PDA

View Full Version : Нямам приятели



konan7
04-27-2015, 05:56
Много се чудех дали да пускам такава тема и ето, че се реших. Момиче съм, засега няма да си казвам годините. Много затворен човек съм. Тормозили са ме психически в училище и от там нямам доверие в никого, за да не бъда наранена. Пиша тук с надеждата, че ще открия някой като мен, ако има такъв човек, той може да сподели как се справя. Или може хора, които са минали през този проблем, да ми дадат съвет. Но ще се радвам, ако ми помогнете. Да пишат и тези с подобни проблеми.

parata
04-27-2015, 06:16
Много се чудех дали да пускам такава тема и ето, че се реших. Момиче съм, засега няма да си казвам годините. Много затворен човек съм. Тормозили са ме психически в училище и от там нямам доверие в никого, за да не бъда наранена. Пиша тук с надеждата, че ще открия някой като мен, ако има такъв човек, той може да сподели как се справя. Или може хора, които са минали през този проблем, да ми дадат съвет. Но ще се радвам, ако ми помогнете. Да пишат и тези с подобни проблеми.

Мисля, че нямаш хора с които да излизаш. Това, че излизаш с някого не означава, че ти е приятел. Приятел ти е този, който ще ти помогне в труден момент. От София си поне по информацията от профила ти. Аз не съм от София. Затова нека потребителите на форума, които са от София да ти пишат за да се запознаете и да излезете заедно с някого. Вярвам, че има много от София в форума. Друг вариант е да се запишеш на танци или нещо подобно, но по-добре е да се запознаеш с нета с някой от твоят град за да излизаш с някого. След това той може да те запознае с други негови приятели и така си създаваш контакти с които може да излизаш.

konan7
04-27-2015, 13:20
Не просто искам съвети

galaxy29
04-27-2015, 13:50
ще ми платиш ли, ако ти бъда терапевт? ;/

espada
04-27-2015, 14:21
Или се примиряваш с това, в което си се превърнала, или се бориш за промяна. Или спираш или еволюираш.

Jus7smiLe96
04-27-2015, 20:14
spoko i az nqmam istinski priqteli ima hora s koito da izlizam kolkoto da minava vremeto i da ne bozq unas pred kompa no samo tolkova nqma s koi da spodelqm i tn ... svikva se veche mi e vse taq :) a i vse nqkoga shte se nameri pone 1 istinski priqtel

konan7
04-28-2015, 05:50
дано! и аз това искам :):)

mimitowaa
04-28-2015, 14:15
И аз съм така. Нямам много приятели защото съм била тормозена от скоро никой не ме тормози но има време пак да е почне. Вярвам на малко хора и съм супер стеснителна. Предпочитам да стоя примерно в Facebook и там да общувам. А на живо не мога освен с хора които познавам вече. Най-добре сподели на учител/училищен психолог/родители че те тормозят в училище или просто прави така да не те тормозят. Повярвай ме така е по-добре.

anonymous908491
04-28-2015, 18:30
ще ми платиш ли, ако ти бъда терапевт? ;/

Аз ще ти платя, ако станеш мой.

galaxy29
04-28-2015, 18:44
ама без секс услуги ;/

anonymous908491
04-28-2015, 18:46
Ако от тях зависи живота ми, ще ме оставиш да умра ли ?

galaxy29
04-28-2015, 18:50
ще ти намеря друга да те спаси ;/

anonymous908491
04-28-2015, 18:59
https://www.youtube.com/watch?v=a1ZjclTcZyM

Това ли ще си мисля като ми я доведеш ?

SHPAIdURmeN
04-29-2015, 13:09
дано! и аз това искам :):)

Виж си ЛС

konan7
04-30-2015, 09:38
Същото и при мен. Малко са хората на които се доверявам.

konan7
04-30-2015, 10:26
И аз съм така. Нямам много приятели защото съм била тормозена от скоро никой не ме тормози но има време пак да е почне. Вярвам на малко хора и съм супер стеснителна. Предпочитам да стоя примерно в Facebook и там да общувам. А на живо не мога освен с хора които познавам вече. Най-добре сподели на учител/училищен психолог/родители че те тормозят в училище или просто прави така да не те тормозят. Повярвай ме така е по-добре.

Отговорих ти на съобщението