PDA

View Full Version : Да го чакам ли или да го забравя?



MonikaK
04-28-2015, 21:09
Влюбих се в едно момче и той май също ме харесваше, а и приятелките ми така казваха, но после той си намери гадже . Все пак нищо не се е променило, той се държи по същия начин, още се гледаме от време навреме и т.н., а с нея се държат все едно не се познават (ние сме в един клас всички), поне преди да тръгнат се държаха приятелски. Незнам как върви с тях и дали не се заблуждавам напразно, че може още да таи чувства към мен (ако някога ме е харесвал) .Поставих го в неудобно положение, като му признах, а той каза, че си имал гадже, но иначе се държи по същия начин. Скоро след като му казах го забелязах да ме гледа в час по история, но за разлика от обикновено ( аз винаги търся очите му и се гледаме продължително) сега аз (даже незнам защо)избегнах нервно погледа му два три пъти, все гледах настрани. Незнам струва ли си да го чакам или да продължа и ако е второто КАК!!!

RapExotic
04-29-2015, 05:57
Да чакаш какво? Щом има гадже не му се меси.

zombolovesu
04-29-2015, 17:38
Ако те харесваше, нямаше да тръгне с нея. Намери си някой друг

Elena3232
04-29-2015, 17:44
Или момчето е бъгнато и не знае какво иска ,или ти си представяш всичко това ,защото искаш да е истина.

MonikaK
05-06-2015, 16:36
Всъщност те скъсаха няколко дни след като написах това.

marilyn
05-07-2015, 12:07
Как да ти кажем дали те харесва? Гледали сте се в час и толкова. Не можем да гадаем.