PDA

View Full Version : Какво им става на всички!



Юлиян
04-28-2015, 14:32
От доста време насам се питам.
Аз съм с млечно бяла кожа , бял като сирене съм.
Понякога заради това приятелите ме наричат често Джъстин Бийбър , и аз много се дразня понякога че ме сравняват с този педал. Ако ми кажете Защо се подиграват на по-белите и на по-мургавите ги наричат мангали , ще ви бъда благодарен

haritov
04-28-2015, 16:05
що трябва да има причина?

fanton1
04-28-2015, 17:20
За да има някакви приказки. Сигорен съм ,че просто се шегуват защото им е скучно или искат да завържат някакъв разговор между това.

Blockhead
04-28-2015, 17:29
HODI NA SOLARIOM I IM POKAJI 4E SI PO-DOBAR OT TQH KATO STANESH ORANJAV KATO PORTOKAL MNOGO E QKO AZ OT 3 GODINI HODQ NA SOLARIUMA I DAJE IMAM 4LENSKA KARTA I MI DAVAT DA PURDQ VUTRE V TVA DETO STOISH BEZ DA MI MRUNKAT KAKTO EDNO VREME A DRUGITE HORA NQMAT TAQ PRIVILEGIQ AZ OTKAKTO SUM S PO-TUMEN CVQT DAJE ME VZEHA NA RABOTA I SI NAMERIH PRIQTELKA S KOQTO IZLIZAM PO ZAVEDENIQ I SI TURSQ DRUGI MOMI4ETA S KOITO PRAVIM TROIKI SLU4VALO MI SE E DAJE KATO SUM S PO-TUMEN CVQT NA KOJATA KATO ME SPRE POLICIQTA 4E KARAM MNOGO BARZO I DA ME PUSNAT EI TAKA NE KATO TIQ BELITE HORA DETO GI BIQT I TORMOZQT ZA SHTQLO I NESHTQLO I TE TAKA.........

Юлиян
04-28-2015, 18:13
Едва ли на някой ще му е приятно да го наричат Джъстин Бийбър , просто ми беше любопитно. Нямам намерение да почернявам

KIRIL98
04-29-2015, 12:07
Просто гледат да се бъзикат.