PDA

View Full Version : Търся бг страшен сериал*предаване по действителен случай



kaRamella
04-27-2015, 14:53
Здравейте :)
Авери ми разказаха , че по бтв или нова тв имало поредица със страшни и действителни истории *БЪЛГАРСКИ* . Нищо не откривам и в двата сайта. Разказаха ми две истории:
Едната за ММА боец , който се напива , отива в тату студио и си татуира * само контури * на гърба огромен демон. На другия ден се събужда,вижда татуса и отива до даденото студио*за да разбере защо има татус и какво означава*,но то било вече затворено. Та самия татус му дава някаква страшно силна енергия с която всеки път на ринга бие до смърт опонентите си и със всяко убийство татуса се запълвал сам.
Другата беше за някакво момченце дух, което било наказано от мащехата си и било заключено в мазето. Историята е по време на войната...За нещастие бащата умира по време на войната,а майката е похитена и простреляна същият ден в главата и умира. И детенцето всъщност остава заключено само в мазето и умира там , защото никой не е знаел , че то е там само.
Някой ако ги е засичал,спомня си как се казва поредицата, моля нека пише.
Ще чакам и евентуално линкове към клипове,защото все някъде трябва да ги има качени,но просто не ги откривам ,а ми стана много интересно.

psych0
04-27-2015, 15:01
http://play.novatv.bg/programi/mistichni-istorii

мисля, че това е предаването което търсиш

kaRamella
04-27-2015, 21:11
даааааааааааааааааааааааа ааааа!
Благодаря много!

anonymous908491
04-28-2015, 19:09
Карамел, наистина ли вярваш, че има и грам истина в тия 'действителни" истории ?

kaRamella
04-29-2015, 16:44
Карамел, наистина ли вярваш, че има и грам истина в тия 'действителни" истории ?

Бе де да знам ;д
татус който се самозапълва
ВТФ..
зат'ва исках да ги изгледам.

anonymous908491
04-29-2015, 16:53
И като го изгледаш, ще можеш да разбереш дали е истина ?