PDA

View Full Version : Как да действам по-правилно?



Vluben do Ushi
04-28-2015, 08:31
Здравейте съфорумници :) ! Искам да ви попитам 1 въпрос отностно запознаване със случаен човек на улицата . Та въпроса ми е, че почти всеки ден да го кажем през ден се возя в автобуса и виждам 1 момиче, което според мен е привлекателно, но проблема е, че тя може да е по-голяма от мен и като отида до нея не знам какво точно да и кажа ... Ето как мисля, че трябва да започна разговора, но искам и вашите предложения :) !!! "Здравей ! -Представям се кой съм- след като тя ми е казал също здравей питам я как се казвам отговаря ми и после се чудя какво да следва ---> Почти всеки ден се возим в един и същи автобус и винаги гледам към теб и реших да те попитам искаш ли да излезнем някой път? <---

П.С. > Моля дайте вашите предложения . Благодаря предварително :)

Azoria
04-28-2015, 09:09
Ами,ако тя не ти каже "здравей"? Целия план пропада ;D Не си го нагласявай толкова, може да я заговориш за нещо,което ти изскочи на момента. "Почти всеки ден се возим в един и същи автобус и винаги гледам към теб и реших да те попитам искаш ли да излезнем някой път?" - Мне. Здрасти, аз съм едикой си, ще излезеш ли с мен? Шансът да те резне е огромен. Поговорете си първо, виж дали ще ви тръгне общуването и може да й кажеш,че ще се радваш да си пътувате заедно. Постепенно я поразпитай дали си има приятел и евентуално после я кани да излизате.

fitnesspro.bg
04-28-2015, 09:26
По-добре опитай да я намериш във фейса със всички сили.Там имаш по-голям шанс...в автобуса най-много да ти каже не ме занимавай дори и да те харесва.

www.fitnesspro.bg

Azoria
04-28-2015, 09:33
^^ При мен пък е точно обратното.

Vluben do Ushi
04-28-2015, 09:42
Ок разбрах те, но нали целта ми е точно това, че не знам как да започна да се представя ли не знам .. Никога не съм попадал в такава ситуацията даже мослех да действам, но първо исках да се допитам до някой.

SHPAIdURmeN
04-28-2015, 11:32
Ок разбрах те, но нали целта ми е точно това, че не знам как да започна да се представя ли не знам .. Никога не съм попадал в такава ситуацията даже мослех да действам, но първо исках да се допитам до някой.

Ще цъфнеш по рано на спирката като я изчакаш и нея. Целта ти е да седнеш до девойката.
След това ако тръгне да си пише на телефона нещо, стискайки палци да е без слушалки, гледаш каква марка тел. има, нека да е самсунг, та тогава се правиш на ударен и я питаш нещо за телефона "да не би това случайно да е самсунг с3" например(имаш всякакви варианти или к'вото успееш за измислиш) и добавяш едно 'между другото', като я питаш на къде пътува и т.н. (няма значение дали вече знаеш), та гледай да засегнеш тема, която си забелязал, че може да говорите по нея. Вкарай малко логика/креативност, в автобус сте пътувате на някъде(къде), защо там и т.н.
Размърдаш го това горе, което го имаш поставено на раменете и ще се получат нещата.

П.П. Сега това ми дойде на ум като пример, но се надявам, че съм ти дал някаква идея, която можеш да до изградиш.
Както написах, бъди креативен вкарай малко логика а у, не е нужно да се започне разговора, като питаш къв и е телефона(само пример, пък може и да пробваш, едва ли ще те изяде), обаче недей да започваш разговора с нещо рязко от рода на " -> Почти всеки ден се возим в един и същи автобус и винаги гледам към теб и реших да те попитам искаш ли да излезнем някой път? <--- " , губи се магията така ;] .

мн дълъг стаа тоа п.п.

BooBooKitty
04-30-2015, 08:51
Ммм можеш да пробваш да си купиш билет от нея :D Или да пробваш номера с припознаването... Съвета на шпайди е най-добрия вариант.

Vluben do Ushi
04-30-2015, 11:18
Да и кажа продавате ли билети и да се засмея нещо такова и после да и се представя и да почнем да общуваме?

