PDA

View Full Version : Този път аз обърках всичко..



guliaa
04-28-2015, 19:22
Здравейте.. не знам кой ще го прочете и кой не, но наистина имам нужда да го споделя, дано и някой ми даде съвет, защото вече наистина ама наистина не знам какво да мисля и правя. Толкова сама се чувствам и сякаш се оставям да ме унижават и мачкат а наистина не искам,защото веднъж са го правили и не искам да се случва пак.Извинявам се за пропуснатите запетаи но го пиша от телефона. Моля ви само без много злобни коментари, защото аз съм наясно с това, че съм виновна. Имах 2 годишна връзка,но всеки минава през период в който ви е много трудно и на двамата и многото караници при нас може би и ревност и от моя и от негова страна и липсата на доверие развалиха всичко. Оставял ме е 2 пъти, при което винаги той се е връщал и аз съм прощавала всичко.. целувки с други, излизания и т.н и след 2рия път си казах, че повече зареже ли ме ей така за седмица две и се върне когато на него му скимне няма да му простя и ще е до там. И тогава наистина сякаш можех, но в момента се чувствам виновна заради това което аз направих,че пак аз съм тази която се тръшка да рече и страда, а на него пак не му пука. Ядосах се много, ама много и от инат и напук на него, даже не знам защо наистина, тръгнах с друго момче .. симпатии,беше ми изключително приятно с него просто забравях за всичко,мислех си, че по този начин ще го забравя или поне малко ще ми мине знам знам знам знам, че е най-глупавото нещо което мога да направя, но изобщо не мислех. Оставих момчето след 2 седмици, но хубавото е, че му обясних всичко бях напълно искрена с него и той ме разбра за което много се радвам. Бившия ми разбра и оттам започна тормоза. Една вечер се видяхме, искаше да се оправим, уж ме разбра защо съм го направила всичкото това, на другия ден ми каза няма как да съм с теб .. казах си добре, наранен е и аз на негово място бих била объркана, и си казах каквото стане така или иначе си го заслужавам.. Една вечер ми звънеше да ми обяснява колко ме обича, на другата ми звънеше да ме нарежда ... да не казвам колкото грозни думи чух.Отново си мислех, че е наранен и му трябва време.. аз му казах, че искам да се оправим и му казах, че ще приема каквото и да реши ..след 2 седмици ми каза прощавам ти всичко, излязохме говорихме, разказах му всичко, как съм се чувствала, защо го направих, че наистина не е означавало нищо и той ми каза как е сигурен и иска да е с мен. Три дена преди това ми предложи да спа в тях, аз отказах. След като каза, че ми прощава отново ми предложи, тогава аз се съгласих. Легнахме си .. при което му казах пак и пак говорих с него, но цялата вечер се държа малко странно, и той ми каза, че понеже съм се чувствала виновна, затова така съм си мислела. След 2 дена, излезе с мен при което била съм по-долна и от една курва и не можел да е с мен, аз нарочно съм си легнала с него за да го използвам после срещу него .. защото нормално да си помисля, че му е било само за секса предната вечер и просто нещо такова му намекнах, разревах се просто не издържах и се прибрах. За първи път съм се чувствала толкова.. наистина използвана, а предната вечер ми каза " никога не бих си легнал с теб ей така и после да те оставя, сигурен съм, че искам да сме заедно и всичко ще се оправи" Както и да е. Оправихме се уж пак, явно за да ме замота пак, че не му е било само за секса.. отиде на село за 1 седмица.. няколко пъти го хванах да ме лъже, нищо не му казах, на ден ми звънеше веднъж за една минута все зает бил, нямал време никакво, единия ден ме излъга и че телефона си забравил някъде си, а беше с него.. Каза ми, че си пишел в началото там с едно момиче по на сериозно и щели да излязат, но не са и че ако не сме се били оправили е имал намерение да бъде с нея.. Свикнал бил без мен вече, в началото му било гадно, но за 2 седмици свикнал.. Много ме заболя.. чак когато разбра, че съм била с това момче ме потърси това става след месец. Изчаках го да се върне от село и започна пак да се държи с мен все едно съм боклук. Крещи ми, самото му държание направо толкова се е променило не мога да го позная. Вдигнало му се е самочувствието много и даже не мога да си обясня отгоре на какво.. Звъни ми когато поиска, ходи си на купони с момичета наляво надясно и после някой някъде да ми хареса нещо било фб, инстаграм почва ти си виновна ние заради това ще се разделим и това го прави през 2 дена...Каза ми отивам на село утре, ще се видим тази вечер, като се прибера от работа чаках го, прибра се, звъннах му, аз ще излизам с едни приятели да знаеш... Добре, аз наистина започвам да си мисля,че само си играе с мен. Наивно гледах да вярвам, че е защото е наранен, но даже като говоря с него виждам как е озлобен срещу мен и не му пука за нищо .. Фб си махнах заради него.. винаги му казвах къде съм и какво правя, просто да види, че му казвам, не знам исках да започне да ми вярва, след това започваше още по-гадно да се държи с мен.. това няма да правиш, там няма да ходиш.. викам му с една приятелка съм, да бе знам ги твоите приятелки... и така казано изглежда сякаш ревнува, но даже леко ревност да бях видяла щях да имам малка надежда той го прави с една злоба някак все едно ми нарежда и заповядва.. За 2 години аз никога не съм правила нещо като да изляза с друго момче (той е), да се целувам с друг ей така даже на дискотеки не ходих абсолютно нищо, но той го правеше. Той зад моя гръб се е уреждал среща с друго момиче, докато ДАЖЕ СМЕ БИЛИ ЗАЕДНО и като му кажа, добре бе аз как мога да простя всичките ти глупости, а ти сега това не можеш да ми го простиш и да ме разбереш поне веднъж.. Много се стреснах,че пак ще стане същото ама страшно много толкова много се ядосах и най-вече на себе си, яд ме хвана, че пак съм му простила, а той пак щеше да ме остави. И всеки път ми казва, това са минали работи да говорим сега за това дето ти направи.. последния път 6 часа говорихме за това.. наистина лошо ми стана, главата почна да ме боли, едвам се прибрах вечерта температура вдигнах и той ми вика нищо ти няма ее ко ми ревеш... нарежда ме и толкова ме боли от нещата които казва, насълзяват ми се очите и ми вика ай опрай са малко... това нормално държание ли е, моля ви кажете ми защото усещам как се оставям много да ме мачкат, а наистина не искам да го правя.Вижда, че ми е гадно сигурна съм и нарочно се държи така с мен,съсипваш се много и не му пука изобщо.. няма да се оправи никога държанието му нали.. ? Казах си,че ще се боря за него защото аз съм развалила нещата, но как след като може би наистина той вече просто не го иска...

NomNomNom
04-28-2015, 19:58
Не му вдигай телефона никога повече.