PDA

View Full Version : Защо трябва да е той



girlwithproblem
04-28-2015, 15:07
Преди време се запознах с един и започнахме да си пишем по нета. Той е на 22, а аз на 16. Отначало започнахме да си пишем за обикновени неща, но после преминахме на някой лични неща. И се увлякохме. Отначало нашега, но после малко на сериозно започнахме да си говорим да се уредим среща. Бо освен това си говорим и други неща като какво бихме направили ако се видим. Но в момента ми е проблем, че мисля, че се влюбвам в него. Той ми е казвал вече, че ме обича, но аз си приемах, че всичко е в интернет и си оставаше там. Но сега не е така. Макар да има едно момче в училище, аз май предпочитам да съм с интерент пича. Влюбвам се в човек, който познавам от интернет! Какво да правя?!!

angel_S
04-28-2015, 16:02
Започна да му пишеш по рядко, казвай му, че си заета излизаш с приятелите си и виж какво ще стане ако нищо не се промени спрете да си пишете и вместо това излизай навън с приятели, за да се разсееш малко.

sladura89
04-28-2015, 16:06
Ами за да разбереш дали наистина има нещо между вас и дали ще се получи нещо си мисля, че все пак трябва да се видите на живо, защото хората в нета се държат по един начин, а на живо по съвсем друг! Да усетиш излъчването му и да видиш дали е реалният човек, с който сте си писали, че в днешно време има и много фейк профили. Успех!! ;)

BooBooKitty
04-30-2015, 08:42
Ами за да разбереш дали наистина има нещо между вас и дали ще се получи нещо си мисля, че все пак трябва да се видите на живо, защото хората в нета се държат по един начин, а на живо по съвсем друг! Да усетиш излъчването му и да видиш дали е реалният човек, с който сте си писали, че в днешно време има и много фейк профили. Успех!! ;)

Good one

BooBooKitty
04-30-2015, 08:43
Аз те съветвам да опиташ, но бъди внимателна.Не се знае на кой педобеар ще попаднеш.

girlwithproblem
04-30-2015, 14:10
Ами ние мислим да се оговорим да се срещнем, но аз много се притеснявам. Вече освен чат, а си и говорим. Но имам проблем. Той е на 22, а аз на 16 и това ме притеснява. Тази разлика не е малка и ме плаши, че може да поиска нещо, което аз не съм готова да направя. А и вече пробвах постепенно да намаля времето да, в което да си пишем, но просто се увличам. Какво да правя? Струва ли си изобщо да продължа да си пишем и дали да се срещна с него?

zombolovesu
04-30-2015, 18:10
щом си търси приятелка през нета, представи си какво помиярче е..

Indistinct
04-30-2015, 19:35
Уговорете се да се видите, но да е на по-оживено място...все пак е непознат и ще се чувстваш по-сигурна като не си абсолютно насаме с него.

BooBooKitty
04-30-2015, 23:14
Той е на 22, а аз на 16 и това ме притеснява.
Age ain't nothing but a number

HollyGolightly
05-01-2015, 02:11
Age ain't nothing but a number

Ама като почнете с тези глупости, разбира се, че възрастта има значение

sladura89
05-01-2015, 10:32
Ама като почнете с тези глупости, разбира се, че възрастта има значение

За любовта възраст няма! ;)

sladura89
05-01-2015, 10:34
щом си търси приятелка през нета, представи си какво помиярче е..
Защо бре в нета има и нормални хора! Не са всички с жълти книжки спокойно! ;)
П.П. Много хора са се запознали, че даже и оженили през нета! :)

BooBooKitty
05-01-2015, 11:50
Ама като почнете с тези глупости, разбира се, че възрастта има значение
Зависи...За теб очевидно има, за други хора няма.Щом искаш да се ограничаваш със стереотипи, твой си избор.
Разбира се има граници, както почти всичко.

marilyn
05-01-2015, 14:09
Това с възрастта е относително. Странното е, че ти е казал, че те обича, което не е особено нормално.