NomNomNom
04-30-2015, 11:29
крийпър си.
преди 2 седмици ме заговори така един, видял ми баджа и започна да ме разпитва какво-що, после тръгна да върви по мен, питаше ме къде живея. * аз нарочно в последния момент слязох на рандом спирка и той слезе веднага, а аз в последния момент буквално се измъкнах.
и си крийпър, защото за теб е голямата работа да я заговориш, чак тук питаш, и да знаеш, това си личи и момичетата се плашат, защото е малко обсесивно.

баси, ходи я заговори за нещо рандом и бъди готин, не бъди толкова неуверен и фиксиран.

Vluben do Ushi
04-30-2015, 12:14
Точно това се опитвам да направя не искам да я изплаша или да си каже като тебе баси кретена

Indistinct
04-30-2015, 19:48
Не съм експерт ама изобщо,но мисля,че и едно "Здравей" ще свърши работа. Ако ти отговори със същото може да я питаш от кое училище е и някакви такива, но наистина внимавай да не станеш крийпър. Успех :)

tonybadams
05-02-2015, 23:55
Поработи с усмивката и ако успееш да я накраш да те загледа или да ти се усмихне действай.Не очаквай определн резултат.
Момичета са много интуативни и бързо намирисват момчетата.По важно е да опиташ ,но само със стратегия.Имам предвид въздействай и но не на всяка цена. Просто ,ако успееш да я усмихнеш макар и доловимо това ти е шанса.Ако не успееш явно не е за теб .

Vluben do Ushi
05-04-2015, 16:35
Запознах се . Писахме си и реших да я поканя да излезнем на разходка примерно в парк или някъде другаде и тя отговори нз след това и писах ок ако решиш ми пиши . И сега смятам да не и пиша изобщо пък ако тя иска да ми пише нали ?

Rafa7a
05-04-2015, 16:56
Запознах се . Писахме си и реших да я поканя да излезнем на разходка примерно в парк или някъде другаде и тя отговори нз след това и писах ок ако решиш ми пиши . И сега смятам да не и пиша изобщо пък ако тя иска да ми пише нали ?

Не, ти и пиши първи. Ината ще провали всичко. Ако съдбата реши, че трябва да се разделите, това, че не ти е писала първа ще е най-малко вероятната причина.

Vluben do Ushi
05-04-2015, 19:50
Еми не знам пробвам се, пиша й но не искам да бъда досаден и гледам да и задавам въпроси, за да науча повече за нея и не говоря за себе си освен ако тя не ме попита . В четвъртък имаме спортен празник и мисля просто, за да се срещна с нея уж случайно в рейса да се кача точно тогава, когато и тя и да си побъбрим пак как смятате?

Rafa7a
05-04-2015, 19:57
Пиши и веднъж максимум два пъти в седмицата.

Vluben do Ushi
05-06-2015, 19:46
Да ви питам още нещо. Ако пак и предложа другата седмица да излезнем не е проблем нали? Тя сега с това "нз", което момичетата обичат да казват вместо "НЕ" или "Имам си приятел" ми отказа . Та другата седмица пак да опитам, какво смятате :D?

ShitJustGotReal
05-07-2015, 17:42
Просто й пиши по някое време. Какво го мислиш толкова, беше ти проблем да се запознаете, след като сте се запознали пък не знаеш какво да правиш. Питай я пак, веднъж ти е казал "нз", ако вторият път пак те отреже е възможно да се опитва да бъде тактична и да те отреже, поради какви причини тя си знае, така че не я търси след това отново. Ако пък се навие предполагам знаеш какво да правиш.

BooBooKitty
05-20-2015, 11:08
Пиши и повече пък после срещите.

Josefinne
05-20-2015, 13:23
Аз не разбрах, как точно се запознахте - във фейса ли я намери, в автобуса ли си разменихте фейсбук или какво стана?
Иначе правилно си разбрал, че "нз", значи "не". Няма какво да настояваш повече засега. И без това често се виждате в автобуса, махай й, като я видиш там. Приказвайте си като приятели, не я кани на среща. Струва ми се, че трябва малко да се опознаете, преди да се съгласи, дори и да си й симпатичен.