PDA

View Full Version : дайте съвет какво да правя.



Mqu6
04-28-2015, 22:19
здравейте.

имам сериозен проблем с момичетата, много се притеснявам когато разговарям с някое момиче/ то до сега не че са били много де../..

Изобщо някакво страхливо се чувствам... за мен: на 20години съм, нямам изобщо никакви приятели... с който и да опитам да се сприателя, все насила трябва да стават нещата- смисъл ако не му пишеш ако не му звъннеш да излезнем ...няма шанс той да те викне за навън. просто няма с кого да комуникирам изобщо...

изобщо след завършването на училище всичко беше много гадно, не че тогава имах много приятели, но пак се намираше с кой да комуникирам...тръгнах в университета -отказах се.. и там не успях..

Имам много хобита: едното е да играя игри на пц-то(правя го щото няма какво да правя просто- знам го,че не е за мен, но няма какво да правя и с кого да общувам)

Другото е да спортувам, всеки ден: фитнес, лостове, тичане, колело, и пак винаги сам, дори и на плаж лятото сам си ходя..явно съм привикнал с това..

Иначе не съм някой мърльо: подържан съм, не съм и чак толкова глупав, интересувам все от всякакви неща..

Искам да излезна на диско или ей така на по-бира няма с кого...

Дайте съвети как да се променя на към добро...каквото и да правя за да не съм сам като чук винаги...., освен вкъщи с нашите и брат ми..

Мисля да започна да чета някакви книги-каквито и да било...

liiddety
04-28-2015, 23:57
Излизай с брат си

sladura89
04-29-2015, 00:58
Мхм не знам какъв съвет да ти дам и аз съм същият! :D

Mqu6
04-29-2015, 09:54
брат ми е 7год по-малък..

Azoria
04-29-2015, 10:48
Обади се на някои стари познати или съученици.

Pug_306
04-29-2015, 12:04
Отпусни се !

anonymous908491
04-29-2015, 12:12
имам сериозен проблем с момичетата, много се притеснявам когато разговарям с някое момиче/ то до сега не че са били много де../..
Имам много хобита: едното е да играя игри на пц-то


Не ти трябват момичета, имаш си игрите, те запълват всичко в живота ти.

zombolovesu
04-29-2015, 17:40
игри>момичета

Mqu6
04-29-2015, 21:19
както си и знаех.. няма да получа съвет.. само подигравки..


Обади се на някои стари познати или съученици.

Пробвал съм, да, но някакси насила стават нещата вижда се,че не искат... звъня им пиша им и до там....

tonybadams
04-30-2015, 12:17
започни да четеш книги за повдигане на самочувствието

примерно луиз хей - тя има и филм.

силата на настоящето на екхарт толе е задъжителна.
направи си хороскоп
въобще йогата много помага,но някой трябва да те насочи
писах ти на лични

Mqu6
04-30-2015, 17:56
Това за хороскопа ми е абсолютно непонятно и то с какво ще ми помогне?

Indistinct
04-30-2015, 19:30
Сигурен ли си, че няма причина да не си намираш лесно приятели? От това, което прочетох не намирам някакъв проблем освен може би ниското самочувствие. Ходиш на фитнес - заговори някого там, имате какво да обсъждате. Пък и не очаквай винаги другите да ти се обаждат. Първоначално ти можеш да започнеш да правиш уговорки и ако се сприятелиш със сигурност ще ти се обаждат и на теб. Горе главата :)

Mqu6
04-30-2015, 22:51
Ходиш на фитнес - заговори някого там, имате какво да обсъждате. Пък и не очаквай винаги другите да ти се обаждат. Първоначално ти можеш да започнеш да правиш уговорки и ако се сприятелиш със сигурност ще ти се обаждат и на теб. Горе главата :)

Ходя да, понякога си лафим,но всичко си остава там.., питал съм аре на кафе" е ще видим може някой път и до там"
То аз ако не правих уговорки и да звъня сигурно няма да съм излизал и веднъж за последните две години..., но вече се чувствам тъпо да се моля и все от мен да минава,...нз да ли попадам само на такива хора или просто такива ги привличам.. нз, винаги всичко насила става..

а пък ако не им пишеш или звъннеш тва значи,че напълно ме забравят..

Indistinct
05-01-2015, 19:11
Ходя да, понякога си лафим,но всичко си остава там.., питал съм аре на кафе" е ще видим може някой път и до там"
То аз ако не правих уговорки и да звъня сигурно няма да съм излизал и веднъж за последните две години..., но вече се чувствам тъпо да се моля и все от мен да минава,...нз да ли попадам само на такива хора или просто такива ги привличам.. нз, винаги всичко насила става..

а пък ако не им пишеш или звъннеш тва значи,че напълно ме забравят..

Трудно ти е, но не спирай да опитваш. Сигурно ти е писнало да се получава така, но поне ако пробваш може и да си намериш приятели.

marilyn
05-02-2015, 11:59
Щом не учиш, поне не работиш ли? С колегите не излизаш?

Mqu6
05-02-2015, 16:09
Не работя.