Има голям шанс просто да иска да те чука и нищо повече. На 16 и аз срещнах един 21 годишен батко в нета, не беше убиец, изнасилвач и т.н., а беше нормално момче. Дълго време поддържахме отношения и си се разбирахме. Сегашният ми приятел също го срещнах в нета, както съм излизала и с други преди това. Не бива да отхвърляме толкова тази комуникация, но ако излизаш с него бъди внимателна, уговорете си среща на оживено място, което познаваш добре.

girlwithproblem
05-04-2015, 14:22
Нито той, нито аз сме търсили гадже в интерент, всичко стана случайно. Говорим си дали да се срещнем. Но аз още се колебая. Незнам какео да правя, защото той е първия, с който съм се запознала по интернет. Не знам дали ще иска само секс, той твърди, че не е бил с момиче и изобщо нензнам дали да му вярвам за това. А и това, че ми каза че ме обича..... Просто съм много объркана и не знам какво да правя? Да спра да си пише с него или да продължа и да рискувам и да се видим.

golemiq_korab_minava
05-04-2015, 15:01
Нито той, нито аз сме търсили гадже в интерент, всичко стана случайно. Говорим си дали да се срещнем. Но аз още се колебая. Незнам какео да правя, защото той е първия, с който съм се запознала по интернет. Не знам дали ще иска само секс, той твърди, че не е бил с момиче и изобщо нензнам дали да му вярвам за това. А и това, че ми каза че ме обича..... Просто съм много объркана и не знам какво да правя? Да спра да си пише с него или да продължа и да рискувам и да се видим.

Момиче, вие по скайп поне говорите ли си, или само сте си писали? Таква любов няма. Има харесване, вманиечаване. Представяш си един образ, който дори не си му чувала гласа?

Няма лошо да се запознатете, не е толкова голяма пропорцията във възрастта, но гледай първата ви среща не само да е публична, но да е групова - с твои други приятели и приятелки.
Надявам се също не си му подарила лична информация, адреси и ЕГН.
Надявам се също така да знаеш, че на 22 годишна възраст един човек НЕ може по цял ден да стои и да си чати с деца, защото освен лекции, трябва да работи, да се развива.

girlwithproblem
05-04-2015, 15:11
Говорили сме по скайп доста пъти. И още като започнахме да си пишем и говорим по често, знаех, че няма шанс да си пише и говорим пп цял ден, точно по същите причини. Но се оказа, че съм грешала и той ме е търсил по всяко време да деня, дори когато съм на училище и по някаква абсурдна причина той има повече свободно време от мен. И май трябваше да спомена подробността, че сме от различно градове, което май си е важно. И не съм глупава, че д давам лична информация, че дори и цялото си пъряо име не съм му казала, само на кратко как ми казват.

anonymous908491
05-04-2015, 15:19
че дори и цялото си пъряо име не съм му казала, само на кратко как ми казват.

Той от кой град е ?

golemiq_korab_minava
05-04-2015, 15:23
Говорили сме по скайп доста пъти. И още като започнахме да си пишем и говорим по често, знаех, че няма шанс да си пише и говорим пп цял ден, точно по същите причини. Но се оказа, че съм грешала и той ме е търсил по всяко време да деня, дори когато съм на училище и по някаква абсурдна причина той има повече свободно време от мен. И май трябваше да спомена подробността, че сме от различно градове, което май си е важно. И не съм глупава, че д давам лична информация, че дори и цялото си пъряо име не съм му казала, само на кратко как ми казват.
А казвал ли ти е с какво се занимава по-точно? Всъщност, ако има работа на компютър, то е възможно по-лесно да те търси. Но може и да не прави нищо, което е лошо, независимо дали родителите му имат бизнес или не.. Ако сте от различни градове, той въобще има ли кола?

girlwithproblem
05-05-2015, 13:09
11288438]Той от кой град е ?[/QUOTE]

Има ли значение от кой град е?


И хора не се мъчете със съвети повече, вчера се скарахме и имам чувството, че нада ли ще ми пише пак.

lovelemons97
05-05-2015, 20:23
Сигурно защото не си видяла все още лошите черти на този човек, защото не го познаваш.И ти е по-интересен именно затова.