PDA

View Full Version : Може ли това да означава, че няма интерес?



nevermorevon
04-28-2015, 23:59
Здравейте, та работата е следната:
С момичето, което харесвам си пишем често и става приказка (пишем си с часове), навън като сме се виждали по заведения,кафета винаги си говорим, даже днес като се прибирах явно не съм я видял и тя дойде при мен, приказвахме си(всичко 6). Обаче проблема е там, че всеки път като си пишем, аз съм този който пише първи, никога не ми е писала тя първа и направо ми става неудобно да и пиша вече и постоянно чакам тя да ми пише например, но уви без късмет.. Та въпроса ми е: Дали съм и безразличен щом никога тя не ми пише първа или това не е критерий ?
Мерси предварително :)

RapExotic
04-29-2015, 05:12
Много от момичетата имат грешното схващане, че момчетата трябва винаги да правят първата крачка във всичко. За някой дори е унизително те да пишат първи или да те поканят да излезете. Дали има интерес или не можеш да разбереш само от начина, по който се отнася с теб, когато сте заедно.

anonymous908491
04-29-2015, 08:58
Дали съм и безразличен щом никога тя не ми пише първа или това не е критерий ?

От къв зор да ти пише първа, аз също не го правя, предпочитам да не притеснявам някой с моите мисли.

Azoria
04-29-2015, 10:50
Аз не обичам този тип комуникация особено много и ако нямам нещо конкретно за питане/казване не пиша на никого. Предпочитам когато се видя с дадения човек да си говорим нещата очи в очи. Може и при нея да е така.

nevermorevon
04-29-2015, 11:12
Ами смятам да спра да и пиша, ако тя има интерес към мен би следвало да се зачуди защо не и пиша и да ми пише тя. А ако не пише, здраве да е, преглъщаме и продължаваме :)

BooBooKitty
04-30-2015, 08:39
Може да си във friend zone просто, опитай да и покажеш обратното :)

NomNomNom
04-30-2015, 11:38
И аз на мъжът, в когот съм била най-много влюбена, никога не бях писала първа сигурно пурвите 6-7 месеца, даже по време на връзката в началото - да не го занимавам, да не го крийпвам, да не му преча, да не го карам да се чувства длъжен да ми отговаря и т.н.
Друг е въпросът, че аз първа го налазих, и ако беше отказал да пробваме да сме заедно, щях да си хвана самолета и да му цъфна там непоканена :д , някой хотел, и просто да го поканя на обяд :д

nevermorevon
04-30-2015, 13:59
И аз на мъжът, в когот съм била най-много влюбена, никога не бях писала първа сигурно пурвите 6-7 месеца, даже по време на връзката в началото - да не го занимавам, да не го крийпвам, да не му преча, да не го карам да се чувства длъжен да ми отговаря и т.н.
Друг е въпросът, че аз първа го налазих, и ако беше отказал да пробваме да сме заедно, щях да си хвана самолета и да му цъфна там непоканена :д , някой хотел, и просто да го поканя на обяд :д

Да обаче ако и тя мисли като теб става доста объркано, защото и аз като теб не искам да я притеснява, досаждам и тем подобни и за това мисля, че ще е най-добре на живо да я питам директно.