PDA

View Full Version : RIP прадядо - зодия рак



pe6oskeiborda
04-26-2015, 16:30
наскоро се сетих за прадядо ми който почина преди повече от десет години
той беше зодия рак и почина от рак - както повечето хора от зодия рак - мисля че това е проклятието на зодията :(
бях дребно кюфте но тоя човек виждаше нещо повече в мене
такъв е живота
днес виждаш нещо в скейборда си пешо утре умираш от рак :(
забелязали ли сте и вие че така се случва с хората зодия рак че познавам едно момиче и се притеснявам за нея

Blockhead
04-26-2015, 16:55
AMA RAZBIRASE AZ POZNAVAM EDNO MOM4E ZODIQ RAK ILI PO-SKORO POZNAVAH TOI RABOTESHE NA KORAB V ALQSKA-KALQSKA KORABA BESHE ZA LOVENE NA RACI OT MORETO DAJE IMASHE PREDAVANE ZA KORABA PO TELEVIZIQ OTKRITIE (DISKOVERY) TOVA MOM4E RABOTESHE NA KORABA OKOLO 10 GODINI DOKATO EDIN DEN NE SE IZSIPAHA OKOLO 2 TONA RACI VARHU NEGO I TOI UMRQ SMACHKAN POD TQH KATO SI BESHE PRAVIL KLEKOVETE NQMASHE DA SE SLU4I TAKA NO SLABAKA NE TRENIRASHE KRAKA KAZVASHE 4E TI4ANETO MU STIGA PHAH VIJDASH LI SEGA KOI E NA NEBETO I KOI E NA ZEMQTA TOVA SAM AZ JIVIQ A NE TI TA TAKA VNIMAVAITE HORATA ZODIQ RAK S RACITE I RAKOVITE ZABOLQVANIQ PREPORU4AI NA PRIQTELKATA TI DA SE PAZI OT RACITE NE KATO MOQ PRIQTEL DA PRAVI SEKS V USTATA IM JIVOTA E EDIN I TRQBVA DA GO CENIM A PRADQDO TI MNOGO DOBAR 4OVEK BESHE DQDO VUL4O NAI-DOBRIQ DQDO V KVARTALA DAVASHE MI BOMBONI KATO BQH MALAK DAJE ME POTUPVASHE PORAMOTO I MI KAZVASHE 4E SHTE STANA GOLQMO MOM4E NAPRAVO STRAHOTEN STAREC ZAVIJDAM TI 4E TI E BIL PRADQDO SIGURNO TI E DAVAL POVE4E BONBONI OTKOLKOTO NA MEN TOVA E OT MEN ZASEGA DOVIJDANE AKO IMA NESHTO MI PISHI ESMS

pe6oskeiborda
04-26-2015, 17:49
ей Блокиранаглава що пишеш с главни букви ве само викаш на хората

Blockhead
04-26-2015, 17:51
ей Блокиранаглава що пишеш с главни букви ве само викаш на хората
Извинете, г-н Пешкоскейборда. Не съм искал да ви нараня или обидя по никакъв начин. Ето ви един букет цветя за награда за усилията ви.
http://www.zonacomfort.eu/media/products/6429/buket-ot-cvetq-v-rozovo-i-violetovo-.jpg