните му глупости, но поне имах по приятелка докат бутах висшето а сега и толкова няма. Въпреки това, дори и тогава приоритетите ми бяха насочени основно към изграждането ми в профисионален план повече от колкото в личен. Най-лошото е че това продължи, и продължава, да си е все така. Постоянно се опитвам да напредвам в професионален и икономически план и това като че ли ми пречи да си живея живота. Сега си имам кариера, материалното вече дори не ме влече кой знае колко (карам си колата от студентските години, щот "новата" и се случи малка случка :D), а аз продължавам в същия дух. Най-лошото е че го осъзнавам, но някак си непосилен да променя насоката...

Случвало ли ви си е? Как сте се "измъкнали" от ситуацията?

NomNomNom
04-26-2015, 07:35
Винаги едното остава на страна -
при мен ограничих приятелите - т.е. не излизам, изобщо. Веднъж в месеца, ако е неизбежно.
Така или иначе не ми е интересно, защото преди излизах, наживяла съм се, та сега ми е супер. Не гледам филми. Не гледам сериали. Не игра игри. Фейсбук и другите чатове са ми инкогнито.
Общо взето само таба на форума ми е отворен, защото като ми писне другото, мога да суична и да разцъкам тук, без да ми ангажира много от времето.

За сметка на това обръщам повече внимание на семейството си, а връзка имам - от разстояние ( като скоро няма да е повече ), съответно си общуваме само дистанционно и се виждаме на месец и половина за по 2 седмици ( в които съм отпуска и пак си чета/работя нещо ).

Иначе ^ можеш ли да забиеш някоя девойка ей сега, ако излезеш? Чувстваш ли се достатъчно уверен? Знаеш ли какво искаш от една жена?

Seattle
04-26-2015, 07:54
Ако трябва да съм откровен, незнам. За увереност и самочувствие проблем нямам, диалог си подържам без проблеми, не съм от тихите или срамежливите. Що се отнася до последния въпрос, и тук май отговора е че не знам. За в момента мисля че просто ми липсва близостта, но също така си мисля че съм готов и за сериозна връзка, че даже и нещо повече, с правилната жена.

wankata7
05-23-2015, 21:03
Какво разбираш под правилна ? Според мен такова нещо не съществува има взаимност на интереси и лицемерност ,но това си е мое мнение .